از سكس مقعدي نترسيد! كون خود را به گا بدهيد!

5 02 2011

بسياري از همكاران من و حتي خيلي از خانم‌هاي متاهل دل خوشي از سكس مقعدي ندارند. بعضي‌ها فكر مي‌كنند كه منطبق با آموزه‌هاي ديني نيست و بعضي ديگر به خاطر اين كه فكر مي‌كنند سكس از راه مقعد با درد همراه است روي خوش به آن نشان نمي‌دهند. من در اينجا كاري با باورهاي ديني مردم ندارم و روي سخنم با خانم‌هاي عزيزي است كه به خاطر ترس از درد سكس مقعدي را كنار گذاشته‌اند. قبل از اين كه وارد بحث شوم به اين نكته‌ي بامزه هم اشاره كنم كه اصولا براي خانم‌ها قسمتي از لذت سكس در درد آن نهفته! اما جدا از شوخي اگر سكس مقعدي از راه صحيح انجام شود نه تنها همراه با درد نخواهد بود كه لذت بسياري را نيز در بر خواهد داشت. ممكن است بعضي از خانم‌ها بدون اين كه تجربه‌ي سكس مقعدي داشته باشند با دخول آلت شريك جنسي‌شان در اولين دفعه احساس درد كرده باشند و اين باعث شده باشد كه تصور دردآلودي از سكس مقعدي در ذهن‌شان شكل گرفته باشد كه تمايل آن‌ها را براي انجام سكس مقعدي در دفعات بعد كمرنگ كرده باشد. چنين چيزي در صورتي كه تجربه‌ي قبلي از دخول چيزهاي نازك‌تر در مقعد وجود نداشته باشد كاملا طبيعي است. براي اين كه بتوانيد سكس مقعدي لذت‌بخشي داشته باشيد بايد ابتدا با وارد كردن چيزهاي نازك در مقعد آغاز كنيد. براي مثال مي‌توانيد با داخل كردن چيزهايي در حد خودكار يا انگشت شروع كنيد. البته استفاده از روان‌كننده را نيز فراموش نكنيد. براي اين كار مي‌توانيد از ژل لوبريكانت كه در داروخانه‌ها به فروش مي‌رسد استفاده كنيد و در صورت عدم دسترسي به ژل، استفاده از آب و صابون يا شامپو نيز مي‌تواند به دخول راحت اشياء در مقعد كمك كند. شما مي‌بايست هر چند روز يك‌بار قطر اشيايي را كه داخل مقعد مي‌كنيد كمي بيشتر كنيد تا ديواره‌ي مقعد به تدريج به دخول اجسام كلفت‌تر عادت كند. حدود يك هفته را به داخل كردن فقط يك انگشت در مقعد، آن هم براي چهار يا پنج بار در روز و هر بار به مدت دو الي سه دقيقه بگذرانيد. از هفته‌ي دوم به آرامي انگشت دوم را نيز داخل كنيد و به آهستگي در داخل مقعد حركت دهيد و گهگاه نيز با انگشت‌هايي كه داخل مقعد كرده‌ايد به جداره‌ي مقعد كمي فشار وارد كنيد. در هفته‌ي سوم باز هم با داخل كردن دو انگشت ادامه دهيد اما اين بار بعد از داخل كردن انگشت‌ها سعي كنيد انگشت‌ها را كمي از هم باز كنيد تا جداره‌ي مقعد هم همراه با آن باز شود. مدت دخول را نيز از دو الي سه دقيقه در هر بار به چهار الي پنج دقيقه افزايش دهيد. هفته‌ي چهارم را با وارد كردن سه انگشت آغاز كنيد. دو روز اول هفته را با يك الي دو دقيقه دخول در هر بار شروع كنيد. دو روز بعد را با دو الي سه دقيقه و سه روز آخر هفته را با چهار الي پنج دقيقه دخول در هر بار ادامه دهيد. با توجه به اين كه سه انگشت حدودا قطري معادل يك كير متوسط دارد، چنانچه شما تمرينات دخول را به صورت مرتب در طول اين چهار هفته انجام داده باشيد در پايان هفته‌ي چهارم كاملا آماده‌ي پذيرايي از كير عزيز در كون خود هستيد! در اينجا من استفاده از انگشت را توصيه كردم چون ما در ايران به وسايل و ادوات سكسي مثل بات‌پلاگ – Butt Plug – كه در كشورهاي آزاد به همين منظور استفاده مي‌شود دسترسي نداريم.

اين وسيله كه عكس‌اش را هم ملاحظه مي‌كنيد در سايزها و قطرهاي مختلف عرضه مي‌شود و استفاده‌ي آن نيز به اين شكل است كه آن را تا گلوگاه در مقعد داخل مي‌كنند و سپس شورت و لباس‌شان را بر روي آن مي‌پوشند و در حين اين كه به كارهاي روزمره‌ي خود مي‌رسند آن وسيله نيز در داخل مقعد باقي مي‌ماند تا به تدريج جداره‌ي مقعد را كمي بازتر كند. سپس در روزها و هفته‌هاي آتي از سايز و قطر بزرگ‌تر استفاده مي‌كنند تا زماني كه به نتيجه‌ي مطلوب و دلخواه برسند. اگر شما به بات‌پلاگ دسترسي داريد كه چه بهتر و اگر نداريد از همان روش كم‌خرج انگشت كردن استفاده كنيد. اگر هم امكان اين را داريد كه وسيله‌اي مشابه پيدا كنيد كه بتوانيد آن را وارد مقعد كنيد و بگذاريد مدتي باقي بماند از اين راه نيز استفاده كنيد اما دقت كنيد كه جسمي كه مي‌خواهيد وارد مقعد كنيد آلوده نباشد و در صورت امكان از روكش كاندوم براي آن جسم استفاده كنيد. وقتي كه شما با ورزش دادن و كمي بازتر كردن ديواره‌ي مقعد كون‌تان را براي ورود كير دوست‌داشتني آماده كرده باشيد آن‌وقت خواهيد ديد كه سكس مقعدي يكي از لذت‌بخش‌ترين قسمت‌هاي سكس است. البته آقايان هم بهتر است به اين نكته توجه داشته باشند كه هنگام انجام دادن سكس مقعدي بهتر است كه ابتدا با ورود انگشت يا يك جسم نازك‌تر از كير، كون شريك ‌جنسي‌شان را براي ورود كير آماده سازند و هيچ‌وقت بدون آماده‌سازي كيرشان را تا خايه در كون كسي فرو نكنند! خانم‌ها نيز توجه داشته باشند كه گائيده شدن از كون بسيار لذت‌بخش است و كساني كه به خاطر درد از سكس مقعدي طفره مي‌روند لذت بزرگي را بر خود حرام مي‌كنند. مخصوصا اگر شما يك جنده‌ي حرفه‌اي باشيد انجام ندادن سكس مقعدي يك نقطه ضعف بزرگ در شغل شما به حساب مي‌آيد و شما مشترياني را كه به گائيدن كون علاقه دارند از خود ناراضي خواهيد كرد. با انجام تمريناتي كه گفتم مي‌توانيد كون‌تان را براي گائيده شدن بدون درد آماده كنيد و از ورود كير داغ به داخل كون‌تان لذت ببريد. به عكس‌هاي زير كه موضوع‌شان كون دادن است توجه كنيد، آيا واقعا حشري‌كننده نيست و شما را به كون دادن ترغيب نمي‌كند؟

لذت كون دادن را تجربه كنيد و مطمئن باشيد كه به امتحان‌اش مي‌ارزد. عكس سكسي اين پست را هم به گائيده شدن كون اختصاص مي‌دهم (عكس‌ها قابل كليك و مشاهده در سايز بزرگ هستند).

عكس سكسي اين پست:

مدل سكسي اين پست:


کارها

اطلاعات

354 responses

5 02 2011
rastin

من هوز منتظرما بهم ایمیل بزن!

5 02 2011
m.h

salam aziz bab man mordam az khomarit chera javavb nemide

5 02 2011
شیطان

سلام دوست عزیز امید وارم که سلامت باشی در جهنم می بینمت ولی تو جهنم این کار را نکن آبروی شیطون می ره
عزیز من سایتت را به دوستانم معرفی می کنم نگران نباش همه ما اینترنت پر سرعت و فیلتر شکن خفن داریم با سلام شیطان

9 02 2011
hossein

سلام مهربون
با دیدن وبلاگت شوکه شدم!!
جالب و باحال بود
در نوع خودش فکر کنم تک باشه
به منم سری بزن
تا بعد….

12 02 2011
علیرضا

تو نه جنده ای نه کاسب..این همه معلومات این طرز نوشتن،این قلم..کار یک فاحشه نمیتونه باشه ..ولی هرکی هستی موفق باشی،،وبلاگ جالبی داری..چرا رو یک هاست آپلود نمیکنی؟؟..من اگربخوای هم هاست هم دامین رایگان واست سراغ دارم،

12 02 2011
شهریار

سلام فاطی خانوم من خیلی با وبلاگت حال کردم …. خوشحال میشم ببینمت ……

16 02 2011
elmira

وبلاگ جالبیه

11 05 2011
mory

be omide ye rabeteye khube asheghneye por lezat

8 07 2016
ali

سلام در مورد کون دادن تجربه دارین میشه تجاربتون رو در اختیارم بذارین میخام منم کون بدم.

19 09 2017
آرش

اگه دختری کس بده بذار فقط جلوت گشاد بشه اگه پسری که هیچ …اگه تا زیر 18 هستی کون ندی تمام لذتهای دنیارو از دست دادی جونم البته تجربه هنگام کار بدست میاد پس بیا از تجارب کلفتم سیرابت کنم

25 02 2011
مهران

سلام جيگر

25 02 2011
arash

سلام خیلی باحال بود جنده خانوم

25 02 2011
روزبه

به نظر می آد من تا حالا سکس نکردم چون هیچ جنده ای به این حرفه ای ندیدم

25 02 2011
fredy

سلام بابا ایول دستت درد نکنه وبلاگ خوبی راه انداختی

کون کردن اوج لذته سکس خوب کون کردنه

7 03 2012
akbrali

من کونی هستم مردهستم البته اولین کون دادن را می خواهم تجربه کنم ایمیل من dvydvydvy@yahoo.com.sg

21 10 2014
وای کون

سلام منم عاشق کون کردنم ادرس بده میام یا بیای بکنمت

26 02 2011
محسن

فكر نمي كردم اين سايت اينقدر جالب باشه…

26 02 2011
arta

جنده جون دوست دارم.به امید کردنت.

26 02 2011
دکتر رضا

سلام وبلاگ شما یه جوریایی به وبلاگ من ربط داره من در مورد سکس درست و راه های اصولی و لذت های مفید گفتم شما فقط به سکس و لذت آنی پرداختی در صورتی که خواستی یه سر به وبلاگم بزن ایدی یاهو من هم همیشه ان هست شاید همیشه پشت کام نباشم ولی ایدیم روشنه .

27 02 2011
صفورا

سلام
امکان داره و میشه خواهش کنم که با من یه ارتباط چتی داشته باشید؟
ممنون میشم

28 07 2014
کوروش

بله..ایمیل بدید
koroshkazemi67@yahoo.com

22 11 2014
arash


eftekhare ashnayee ba kodom khanome mohtaram zibao jazabo daram?……. man arash 25 …..arashe20.irani@yahoo.com….arashe20irani@gmail.com….

20 04 2017
Amir

شماره و آدرس جیملتو بذار

14 05 2017
mino1980borhan

سلام عزیزم اره دوس دارم

2017-04-20 16:56 GMT+04:30 fatijendeh :

> Amir دیدگاه گذاشت: «شماره و آدرس جیملتو بذار» >

28 02 2011
کیمیا

سلام فاطی جون
من جنده نیستم
با دوست پسرم سکس دارم. از دردکون دادن نمی ترسم خیلی هم حال می کنم چون کونم گشاد شده. اما از اینکه موقع کون دادن به کیر BFam مدفوع بچسبه می ترسم
می شه راهنمایی کنی که چکار کنم؟
مرسی

1 03 2011
jendegi

سلام عزيزم.
در صورتي كه به اسهال يا يبوست دچار نباشيد معمولا تخليه‌ي روده قبل از آميزش مقعدي كافي به نظر مي‌رسه اما اگر استرس يا وسواس داريد مي‌تونيد قبل از آميزش عمل تنقيه را انجام بديد. تنقيه به عمل وارد كردن مايعات (معمولا آب) در مقعد و سپس تخليه‌ي آن گفته ميشه كه به جهت شستشوي روده انجام مي‌گيره. در هر دو صورت، قبل از آميزش شستشوي بيرون مقعد با آب گرم و صابون را هم فراموش نكنيد.
سكس خوبي داشته باشيد.

10 12 2013
نیلوفر

من نیلوفر هستم 24 ساله . دوست پسرم از خارج برام کیر مصنوعی خریده خیلی باحاله و حسابی کونمو گشاد کرده

16 06 2014
alireza

سلام یه خانم با شخصیت از تهران جهت
رابطه و دوستی پایدار تماس بگیره من 32
سالمه 09122383823

22 12 2015
مصی جونز

خوش به حالت

3 09 2016
ح

چرا مصنوعی بیا خودم بکنمت دیگه

8 06 2015
قاسم جهان تیغ

نترس اشکال نداره من عاشق کونای گشادم

12 02 2016
omid

سلام عزیزم خوبی … یه روش از دوس دخترم الی که فرانسه هستن بهم گفته … خیلی جالب و حرفه ای دیگه هیچ نیازی به کیر مصنو عی یو خودکار و خیار اینا نیست … و همیشه تر و تمیز و آماده و نرم و گشادی … و خیلی هم خوب می اره توش و اذیت نمیشی … … .. خواستی.
Omid72kr@gmail.com
پی ام بفرست

12 03 2011
avin

سلام فاطی جون
من با دوس پسرم سکس دارم ولی خب بکارتم سر جاشه
از راه مقعدم شنیدم مشکلات گوارشی و روده میاره و اگه کسی از
از پشت بکنه دیگه از جلو بهش حال نمیده
و یکی دیگه اینکه من دیگه خیلی وقته با دوس پسرم ارضا نمیشم
نمیدونم چیکار کنم ؟ بگم ارضا نمیشم باهات یا ادای ارضا شدن رو در بیارم و
و بعدن خود ارضایی کنم
در ضمن آلت دوس پسرم کوچیکه من چیکا کنم که تا زمانی که
ازدواج کنیم بزرگ شه

7 09 2012
rata

بااین همه مواد کلفت کننده جای نگرانی نیست البته داروهای گیاهی هم هست

21 10 2014
وای کون

سلام میشه اسم داروهارو به این ادرس بفرستی ممنون میشم
kurdavara52@gmail.com

17 03 2011
parisa

سلام فاطي جون منم خيلي از اين سكس مقعدي ميترسم يكي دوبار امتحانش كرديم ولي به خاطر درد زيادش منصرف شديم آخه شريك جنسي من كيرش خيلي كلفته اصلا تو نميره لا مصب. ميشه يكم راهنماييم كني آخه خيلي دوس دارم از كون بدم

17 03 2011
jendegi

مي‌توانيد روشي را كه در طي همين پست توضيح دادم امتحان كنيد و به خاطر كلفتي زياد كير دوست‌تون حتما از ژل لوبريكانت استفاده كنيد. سكس خوبي داشته باشيد.

4 07 2013
سعید

پریسا جان کون دادن همون قدر که برای خانمی لذت بخش هست همون قدر هم خطر داره
نمدونم چن سالته ولی برا کون دادن خیلی از موارد رعایتش الزامی هست
اگه خواستی باز هم کون بدی پیام بده راهنماییت میکنم
من خودم عاشق سکس مقعدیم ولی وقتی عوارض این سکسو دختری میفهمه نمیزاره کیری وارد کونش بشه

18 07 2014
amir takpar

سلام
پرسا جان اون کسی که خواسته از کون بکنتت فقط فکر ارضای جنسی خودش بوده اصلا به فکر تو نبوده روش های خاصی داره همین جور الکی که نمیشه
خواستی تماس بگیر : 09362999892

12 02 2016
omid
12 02 2016
omid

سلام عزیزم پی بده یه روش بگم یه عمر حال کنی آسوده خاطر
Omid72kr@gmail.com

3 06 2018
ail300@yahoo.com

پریسا جون منم دوست دارم کون بدم

1 04 2011
فرید

دوست دارم یک زن کونم بزاره کسی رو سراغ ندارم کمک میکنی ایران خوزستان

27 09 2013
سپیده

سلام من زن نیستم اما اگه بخوای خوب میکنمت طوری که هر روز درخواست کنی

1 04 2011
شهاب

سلام فاطي جون من تابه حال سكس از راه مقعد نكردم !
خيلي دوست دارم
شما ميتونيد با من سكس كنيد

8 04 2011
se

سلام
فاطي جون دستت درد نکنه سایت خیلی خوبی داری .
بسیاری از مشکلاتم رو بر طرف کردی.
لطفا زود زود به روزش کن .
من یکی از طرفدارای توام .

24 05 2011
justass

كاش يكي تو كرمان بود به من كون ميداد!

27 09 2013
سپیده

میتونی بیای تهران؟ من بهت میدم خیلی کیر جنوبی دوس دارم

16 10 2013
سعید

تل بذار بزنگم سپیده جان09365798979

5 12 2013
amin

عزیز عاشق کون تهرانی هستم هرشب ده بار میتونم بکنم 09307811356

20 01 2014
احمد

من تهرانم.آدرس بده بیام بکنمت.هم جنوبی هستم هم کیر کلفت حشری

8 10 2014
احسان

کیر جنوبی میخوای 09399178609

18 11 2014
يوسف

سپيده خانم من تهرانم شماره بده

23 12 2014
اسی

کس کش تو مردی یا زن

6 06 2015
محمد

سپیده جون منم هستم 09122521662

12 01 2017
avsh

سلام سپید جان من اصل جنوبم خوزستان واستاد و متخصص آنالسکس هستم شماره تو بفرست تا باهمآسناشیم تهران زیاد میام

27 05 2018
مسعود

من كرمان هستم مفعول هستم masood.neda66@gmail.com

26 05 2011
sara

من میترسم بعد سکس از پشت دیگه سوراخ گشاد بمونه و جمع نشه!!!!!!!!چیکار کنم.فاطی تورو خدا غیبت نزنه یهو.تازه پیدات کردیم با یه عالمهههههههههه سوال

7 09 2012
rata

اگه روش درست رو انجام بدی اونجور نمیشه برای بار اول با ملاطفت خودبه خوددرست میشه طوری که هم جمع میشه هم گشادتر! راتا هستم

4 07 2013
سعید

سلام سارا
ترست از جمع نشدن سوراخ مقعدت بجاست عزیزم
سکس مقعدی یکی از با احساسترین و محرکترین حالات سکس هستش ولی نباید مکررا تکرار شود که تکرار بی کنترل این عمل موجب سست شدن عضلات سوراخ کونت شده و عدم رعایت و کمک به ترمیم این عضلات موجبات عدم کنترل مدفوع رو به همراه خواهد داشت
اگه راهنمایی دیگه ای خواستی خصوصی پیام بده

21 03 2014
ميلاد

سلام ميلادهستم 35ساله ازاصفهان توبچگيم كون ميدادم والانم كه متاهل هستم خانومم با انگشت وخيارميكندم واصلان گشادبي اختيارنشدم ولذت هم ميبرمهرچندكه كيرنميشه كيريه چيزه ديگه هست

21 03 2014
ميلاد

Milad20eshghi@yahoo.com اينم ايديم

18 07 2014
amir takpar

سارا جان سوراخ تا یک مدت کوتاهی گشاد میمونه و بسته میشه نه اینکه دوباره برای گشاد شدنش زور زد نه با انگشت کردن یا قنبل کردن میتونی دوباره گشادش گنی
09362999892

27 05 2011
Sexyboy

salam wb jalebie

9 06 2011
tinabiadab

سلام فاطی جون من تینا هستم یه جنده 21 ساله وبگاهت محشره یه پیشنهاد میدم نه نگو بیا وبگاهامون رو با هم قاطی کنیم یعنی تو وبگاه های هم بنویسیم و همدیگه رو لینک بدیم البته اگه از وبگاهم خوشت اومد این کارو میکنیم

9 06 2011
jendegi

سلام تينا خانم. من براي وبلاگ(هاي) خودم هم وقت كافي ندارم چه برسه بخوام توي وبلاگ ديگه‌اي هم بنويسم! در مورد نوشتن ديگران توي اين وبلاگ هم ترجيح مي‌دم وبلاگ فقط با قلم خودم نوشته بشه. درباره‌ي لينك كردن هم بايد بگم اين وبلاگ از ابتدا سياست‌اش اين بوده كه نه كسي رو لينك كنه و نه هيچ لينكي رو چه در متن و چه در كامنت‌ها منتشر كنه. اما به هر حال از پيشنهادتون ممنون. موفق باشيد.

9 06 2011
ronak

مرسی تازه این وبلاگ رو پیدا کردم کارت عاااااااااااااااااالیه. درمورد سکس معقدی به نظر من تنها موقعی که ادم واقعا میتونه احساس جنده بودن بکنه و از این حس لذت ببره همین موقع کون دادن هست. یه جورایی اشانتیون سکس میتونه باشه

24 08 2011
مهسا

این پست خیلی به من کمک کرد حالا دیگه از کون دادن نمی ترسم برعکس لذت میبرم

18 09 2012
farhad

ادامه بده اگه فعالیت خوبی داشته باشی بزودی به درجه کونی نایل میشه پر کار وسربلند باشی

13 10 2011
nazanin

سلام یه سوال ! وقتی کون میدن نمیترسن که کیر طرف گهی بشه ؟ از کجا مطمئنین که تو سوراختون تمیزه ؟ من همیشه ی خدا دسشویی دارم واسه همین میترسم از کون بدم همش فکر میکنم کیرش گهی میشه شماها این رتس رو ندارین ؟ میشه کسی کمکم کنه یه دغدغهد ی بزرگه منه موقع خودارضایی یکی دو بار موز فرو کردم این اتفاق افتاد

17 11 2011
shervin

نازنین جان! اونی که دوستت داشته باشه اگرهم احیانا سرکیرش یه کم هم کثیف بشه ،اینقدرلذت میبره که یه کم کثیف شدن ارزشش هم براش داره! تازه اگه ازکاندم استفاده کنه که مستقیم هم کثیف نمیشه! پس نترس وباخیال راحت لذتشوببر…

5 11 2014
سامان عسل

شروین جان وقتی گوش بزنه بیرون اون پسر اون دخترو کات میکنه اینو بفهم همه مثل هم نیستن

16 08 2012
مهرشاد

نازنین جان
باید بگم که راه خوبی هست واسه این که داخل کون رو تمیز کرد اما باید با دقت انجامش بدی… تو دستشویی شلنگ آب رو بگیر دم سوراخش و آب رو باز کن، اما فشارش رو قبلش چک کن که یک دفه حجم زیادی وارد نشه، آب میره تو و تا یه جاهایی میره جولو، اگه تا درد گرفت قطعش کن آب رو یا لوله رو جدا کن… بهتره لخت باشی که لباسات خیس نشه…. بعدش یه حسی شبیه به اسحال داره، آب داخل رو مثل ریدن معمولی بده بیرون. این کار رو دو یا سه بار بکنی داخل کونت حسابی تمیز میشه و آماده واسه لذت 😉
من خودم برده بودم و این کار رو قبل کون دادن به میسترسم انجام دادم…

18 09 2012
farhad

نازنین جان نگران نباش کسی که علاقه زیادی به کون کردن داره از گهش نمیترسه شاید کمی هم بخوره همین الان شروع به کون دادنت بکن موفق باشی

5 11 2014
سامان عسل

نازنین گوت بز
نه بیرون همون گوهو میکنم دهنت پس بهتره خودتو تمیز کنی

21 09 2017
آرش

با آب داخل مقعدت رو تميز کن اگه اطلاعات بيشتر خواستى پيام بده راهنماييت منم

17 11 2011
shervin

کلا خیلی باحاله به شرطی که دوطرف راضی باشندوخشونت درکارنباشه وباملایمت انجام بشه،بدیش اینه که وابستگی واعتیادممکنه بیاره

18 12 2011
ashkan

slm doostaye aziz fati jan inja mishe bache ha ham b ham moarefi beshan chon man nemishnasam kasio vase sex

22 12 2011
علی

salam.man 25salame.donbale ye dokhtar ya jendam.sadeghane begam ham sex ham refaghat.tehran09386001701

16 01 2012
ali

09195000332

13 02 2012
مهدي

سلام فاطي جون
من عاشق سكس از كون هستم اگه كسي رو از شيراز سراغ داري كه بتونم از كون بكنمش شمارمو بهش بده زنگ بزنه
09396858302

13 02 2012
محمد

سلام فاطي جون
من عاشق سكس از كون هستم اگه كسي رو از شيراز سراغ داري كه بتونم از كون بكنمش شمارمو بهش بده زنگ بزنه
09396858302

13 02 2012
محمد

سلام فاطي جون
من عاشق سكس از كون هستم اگه كسي رو از شيراز يا اطراف شيراز سراغ داري كه بتونم از كون بكنمش شمارمو بهش بده زنگ بزنه
09396858302

13 02 2012
محمد

سلام فاطي جون
من عاشق سكس از كون هستم اگه كسي رو از شيراز يا اطراف شيراز سراغ داري كه بتونم از كون بكنمش شمارمو بهش بده زنگ بزنه.
09396858302

15 02 2012
پارسا

پارسا هستم فاطی جون میشه با شما بیشتر آشنا بشم وبلاگ توپی داری09196328990

1 03 2012
h.h

salam
ye soal dashtam k vasam kheili moheme shayad shoma ba tajroaton betonid mano rahnamaii konid
tarse man az sexe magha’di az dardesh nist az avareziye k darmoredesh shenidam mikham azaton beporsam k doroste ya na
sexe magh’di ba’se az dast dadane ekhtyar dar neghah dashtane madfo› nist?
intor shenidam k inkar baes mishe b moror zaman dahaney magh’d tavanaisho dar ekhtiyaro kontorol dafe› madfo az dast mide v hamishe lebase zire shakhs kasif mishe
tahala vasey shoma chenin chizi pish naumade?ya az kasi nashnidid?
mamnoon k vaght gozashti soalamo khondi

7 03 2012
akbrali

عاشق همجنسبازیم -ازملایر

28 11 2013
مهدی

بیا اشنا شیم

9 07 2016
محمد شیراز

منم طالب یه مفعول هستم بیا باهم اشنا بشیم

12 05 2012
رامين

من اول سوراخ كون دوست دخترم وليس ميزنم وحسابى نرم وليزش ميكنم بعد ميكنم توش حسابى لذت مى بره

26 06 2012
mehdi

از دخترا کی کیره 25 سانتی دوست داره از تهران
سکس هات
09359320140

14 09 2016
بنیامین

سلام من پسرم 24سالم عاشق کون دادن هستم

7 10 2016
ادمیرال

بنایمین جان اگه ی کیر 17/5 سانتی سفید راضیت میکنه بهم پیام بده09170161837 من بین کرمان وتهران بطور مداوم در حال مسافرتم ….قد 181 وزن 77

14 07 2012
سعید

سلام به همه دوستان وفاطی جون وبلاگ جالبیه یه جورایی عامیانه تر وخودمونی تره ماکه سکس نکردیم با کسی از کون دوستان هرکی خاست آیدیمهkire25santi_bawb اد کنه اکثرا هستم بوسسسسسسسسسسس به همه مخصوصا خانما

1 08 2012
10loo

salam.
baba bikhiall shomaha kojaien man kojam shoma to sex o az in harfa manam 24 sa at sare kar ey baba ma ham injorihim dige.bikhiall khosh bashid… .. .

28 08 2012
رامتین کونی

سلام من خیلی دوست دارم کون بدم و کون بکنم.ولی حیف ک اگه این کارا رو بکنم اعدامه

2 09 2012
رسول

من رسول دوستی هستم اگه موردی واسه صیغه سراغ داشتید خبرم کنید
golmohammad_1308@yahoo.com

9 07 2016
محمد شیراز

اگه دوست داشتید به من پیام بده من هستم خوشکل

7 08 2016
محمد

سلام خوشکل منم شیراز هستم دنبال یه مفعول هستم پایه هستی اینم شماره

2 09 2012
نرگس

الان دوره عوض شده
تموم شد دوره ای که مردها زن ها رو میگاییدند الان زن ها مردها رو میگایند
اونم با دیلدو20 سانتی
moghaddam_narges_81@yahoo.com

3 01 2016
بابک

سلام من جنوبی هستم می تونی تلگرامت یا شمارتو بدی خیلی دوست دارم بکنمت ..بعدشم اونا مرد نیستن ..

7 09 2012
rata

آموزش دادن وروش صحیح سکس به جوانان کاری رسمیست که دولت باید بده باز دست شما درد نکنه

7 09 2012
rata

خانم جهت شریک جنسی اگه هست پی بده

11 09 2012
569

سكس مقعدي كثيف ترين و غير انساني ترين كار تو دنياست مگه اينكه زوج هردو انحراف جنسي داشته باشن .اين كار حتي بين همجنسبازان هم رواج انچناني نداره اونوقت …

9 01 2013
شروین

کیرم تو نظرت

14 10 2015
حسین کله خر

بيا خودم يبار بکنمت لذت ببري بعد ديگه کسشر سر هم نميکني

26 12 2012
استاد

1-ازهمه مهمتررضايت طرف مقابل
2-كاندوم
3-لغزنده كننده
4-ملايمت

26 12 2012
استاد

فكر نمي كني كه اين عمل شنيع و توهين اميز هست و تبليغ اون نتيجه اي جز انتشار بيماريهايي مثل ايدز
تجاوز به كودكان و ايجاد اختلاف بين زوج ها نداره . مخصوصا اينكه
خيلي از زوجهاي كم تجربه به غلط تصور ميكنند چون از چنين روشهاي نزديكي استفاده نمي كنند رابطه جنسي آنها عادي نيست.
هر چند كه به نكات مهم در اين رابطه و اسيبهاي آن و هشدارها
اشاره نكرده اي و فقط خواسته اين رابطه رو خيلي عادي جلوه بدي

9 01 2013
marjan

مرجان هستم از کرج: انقدر با خیار سالادی تو کونم کردم دیگه هیچ کیری تو سوراخم جواب نمی ده خیلی سوراخم گشاد شده 3 نا کیرم توش جا می شه …باید چیکار کنم کونم تنگ بشه

4 07 2013
سعید

سلام مرجان راهشو بهت میگم ولی شرط داره عزیزم خواستی پیام بده کمکت کنم

17 08 2013
رضا شريف

مرجان عزيزه دلم ما اينجا كير بدست نشستيم تو خيار ميكني توش؟؟؟

عجباااااااااااااااااا

هر دختري ميخاد بهد من مكان دارم

REZASYY@YAHOO.COM
پيام بذاريد

20 01 2014
احمد

من واکبر و عباس 3 تا کیر کلفت که همزمان بره تو کونت جرررررررر میخوری

9 02 2014
mbc

مرجان سلام.من گذری از این وبلاگ رد میشدم.راجع به مشکلت:اگه در دسترست هس انار ترش بگیر ابشو بمال در سوراخت خیلی سریع تگ میشی٬اگه هم تحملشو داری میتونی ابشو بکنی تو سوراخت که نتیجه خیلی مطوبی داره البته شاید سوزش هم داشته باشه ولی حتما جواب میده.راهنمایی بیشتر خواستی این ایمیلمه

mbc.tesla@gmail.com

18 07 2014
amir takpar

مرجان من به راحتی با یک راه کار ساده از کون ارضات میکنم با کیرم امتحانشم ضرر نداره
09362999892

28 02 2015
سامان

بجای خیارسالادیازخیارچنبراستفاده کن

16 01 2013
nader

کیرم تو کونه فاتی جون

16 01 2013
nader

گه خواستی کون بدی کیر من امده هست زودتر بگو تا به کیرم ژل بزنم تا راحتر بره توی کونت متشکرم میبوسمت

16 01 2013
nader

کیرم تو همه چیزت

16 01 2013
nader

مثل اینکه تو خودت جنده ای دوست داری از کون بدی کیرم تو کوس مادرت

25 01 2013
mamal rsol

مه اوغونم تمایل دارم به بن تو مادرت بزغارم ممد رسول از کابل

13 02 2013
پیمان

سلام به تموم دخترای حشری و باحال پیمان هستم از سنندج و عاشق سکس حضوری و تلفنی هستم 09189817065

21 03 2013
mamadi

عشق من لیس زدن باسن دختره یعنی به کل از فرم باسن دختر خوشم میاد خیلی عاشقشم اگه کسی میتونه باهام هم دردری کنه از بین دخترها این ایدی منه ممنون میشم محمد هستم از کرمانشاه eshghe_ass11

29 05 2013
raha

man hich kudum azinkararo tuye 4hafte amjam nadadam.ama ghabl az sex yekam hamsaram ba angosht masaj dado feshar midad.dardesh faghate faghat vaghti vase avvvalin bar raft tu ziad bud ama bazam khub bud nemidunam chera migan bade az posht!man ke khodamam dus daramo hichvaght manee nashodam!

1 06 2013
آرش

سلام فاطي جون من كس ميخوام

1 06 2013
آرش

فاطي جون اين شمارمه بزنگ تا كست بزارم09309657419

1 07 2013
mahsa

سلام فاطی جون وب جالبی داری…
دیدگاهات متفاوته و آدم رو به فکر وا می داره…
من از سکس مقعدی می ترسیدم ولی بعد از یه مدت راضی شدم انجامش بدم. به نظر من یه لذت خاصی داره… یعنی همون دردش لذت بخشه البته بدون خشونت و اینا…
فقط من میترسم بعده یه مدت کونم گشاد شه و مشکلاتی که توی مقالات پزشکی می نویسن ایجاد بشه. میشه یه لطفی کنی واسم اینو توضیح بدی؟ واقعا اگه این سکس با احتیاط های که گفته شد انجام بشه مشکلی نداره؟

6 07 2013
اميد

kebarh@yahoo.comسلام ميشه شماره يا ايميل خانمهاي خواهان كون دادن مثل مرجان ازكرج رابرام ايميل كنيد من اميدم ازكرج وجوياي سكسي باخانمهاي خوش اندام كرجي هستم لطفا» تراخدا كمكم كنيد

26 07 2013
امید

خدایا ببین بندهات به چه روزی افتادن که بندگی تو رو به بندگی شیطان ترجیج دادن،دوستان،عزیزان به گندگی خدا اخروزمانی که میگن همینه،خدا به داد هممون برسه

31 07 2013
واقعا كه

اي كونياچ

14 08 2013
عزيز

ايا كون دادن به يك بسر اشكال دارد من بسر هستم واكر اشكال ندارد راه ان را بكوييد

23 09 2013
سعید

بیا تا بکنیم کون همدیگهمن کون میدم از غرب تهرانم35سالمه
قد147ووزن60وسایزکیر12سانت نازک کونم تنگه
فقط لا پایی میدم واگر دختر یا پسر باشه
میکنم09309586981

14 09 2016
بنیامین

سلام بنیامین هستم24عاشق کون دادن هستم حشری کون سفید و تنگی دارم.شماره تماس و تلگرام:09389870309

14 03 2017
saeed

09016462447 سعید40سالمه از تهران کیر11 سانتی نازک سفیدتلگرامم saeeedamir6868

21 09 2013
shayan

eyyyyyyyyyyyy koni hay be masraf berin konetono bedein koniha

25 09 2013
آرمین

سلام فاطی خانم
من 16سالمه و دوستدخترم 15 هر چی بهش خواهش تمنا میکنم از کون نمیده چیکار کنم ؟ترو خدا کمکم کن راضیش کنم؟چی بهش بگم خوبه؟ بخدا خیلی کون دوس دارم ممممم

16 10 2013
سعید

اگه خانمی دوست داشت کون بده 09365798979 تل بزنه یا اس بده کون کن حرفه ایی

20 01 2014
احمد

تو این موندم که واسه چی تنها پسرا شماره میدن و حتی یه دختر واسه دادن شماره نمیده…عجببببببب

31 10 2013
نيما

سلام کير بزرگي دارم.کلفتو بزرگ.تبريز اروميه دختري باشه با هم رابطه داشته باشيم.اس بديم.ايميل بزنيد ياهوم اونجا شمارتون رو بزاريد خودتونم معرفي کنيد من22سالمه.coolermaster31@yahoo.com
منتظرما.بوس واسه سوراخ کونتون

31 10 2013
آرش

09109433162کیر کلفت میخوام از تهران اگه مکان داری لطفا تماس بگیر27سالمه شرق تهران

18 11 2013
مهدی

مهدی از مشهد هرکی کون با ساک میخواد حاظرم

30 12 2015
مهران

مشهد سافت یا مفعول بیاد کم سن یا دختر دوست دارم
هرکی مکان داره بیاد
vaqtekam@gmail.com

18 11 2013
مهدی

مهدی از مشهد هرکی کون با ساک میخواد من هستم

8 06 2015
قاسم جهان تیغ

من هستم کون کن حرفه ای ازمشهد

2 09 2015
farid

اس بده ۹۳۵5348407
farid22

26 11 2013
مهران

مهران هستم ساکن مشهد 45 ساله قد178 وزن 82 فوق لیسانس دنبال یه کون کن حرفه ای فقط از مشهد هستم کونم تنگ سفید و تپله خیلی هم حشری هستم 09309670034

28 11 2013
هادی

بکن خوب از تهران می خوام

29 11 2013
مهران

سلام من مهران هستم 45 ساله از مشهد قد175 وزن 80 فوق لیسانس ساکن مشهد دنبال یه کیر کلفت از مشهد هستم کونم سفید تنگ و همه جور سکسی رو دوست دارم و حسابی حشری هستم و چنان کون میدم از حال برین اگه کون مشت میخوایین با شماره09309670034 تماس بگیرید

8 12 2013
pesar

یه خانم که تنهاست اس بده 09308339432 از بچگی تا حال کون بازوبسته میشه مشکل پیش نمیاد

14 12 2013
ebi

کیرم بره به حلقت فاطی جنده

8 01 2014
کوروش

سلام بچه ها. من گی هستم و تا حالا فقط میکردم. ولی میخوام لذت کون دادنو هم تجربه کنم. چه جوری داخل سوراخمو از مدفوع تخلیه کنم تا طرف کیرش مدفوعی نشه و حالش بد نشه؟

15 01 2014
داریوش

داریوش 28 سالمه مکان دارم کرج و میکنم. هر که کیر 22 سانتی میخواد بزنگه 09339220138

25 01 2014
علیرضا

سلام.کیرم خیلی کلفته حتی جلو رو هم جر میده.چطوری حسرت کون کردن رو به گور نبرم؟؟؟

25 01 2014
علیرضا

سلام.کیرم خیلی کلفته حتی جلو رو هم جر میده.چطوری حسرت کون کردن رو به گور نبرم؟؟؟منتظر جوابم

2 02 2014
fereshte

سلام فاطی جونم
من بواسیر دارم اما خیلی خفیف هس و عشقم خیلی کون دوس داره منم میخوام ک خواستشو عملی کنم
اما میترسم ک بواسیرم بیشتر بشه
میشه راهنماییم کنی ک چکار کنم درد و سوزشش کمتر بشه و بواسیرم اوت نکنه

18 02 2014
عشق

سلام کسی دیلدوسراغ نداره؟09392081313

23 02 2014
mbc.tesla

سلام در رابطه با دیلدو پرسیده بودید.من دیلدو ندارم ولی طرز ساختشو بلدم که
خیلی راحته و چندان فرقی با دیلدو اصلی نمیکنه.خواستی بگو.

5 03 2014
آتوسا

آتوسا هستم 27 سال دارم و خیلی مایلم سکس داشته باشم بخاطر سخت گیری های پدرم نتوانستم شوهر کنم هر خواستگاری می اید می پراندش بخدا از بس فیلم سکس دیدم و خیار و هویج توی کونم کردم خسته شدم از ترس آبروریزی نمی توانم تلفن هم بدهم فقط ایمیلم را می گذارم هر مرد و پسری من را می خواهد تلفن بدهد و قرار بگذارد سریع خودم را می رسانم بشرطی که بکارتم را پاره نکند فعلا مجبورم فقط از کون بدهم . ساک هم می زنم البته بشرطی که فیلم برداری و خشونت نباشد. ایمیل من : atosa.hakh72@yahoo.com

17 03 2014
mohamad

سلام خواستی ایمیل بزن بیام بکنمت hotmanhot99@yahoo.com

26 03 2014
majid

09176361954تل یه تک بزن

8 11 2015
فرهاد

آتوسا جون من عاشق از کون کردنم این شمارمه اگه دوست داشتی زنگ بزن
09016549594

22 03 2014
نیما

از شهرهای استان کرمان کسی هست برا دوستی پیام بده .نیما 25
09334399848

27 03 2014
hossein

سلام فاطی جون دوست دختر من این کارو انجام نمیده بدش میاد هر سری سکس داریم بد جور پاره میشه خون میاد خیلی کوش سفته تنگه درد زیادی میکشه و هرسری بهش میگم راحت قبول میکنه خودش راضیه چیکار کنم گشادشه راحت بده مثل من لذت ببره خواهشن زود راهنماییم کنید ؟

31 03 2014
عادله

سلام من عادله هستم دوس پسر قبلیم ی بار به زور کرد تو کونم و حسابی درد کشیدمو کونم جر خورد اخه کیرشم خیلی کلفت بودهیچ وقت دردشو یادم نمیره. اما الان با ی پسر اشنا شدم که خیلی دوستم داره و هر دفه نمیذارم اصلا بکنه توش و اونم اینکارو انجام نمیده. دلم براش میسوزه بهم بگین چیکار کنم خودم خیلی میترسم

1 04 2014
نیما

سلام ی میسترس یا شیمل یا دختر هست که من رو بکنه و من اسلیوش بشم. نیما خوشکل هستم shz_psr@yahoo.com این ایمیلم بود

7 04 2014
a.p

kon mikham :d albate faghat girls and women 093
82759638

19 04 2014
saeed

ياخدا حتما سوراخ كون خودت مثل دهن درحال خميازه كشيدن شده ديگه!آره؟

19 04 2014
HAMED

سلام اتفاقی از این سایت عبور کردم خدایی کامنتها جالبتره موضوع بود :)) اگه از اهواز کسی هست بام تماس بگیره دوست باشیم و ارزش کردن هم داشته باشه.09356922245

22 04 2014
احسان

دوست دارم منو لخته لخت تنبیه بدنی کنن بعد لاپایی میدم فقط 09335152106کسی اگه هست از تهران بهم اس بده.

28 04 2014
امید,,,تهران,18

ﺍﻭﻝ ﺳﻦ ﻗﺪ ﻭﺯﻥ ﺍﺱ ﮐﻦ ﮐﺮﺝ
ﺗﻬﺮﺍﻥ,,,, ﺩﺭ ﺁﻭﺭﯾﻞ ,1 2014 ﺩﺭ
12:49 ﻕ .ﻅ .
ﺍﻣﯿﺪ ,18, ﺗﻬﺮﺍﻥ , ﻗﺪﻡ ,170,
ﻭﺯﻧﻢ 60, ﺳﺒﺰﻩ , ﺩﻧﺒﺎﻝ ﺩﻭﺳﺖ
ﭘﺎﮎ ﻫﻢ ﺳﻦ ﺧﻮﺩﻡ ﻫﺴﺘﻢ ,ﺑﺸﯿﻢ ﺑﯽ ,
ﺍﻑ ﺗﮏ ﭘﺮ ﻫﻢ ﺩﻧﺒﺎﻝ
ﺳﮑﺲ ﻧﯿﺴﺘﻢ ﻓﻘﻂ ﺩﻭﺳﺘﯽ ,
ﻋﺎﺷﻘﺎﻧﻪ ,,,,, ﺩﻧﺒﺎﻝ ﯾﮑﯽ ﻫﺴﺘﻢ ,
ﺑﺎﻫﻢ ﺑﺮﯾﻢ ﺑﯿﺮﻭﻥ , ﮐﻮﭼﻪ ﺧﯿﺎﺑﻮﻥ ,,,
ﺑﺎﻫﻢ ﻣﺎﻩ ﻣﺤﺰﻡ ﺑﺮﯾﻢ
ﻫﯿﺖ ,,,,, ﺑﺮﯾﻢ ﺍﺳﺘﺨﺮ , ﺑﺮﯾﻢ ﭼﯿﺘﮕﺮ
ﺑﺎﻫﻢ . ﺩﻭﭼﺮﺧﻪ
ﺳﻮﺍﺭﯼ ,,, ﻭ ,,,,, ﺩﻧﺒﺎﻝ ﺩﻭﺳﺖ
ﺻﻤﯿﻤﯿﻢ, ﺩﻧﺒﺎﻝ ﯾﮏ ﺩﻭﺳﺘﯽ
ﻫﺴﺘﻢ ﺣﺘﯽ ﯾﮏ ﻣﻮﻗﻊ ﺍﺯ ﺩﻧﯿﺎ ﺭﻓﺘﯿﻢ
ﺳﺮ ﺧﺎﮎ ﻫﻢ
ﻣﺰﺍﺭﻣﻮﻧﻮ ﺗﻨﻬﺎ ﻧﺰﺍﺭﯾﻢ , ﺑﺮﺍﯼ ﻫﻢ ﺟﻮﻥ
ﺑﺪﯾﻢ ﻣﺜﻞ ﺩﺍﺩﺍﺵ
ﺑﺎﺷﯿﻢ , ﻓﻘﻂ ﻫﻢ ﺳﻦ ﻓﻘﻂ ﻫﻢ
ﺳﻦ ,,,,,ﮐﺮﺝ ,ﺷﻬﺮﻗﺪﺱ ,ﻓﺮﺩﯾﺲ ,
ﺳﺮﺁﺳﯿﺎﺏ
ﻣﺎﺭﻟﯿﮏ , ﺍﻧﺪﯾﺸﻪ ,, ﻏﺮﺏ ﺗﻬﺮﺍﻥ ,,,
ﻓﻘﻂ ﺍﺱ ﺑﺪﯾﺪ ﺳﻦ ﻗﺪ ﻭﺯﻥ
ﺍﺱ ﮐﻦ ,,,,,,,,09336339219
09336339219,,,, ﻓﻘﻂ ﻫﻢ ﺳﻦ , ﺍﻭﻝ
ﺍﺳﻤﺲ ﺑﺪﻩ , ﺳﻦ ﻗﺪ
ﻭﺯﻥ , ﺍﻭﻝ ﺍﺳﻤﺲ , ﺑﺪﻩ ,,ﮐﺮﺝ
ﻓﺮﺩﯾﺲ, ﺳﺮﺁﺳﯿﺎﺏ
ﻣﺎﺭﻟﯿﮏ , ﻏﺮﺏ ﺗﻬﺮﺍﻥ ,
ﺳﺎﻋﺖ 10:37 —8 ﻓﺮﻭﺭﺩﻳﻦ 1393
ﺍﻣﯿﺪ ,18, ﺗﻬﺮﺍﻥ ,
ﻗﺪ ,170, ﻭﺯﻥ ,,60, ﺳﺒﺰﻩ , ﺩﻧﺒﺎﻝ
ﺩﻭﺳﺖ
ﭘﺎﮎ ﻫﻢ ﺳﻦ ﻫﺴﺘﻢ ﮐﻪ ﺑﺸﯿﻢ ﺑﯽ , ﺍﻑ
ﺗﮏ ﭘﺮ ﻫﻢ ﻓﻘﻂ
ﺭﺍﺑﻄﻪﯼ ﻋﺎﺷﻘﺎﻧﻪ , ﺩﻧﺒﺎﻝ ﺳﮑﺲ
ﻧﯿﺴﺘﻢ , ﺩﻧﺒﺎﻝ ﺩﻭﺳﺘﯿﻢ ﻫﻤﻢ
ﺳﻦ ﺧﻮﺩﻡ ,ﺑﺎﻫﻢ ﺑﺮﯾﻢ ﺑﯿﺮﻭﻥ ﮐﻮﭼﻪ
ﺧﯿﺎﺑﻮﻥ ﭘﺎﺭﮎ ﺍﺳﺘﺨﺮ
ﻣﺎﻩ ﻣﺤﺮﻡ ﺑﺎﻫﻢ ﺑﺮﯾﻢ ﺑﯿﺮﻭﻥ ﺩﻧﺒﺎﻝ ﯾﮏ
ﺩﻭﺳﺘﯽ ﻫﺴﺘﻢ ﺗﺎ
ﺁﺧﺮ ﺑﺮﺍﯼ ﻫﻢ ﺑﺎﺷﯿﻢ , ﺩﻧﺒﺎﻝ ﯾﮑﯽ
ﻫﺴﺘﻢ ﺣﺘﯽ ﺍﮔﻪ ﺍﺯ ﺩﻧﯿﺎ
ﺭﻓﺘﯿﻢ ,ﺳﺮﺧﺎﮎ ﻫﻢ ﺑﺮﯾﻢ, ﺗﺎ ﺍﺣﺴﺎﺱ
ﺗﻨﻬﺎﯼ ﻧﮑﻨﯿﻢ, ﻓﻘﻂ ﻫﻢ
ﺳﻦ ﮐﺮﺝ ﺗﻬﺮﺍﻥ , ﺍﺱ ﺑﺪﯾﺪ , ﻣﺮﺳﯽ
,09336339219 ,,,
,,,, ﻓﻘﻂ ﻫﻢ ﺳﻦ ,ﺳﻦ ﻗﺪ ﻭﺯﻥ ﺍﻭﻝ
ﺍﺳﻤﺲ ﮐﻦ ,,,,,,,,,, ﺍﻭﻝ
ﺍﺳﻤﺲ ﺑﺪﻩ ,,,ﮐﺮﺝ ﺷﻬﺮﻗﺪﺱ
ﺳﺮﺁﺳﯿﺎﺏ ﻣﺎﺭﻟﯿﮏ ﻓﺮﺩﯾﺲ
ﻏﺮﺏ ﺗﻬﺮﺍﻥ ,
ﺳﺎﻋﺖ 10:37 —8 ﻓﺮﻭﺭﺩﻳﻦ 1393
ﺍﻣﯿﺪ ,18, ﺗﻬﺮﺍﻥ ,
ﻗﺪ ,170, ﻭﺯﻥ ,,60, ﺳﺒﺰﻩ , ﺩﻧﺒﺎﻝ
ﺩﻭﺳﺖ
ﭘﺎﮎ ﻫﻢ ﺳﻦ ﻫﺴﺘﻢ ﮐﻪ ﺑﺸﯿﻢ ﺑﯽ , ﺍﻑ
ﺗﮏ ﭘﺮ ﻫﻢ ﻓﻘﻂ
ﺭﺍﺑﻄﻪﯼ ﻋﺎﺷﻘﺎﻧﻪ , ﺩﻧﺒﺎﻝ ﺳﮑﺲ
ﻧﯿﺴﺘﻢ , ﺩﻧﺒﺎﻝ ﺩﻭﺳﺘﯿﻢ ﻫﻤﻢ
ﺳﻦ ﺧﻮﺩﻡ ,ﺑﺎﻫﻢ ﺑﺮﯾﻢ ﺑﯿﺮﻭﻥ ﮐﻮﭼﻪ
ﺧﯿﺎﺑﻮﻥ ﭘﺎﺭﮎ ﺍﺳﺘﺨﺮ
ﻣﺎﻩ ﻣﺤﺮﻡ ﺑﺎﻫﻢ ﺑﺮﯾﻢ ﺑﯿﺮﻭﻥ ﺩﻧﺒﺎﻝ ﯾﮏ
ﺩﻭﺳﺘﯽ ﻫﺴﺘﻢ ﺗﺎ
ﺁﺧﺮ ﺑﺮﺍﯼ ﻫﻢ ﺑﺎﺷﯿﻢ , ﺩﻧﺒﺎﻝ ﯾﮑﯽ
ﻫﺴﺘﻢ ﺣﺘﯽ ﺍﮔﻪ ﺍﺯ ﺩﻧﯿﺎ
ﺭﻓﺘﯿﻢ ,ﺳﺮﺧﺎﮎ ﻫﻢ ﺑﺮﯾﻢ, ﺗﺎ ﺍﺣﺴﺎﺱ
ﺗﻨﻬﺎﯼ ﻧﮑﻨﯿﻢ, ﻓﻘﻂ ﻫﻢ
ﺳﻦ ﮐﺮﺝ ﺗﻬﺮﺍﻥ , ﺍﺱ ﺑﺪﯾﺪ , ﻣﺮﺳﯽ
,09336339219 ,,,
,,,, ﻓﻘﻂ ﻫﻢ ﺳﻦ ,ﺳﻦ ﻗﺪ ﻭﺯﻥ ﺍﻭﻝ
ﺍﺳﻤﺲ ﮐﻦ ,,,,,,,,,, ﺍﻭﻝ
ﺍﺳﻤﺲ ﺑﺪﻩ ,,,ﮐﺮﺝ ﺷﻬﺮﻗﺪﺱ
ﺳﺮﺁﺳﯿﺎﺏ ﻣﺎﺭﻟﯿﮏ ﻓﺮﺩﯾﺲ
ﻏﺮﺏ ﺗﻬﺮﺍﻥ

2 05 2014
کون همدان

دوست 15 سال همدان 09394358099

11 05 2014
امیر,دنبال دوستم

من امیر ,21سالمه تهران ,کیرم 20سانته قلمی پرآب سفت خوش فرم پسرهای کونی مفعولها اس بدن ,زیر 18تهران کرج ,09393858074اس بدید

11 05 2014
reza

سلام . من یه دوست دختر حشری میخوام که برام ساک بزنه . کیرم 20 سانته . منم ممه ها و کس نازتو میخورم . سکس از کونم دوست دارم . عکس و کلیپ و دی وی دی سوپرم بهت میدم . 32/کرج
mkarajsexchat@yahoo.com

13 05 2014
ﻧﻮﯾﺴﻨﺪﻩ :امیر,2اف ام

من امیر 21تهران کیرم 20سانته پراب قلمی خوش فرم ,سرش هم کوچیک صورتی ,دنبال پسر مفعول و پسرهای کونی زیر 19کرج تهران اس بدن 09393858074

13 05 2014
ﻧﻮﯾﺴﻨﺪﻩ :امیر,2اف ام

من امیر 21سالمه کیرم 20سانته دراز قلمی گوشتی خوش فرمه سرش هم صورتی کوچیکه پرابه سفت ,حشریم ,پسرهای که کون میدن زیر 19اس بدن کرج تهران09393858074

17 05 2014
امیر

ﻧﻮﯾﺴﻨﺪﻩ : ﺍﻣﯿﺮ 25 ﺍﺭﺩﻳﺒﻬﺸﺖ 1393 ﺳﺎﻋﺖ : 1:32
ﺍﻣﯿﺮ 21 ﺩﻧﺒﺎﻝ ﺩﻭﺳﺘﻢ 21 ﺍﺭﺩﻳﺒﻬﺸﺖ 1393 ﺳﺎﻋﺖ :
8:06
ﻓﻘﻂ ﭘﺴﺮﻫﺎ ﺍﺱ ﺑﺪﻥ , ﻓﻘﻂ ﺯﯾﺮ 19 ﺍﺱ ﺑﺪﯾﺪ ﻣﺮﺳﯽ
ﺩﺧﺘﺮﻫﺎ ﺍﺱ ﻧﺪﻥ ﻣﻦ ﻫﯿﭻ ﺣﺴﯽ ﻧﺪﺍﺭﻡ ﺑﻪ ﺩﺧﺘﺮ, : ﺍﻣﯿﺮ
21,ﺳﺎﻟﻤﻪ ﺩﻧﺒﺎﻝ ﺩﻭﺳﺘﻢ 21 ﺍﺭﺩﻳﺒﻬﺸﺖ 1393 ﺳﺎﻋﺖ :
8:02
ﺳﻼﻡ ﻣﻦ ﺍﻣﯿﺮ 21,ﺳﺎﻟﻤﻪ ﻗﺪ ,173, ﻭﺯﻥ ,60, ﺗﯿﭙﻢ
ﺍﺳﭙﺮﺕ , ﻗﯿﺎﻓﻢ
ﻫﻢ ﻣﻌﻤﻮﻟﯿﻪ , ﺭﻧﮓ ﭘﻮﺳﺘﻢ ﻫﻢ ﺳﺒﺰﻩ , ﺩﻧﺒﺎﻝ ﺩﻭﺳﺖ
ﺻﻤﯿﻤﯽ ﻭ
ﭘﺎﯾﺪﺍﺭﻡ ﻓﻘﻂ ﺯﯾﺮ 19 ﺳﺎﻝ ﺩﻧﺒﺎﻝ ﯾﮑﯽ ﻫﺴﺘﻢ ﺗﺎ ﺁﺧﺮ ﺑﺮﺍﯼ
ﻫﻢ
ﺑﺸﯿﻢ ﺑﯽ ﺍﻑ ﻫﻢ ﺑﺸﯿﻢ , ﺑﻌﻀﯽ ﻭﻗﺖ ﻫﺎ ﻫﻢ ﺭﺍﺑﻄﻪ
ﻋﺎﺷﻘﺎﻧﻪ
ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﯿﻢ ﺩﻧﺒﺎﻝ ﭼﯿﺰ ﺩﯾﮕﻪ ﺍﯼ ﻫﻢ ﻧﯿﺴﺘﻢ , ﺍﺯ ﺗﻬﺮﺍﻥ
ﮐﺮﺝ
ﺑﺮﺍﯼ ﺩﻭﺳﺘﯽ ﭘﺎﯾﺪﺍﺭ ﺍﺱ ﺑﺪﯾﺪ , ﻓﻘﻂ ﺯﯾﺮ 19 ﺍﺱ ﺑﺪﯾﺪ ﺍﻭﻝ
ﺍﺱ
ﺑﺪﻩ 09393858074

31 05 2014
farshad

سلام میتونم با شما آشنا بشم وحید26
09364830494

5 06 2014
saman

سلام
من24سالمه و شیراز زندگی میکنم…ی کیر20سانتی کلفت دارم…کی میخادش؟؟؟
مفعول زیر20از شیراز میخام
gay_shz2012@yahoo.com

16 06 2014
bahare

سلام
من آماده دادن حضوری و تلفنی تو کرجم.باهام تماس بگیرید.
09366513298

16 06 2014
bahare

سلام
من بهاره آماده دادن حضوری و تلفنی تو کرجم.باهام تماس بگیرید.
09366513298

10 07 2016
رامتین

معلوم نیس شماره کدوم بخت برگشته رو میدن خیلی بیشرفن…

16 06 2014
alireza

سلام یه خانم با شخصیت از تهران جهت
رابطه و دوستی پایدار تماس بگیره من 32
سالمه 09122383823

17 06 2014
مانی خوشکله

سلام خدمت تمام خانمهای گل،من دوست دارم به خانما خوشکلو حشری کون بدم،خانمای که دوست دارن با دیلدو(کیر مصنوعی)منو بکنن لطفا بهم پیام خصوصی بدن،منتظرتون هستم،همه جوره بهتون حال میدم

18 06 2014
مانی خوشکله

سلام خدمت خانمهای سکسی باحال.مانی هستم25ساله،قد170،وزن70،خوش کون،بچه تهران.
خانمهای که دوست دارن یه پسر خشکلو با دیلدو(کیر مصنوعی)بکنن و کونش پاره کنن و حسابی حال کنن با من تماس بگیرن،من عاشق اینم که یه خانم حشریه هات و خوشکل منو بکنه خیلی حال میکنم همچین منو بکنه که آب از کونم بزنه بیرون،حاضرم تو. سکس همه کاری براتون انجام بدم،پس با من تماس بگیرید تا یه سکس فانتزی رو تجربه کنید،منتظرتون هستم،لطفا خصوصی بدین .اینم ایمیلمه:
manikhoshkele37@gmail.com
خیلی دوستون دارم،بوس بوس

24 06 2014
saman

سلام
من 24سالمه شیراز زندگی میکنم…ی کیر 20سانتی کلفت دارم ک عاشق کون هست….
09370692295

25 06 2014
said

سعید هستم از شرق تهران زنونه پوشم 2 طزفه میخوام کی برا امشب تا صبح مکان و لباس زنونه دامن خیلی بلند و گشاد شورت شلوارک داره بیام برا هم بپوشیم لاپای ساک سن 28 175 65 از شرق تهران از رسالت تا پیروزی سن بالا باشه بهتر 09017873734

3 07 2014
بهزاد

سلام بهزادم30 ساله از تهران دنبال خانومی برای دوستی و سکس از تهرانم
09379976219

5 07 2014
hamid

ﻣﻦ ﻫﯿﭻ ﻭﻗﺖ ﻓﮑﺮ ﻧﻤﯽﮐﺮﺩﻡ ﮐﻪ ﯾﻪ ﺭﻭﺯﯼ ﻫﻬﻤﭽﯿﻦ ﮐﺎﺭﯾﺮﻭ
ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺑﺪﻡ ﻣﻦ ﺗﺎ ﺑﻪ ﺣﺎﻝ ﮐﻮﻥ ﻧﺪﺍﺩﻡ ﻭﻟﯽ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺧﻮﻧﺪﻧﻪ
ﺩﺍﺳﺘﺎﻧﻬﺎﯾﻪ ﮔﯽ ﻭ ﺩﯾﺪﻧﻪ ﻋﮑﺴﺎﺷﻮﻥ ﺗﺼﻤﯿﻢ ﮔﺮﻓﺘﻢ ﺑﺮﺍﯾﻪ ﯾﻪ
ﺑﺎﺭ ﻫﻢ ﮐﻪ ﺷﺪﻩ ﮐﻮﻥ ﺩﺍﺩﻥ ﮐﺎﻣﻞ ﺭﻭ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﮐﻨﻢ ﺍﮔﺮ ﮐﺴﯽ
ﻫﺴﺖ ﮐﻪ ﺑﺎ ﺷﺮﺍﯾﻄﻪ ﻣﻦ ﺟﻮﺭ ﺑﺎﺷﻪ ﺑﻬﻢ ﺍﯾﻤﯿﻞ ﺑﺪﻩ ﺗﺎ ﺷﻤﺎﺭﻩ
ﺑﺪﻡ. ﺍﺯ ﺗﻬﺮﺍﻥ ﻭ ﻣﮑﺎﻥ ﻫﻢ ﺍﺯﺧﻮﺩﻣﺎﻥ.
farhadi.hamid021@gmail.com

8 07 2014
saeed

ادرس بده تا بیام بکنمت 38سالمه سایز کیرم12نازک از تهران

25 08 2014
said

سعیدم زنونه پوشم مرد بالای 50 سال میخوام کی برا الان مکان و لباس زنونه دامن خیلی بلند و خیلی گشاد شورت و شلوارک داره بیام براش بپوشم از شرق تهران از رسالت تا پیروزی 09376870534 لاپای ساک اسلام شهر

25 08 2014
said

سعیدم زنونه پوشم مرد بالای 50 سال میخوام کی برا الان مکان و لباس زنونه دامن خیلی بلند و خیلی گشاد شورت و شلوارک داره بیام براش بپوشم از شرق تهران از رسالت تا پیروزی 09376870534 لاپای ساک اسلام شهر

8 07 2014
ن

منم شوهر خوبی دارم که منو میکنه از پشت دوران عقدیم اما راضی نمیشه از جلو بکنه تا بعد عروسی اما نمیدونم چرا استرس داره وقتی دیر منو میبینه کیرش بلند نمیشه و شله بعد چند روز بلند و سفت میشه از هیچ ماده و قرصی هم استفاده نمیکنه

9 07 2014
sam

سلام اگر دختری هست که دوست داره یه سکس فراموش نشدنی رو تجربه کنه برام ایمیل بزنه
عکسامو اول بش نشون می دم اگه خوب نبودم قبول نکنه

9 07 2014
14 07 2014
دختر همدان

شماره دختر خوشگل 14 سال همدان 09394358099 پسر 14 یا 15 سال از همدان براش بزنگه دوست میشه

11 08 2014
said

سعیدم زنونه پوشم مرد بالای 50 سال میخوام کی برا الان مکان و لباس زنونه دامن خیلی بلند و خیلی گشاد شورت و شلوارک داره بیام براش بپوشم از شرق تهران از رسالت تا پیروزی 09376870534 لاپای ساک اسلام شهر

16 08 2014
نیلوفر

سلام نیلوفر هستم از کرمان
در قبال شارژهم سکس تل میکنم هم اگه خیلی پایه باشی کونم میدم
20 سالمه
اول شارژ بعد اس بده
09333732138

22 08 2014
saman

من ی کیر 20سانتی کلفت دارم ک عاشق کون هستش….
gay_shz2012@yahoo.com

22 08 2014
said

زنونه پوشم مرد بالای 50 سال میخوام کی برا الان مکان و لباس زنونه دامن خیلی بلند و خیلی گشاد شورت و شلوارک داره بیام براش بپوشم از شرق تهران از رسالت تا پیروزی 09376870534 لاپای ساک اسلام شهر

23 08 2014
alireza

سلام علیرضا هستم 32 ساله یه مرد متاهل مفعول کامل فقط از تهران جهت دوستی پایدار اس بده09122383823

30 08 2014
علیرضا

سلام یک خانم محترم فقط از تهران جهت ساک زدن اس بده 09122383823

4 09 2014
سارايي

الان شايد بيشتر از ده ساله دارم كون ميدم اكه نباشه كه اصلا از جلو هم حال نميكنم فك كنم هفده سالم بود اولين بار و بيست سالم بود شوهر كردم خوشبختانه شوهرم ميدونه كه عاشق كون دادنم و هميشه از كون وو كس منو ميكنه الانم كه هميشه با كير مصنوعي و ژل باز ميكنه و كاهي وقتها كه باز شد كونم خودش كونمو ميكنه و ديلدو را هم ميزاره تو كسم سير نميشم از سكس باهاش و ساك زدن براش انقدر هم از دختراي لوس و زنهاي لوس بد ادا بدم ميا د بنظرم حقشونه شوهرشون هر روز با يه جنده باشه
توروخدا يكم ادم باشيد و تميز خانمها حموم كنيز شيك

8 12 2014
سیاوش

از خانوما کي دوس داره جلو شوهرش کوس بده و با شوهرش راحت باشه و ازش بخواد که واسش کير بياره؟ من دوس دارم زنم جلوم با پسرای دیگه سکس کنه وقتی بیرون میره لباسای باز و سکسی بپوشه حاضرم با دختر اوپن هم ازدواج کنم09338421862

3 09 2016
ح

خاک بر سرت کثافت بی غیرت

14 10 2016
mili

کاش همه مث تو بودن

15 09 2014
حمید

حمید هستم ساکن مشهد . 45 سال دارم . قدم 178 وزنم 80 است.سفید پوستم و مفعول.کون تپل وتنگ وسفیدی دارم . کیر می خوام ازنوع کلفتش . در سکس بسیار حشری و داغم. فقط اونا یی که که بالای 30 سال دارن و ساکن مشهد هستند و مکان دارن تماس بگیرنلطفا. 09016757028

15 09 2014
حمید

حمید هستم ساکن مشهد . 45 سال دارم . قدم 178 وزنم 80 است.سفید پوستم و مفعول.کون تپل وتنگ وسفیدی دارم . کیر می خوام ازنوع کلفتش . در سکس بسیار حشری و داغم. فقط اونا یی که که بالای 30 سال دارن و ساکن مشهد هستند و مکان دارن تماس بگیرلطفا. 09016757028

17 09 2014
بردیا

به پسرهای خوشگل زیر 16 سال از همدان کون میدم پولی هم نیستم فقت به پسر زیر 16 سال از همدان کون میدم یاهومسنجر پیام بدین یا ایمیل بزنید این آیدیمه STAR.KON16@YAHOO.COM

20 09 2014
بردیا

به پسرهای زیر 17 سال همدان کون میدم ایمیل بزنید یا یاهومسنجر پیام بدین star.kon16@yahoo.com

21 09 2014
سکس تل اروپایی

سلام واسه دخترای سکس تلی فوق حشر! اشکان هستم استاد معروف سکس تل…دخترای خفن فوق العاده حشری که آب کسشون بند نمیاد بزنگن تا لذت یک سکس تل واقعی رو تجربه کنن.09362723299

22 09 2014
بهزاد

سلام بهزادم 34 ساله از تهران دنبال خانومی مطلقه و یا بیوه معتقد تا 45 سال از تهران جهت صیغه هستم
09379976219

14 10 2014
sara

سلام
مجردم و باکرهٰ دوست دارم که اولین سکسم با یک مرد با حال باشه اگر پایه ای با وب کم اول بدنمو مزنه کن اگر خواستی یک قرار بگذار میام دنبالت میبرمت خونه بعد در خدمت ام فقط من برام قیافه خیلی مهمهٰ.

22 11 2014
arash

آرشم وری هات arashe20.irani@yahoo.com

29 09 2014
alireza

یه پسر مفعول فقط از تهران با مشخصات کم مو کم سن و فول مفعول و قابل اعتماد اس بده 09122383823

30 09 2014
کوروش بچه نام تهران

باسلام من کوروش هستم از خانمهای اهل حال وگردش ولخرجی دعوت میکنم تا باهم اشنا بشیم باتشکر شماره09335528614

30 09 2014
bia bokonamet

salam fati jon kelasaye khososi tashkil bede khabar kon biam ranjande@yahoo.com pm dadi bego ki hastiii

2 10 2014
به پسرهای زیر 16 سال از همدان کون میدم ایمیل بزنید یا مسنجر پیام بدین فقت به پسر زیر 16 سال همدان کون میدم armin.love99@yahoo.com

به پسرهای زیر 16 سال از همدان کون میدم ایمیل بزنید یا مسنجر پیام بدین فقت به پسر زیر 16 سال همدان کون میدم armin.love99@yahoo.com

5 10 2014
said

سعیدم زنونه پوشم مرد بالای 50 سال میخوام کی برا الان مکان و لباس زنونه دامن خیلی بلند و خیلی گشاد شورت و شلوارک داره بیام براش بپوشم از شرق تهران از رسالت تا پیروزی 09101951132 لاپای ساک اسلام شهر مکان و لباس باید داشته باشی نداری زنگ یا اس نده قد 175 وزن 65 سن 29

7 10 2014
شماره کون 16 ساله همدان به زیر 17 سال همدان فقت کون میده 09300337346

شماره کون 16 ساله همدان به زیر 17 سال همدان فقت کون میده 09300337346

8 10 2014
said

سعید زنونه پوشم مرد بالای 50 سال میخوام کی برا الان مکان و لباس زنونه دامن خیلی بلند و خیلی گشاد شورت و شلوارک داره بیام براش بپوشم از شرق تهران از رسالت تا پیروزی 09101951132 لاپای ساک اسلام شهر مکان و لباس باید داشته باشی نداری زنگ یا اس نده قد 175 وزن 65 سن 29

9 10 2014
سیامک

سلام سیامک از کرمانشاه. گی باشخصیت بامن تماس بگیره ای دی لاینمsi68b ترجیحا ورزشکارهمه کارانجام میدم….

9 10 2014
سیامک

سن 30به بالا تماس نگیره لدفن

15 10 2014
سلام کون میدم ساک میزنم فقت به پسرهای خوشگل زیر 17 سال همدان کون میدم ساک میزنم غیر از این ایمیل ندین به پسرهای زیر 17 سال از همدان کون میدم ساک

سلام کون میدم ساک میزنم فقت به پسرهای خوشگل زیر 17 سال همدان کون میدم ساک میزنم غیر از این ایمیل ندین به پسرهای زیر 17 سال از همدان کون میدم ساک میزنم این ایمیلمه یا توی مسنجر پیام بدین مرسی.KONMIDAM16@YAHOO.COM

24 10 2014
امیرحسین مشهد

من امیرحسین مشهد یه خانوم بالای 27 میخوام واسه دوستی اگ کسی هست اد کنه سن و سال وقیافه واسم مهم نیست tajertoos@yahoo.com

31 10 2014
مانی

من فق 12 سالمه ولی میخام یکیرو جر بدم یکی بیاد کون بده

5 11 2014
سامان عسل

نازنین گوت بز
نه بیرون همون گوهو میکنم دهنت پس بهتره خودتو تمیز کنی من که این کیرو از سر راه نیاوردم

5 11 2014
محسن

نازنین کونتو قشنگ بشور وگرنه اون پسر تو رو نمیکنه

5 11 2014
محسن

نازنین کونتو قشنگ بشور وگرنه اون پسر دیگه کونت رو نمیکنه

7 11 2014
hesam

سلام من پسرم و پونزده سالمه میخواستم بگم که دوستام هروقت میخوان بکنن تو کونم خیلی. سختشونه و کیرشون راحت تو کونم نمیره میشه راهنماییم کنین که چطوری باید گشاد بشم

12 11 2014
said

سعید هستم زنونه پوشم مرد سن بالا میخوام کی برا الان مکان و لباس زنونه دامن خیلی بلند و خیلی گشاد شورت و شلوارک داره بیام براش بپوشم از شرق تهران از رسالت تا پیروزی و اسلام شهر09100140645 لاپای ساک مکان و لباس باید داشته باشی نداری زنگ یا اس نده قد 175 وزن 65 سن 29

17 11 2014
مهناز

سلام.من مهنازم میلم به سکس از عقب.جلوم هنوز بسته است.ولی اگه یکی خیلی با حال باشه میدم جلومو باز کنه.من بچه.میبد یزدم.اینم تلفنم.۰۹۱۳۲۵۴۹۴۲۳ هر که میخواد تماس بگیره بهش بدم.بووووووس

18 11 2014
said

سعید زنونه پوشم مرد سن بالا میخوام کی برا الان مکان و لباس زنونه دامن خیلی بلند و خیلی گشاد شورت و شلوارک داره بیام براش بپوشم از شرق تهران از رسالت تا پیروزی و اسلام شهر09100140645 لاپای ساک مکان و لباس باید داشته باشی نداری زنگ یا اس نده قد 175 وزن 65 سن 29

28 11 2014
سام

سلام
یه پسر خوشگل و ناز زیر بیست ساله از تهران هست برا سکس دوطرفه
لطفا فقط پسرای خوشگل و ناز زیر بیست ازتهران بزنگن
اگه خاموش بود اس بدید
09012607950
09012607950

28 11 2014
سام

سلام
یه پسر خوشگل و ناز زیر بیست ساله از تهران هست برا سکس دوطرفه
لطفا فقط پسرای خوشگل و ناز زیر بیست ازتهران بزنگن
اگه خاموش بود اس بدید
09012607950
09012607950

فقط خوشگل باشه

28 11 2014
سام

سلام
یه پسر خوشگل و ناز زیر بیست ساله از تهران هست برا سکس دوطرفه
لطفا فقط پسرای خوشگل و ناز زیر بیست ازتهران بزنگن
اگه خاموش بود اس بدید
09012607950
09012607950
خاموش بود اس بدید

30 11 2014
علی

سلام هر دختری دوس داره با من باشه بهم پیام بده خیلییییییی خوشگلم و جذابمMILADM790@GMIL.COM

5 12 2014
داوود

سلام. من داوود هستم از مشهد. نصاب رسیور ها و دیش های ماهواره هستم .زوجی هستیم تمایل به سکس گروهی و ضربدری داریم خیلی زیاد و هات هم هستیم. امکان اومدن به شهرستانم داریم پولم می دیم اگه نیاز بود به لحاظ بدن هر دو توپیم تماس بگیرید عکسامونو بفرستیم بوس 09382369050 منتظر تماستونم جیگرا092151222089

8 12 2014
سیاوش

از خانوما کي دوس داره جلو شوهرش کوس بده و با شوهرش راحت باشه و ازش بخواد که واسش کير بياره؟ من دوس دارم زنم جلوم با پسرای دیگه سکس کنه وقتی بیرون میره لباسای باز و سکسی بپوشه حاضرم با دختر اوپن هم ازدواج کنم09338421862

20 12 2014
محمد

ممممممممنننننن کسسسسسسسس مممممممییییییخخخخخخووووواااااامممممم

1 01 2015
hossein

اهای دختر کسخله فکرکردی خبریه ؟؟؟؟ فکر کردی پسرا هول کس 250 گرمیتن … چرا پسرا رو الکی اسگل میکنی … کیر همه پسرا تو کون دختجنده ای مثل تو …. داداشا خودتونو بخاطر این کسخلا سبک نکنید جنده میخواید شماره ها شون تو مترو پره و اگرم نتونستین گیر بیارین از رفیقاتون بپرسین خودتونو بخاطر اینا سبک نکنین … یادش بخیر بچگیامون که میگفتیم پسرا شیرن مثل شمشیرن … خودتونو بخاطر این جنده ها کوچیک نکنید

12 01 2015
مهدي

من كه از كون دادن نميترسم خيلي هم دوست دارم ولي خوب كسي پيدا نميشه

23 02 2016
سیامک

مهدی جون فدای خودت و کون نازپبشم .،بچه کجایی عزیزدلم؟ی عزی

1 01 2015
hossein

درضمن دخترا کیرن ولی خودشونو میگیرن ههههههه

13 01 2015
alialavitabar

فروش بات پلاگ (قطر2 و 3 سانت موجود) ژله ای و دیلدو ژله ای و فلزی
اطلاع از قیمت اس به شماره زیر:
قطر: 2، 2/5، 3، 3/5، 4، 4/5، 5 ، 6، 7 سانتی
ارتفاع: سی سانتی و چهل سانتی
قیمتها مقطوع. ارسال با پست تحویل در منزل.
اطلاع از قیمت:
09358327281

16 01 2015
اشکان

سلام فاطی اب خورد ابم منتظرته یک باگ قوی از وبت دارم زنگ نزنی وبت کلا هک شده باید ابمو بخوری التماست میکنم ابمو بخور09338455863

30 01 2015
سعید

سلام من خیلی حشریم اب کیرمم زیاده دخترای که دوست دارن سکس تل کنیم من پایم سعید 09386344827

13 02 2015
امیرهستم دنبال زن متاهل ازتهران

سلام امیرهستم 30تهران
یه زن متاهل چاق براسکس از جلوویاپشت بامکان ققط ازتهران بزنگه . ورزشکارم .
09359202629

16 02 2015
امید

شانس ما ازاصفهان نبود
اگه هس شماره بذاره

18 02 2015
ميلاد

]چي شديم ما شما چرا اينقدر كثيف داريم ميشيم ما جوونا ///همه چيزمون شده سكس…خداي من يادتون رفته كه از نسل كوروش و بابك و سعدي و حافظ.دختر پسرا حياتون چي شد

18 02 2015
ميلاد

تصادفا ديدم مطالب و نظراتو.حالم به هم خورد

28 02 2015
بهزاد

سلام بهزادم 34 ساله دنبال خانومی برای سکس
هستم 09379976219

16 03 2015
اکبری

من هستم اینم شمارمه09184541105

2 03 2015
اشکان

دهنتو سرویس,خیلی شیرین نوشتی و بکار بردن تم طنز واسه نوشته هات خیلی جالب و دوستداشتنیشون میکنه!در ضمن از شخصیتت خیلی خوشم اومده,کاش فرصت میشد و امکانش بود کومت بزارم تا از کیر منم به فیضه جمیل برسی!

9 04 2015
محمد

من 29سالمه ازشیراز.خودم دنبال رابطه سکس هستم ولی بادیدن این سایتو وخوندن نظرات ،حالم بدشد..واقعاداریم به کوجا میریم؟وقت ارزش بیشتری داره تلف نکنید یه کارمثبت انجام بدین!اه اه اینا که بودن دیگه
مطمینم نه صاحب وبلاگو یک خانم هست ونه بقیه واقعیت رو میگن!!فقط دروغ

10 07 2016
محمد شیراز

عزیز بچه شیراز من راستشو میگم میای باهم اشنا بشیم این شماره زنگ بزن 09363085686

11 04 2015
بهزاد

سلام بهزادم 30ساله از تهران دنبال خانومی مطلقه و یا بیوه معتقد تا 45 سال از تهران جهت صیغه هستم
09379976219

13 04 2015
کس تل

سلام به سکس تلی ها…دخترایی که کسشون تنگه وقلمبه ست و آب کسشونم زیاده بزنگن تا با سکس تل آب کسشونو خالی کنم سعید 09386344827

18 04 2015
مهرداد

با سلام اگه خانمی یه سکس داغ وباحال دوست داشت با این شماره تماس یا پیام بده 09366912231

18 04 2015
مهرداد

باسلام خانمهای کرمانشاهی بزنگن09366912231

31 08 2015
saber

خانم کو آقا هم به زور پیدا میکنی خخخ

30 04 2015
سینا

ایول سایتتون باب مجرد های فول کفففففففه . ما هم کف کفیم کسهای کرمانشاهی شماره بزارن

6 05 2015
Asal

سلام. مى تونم به جرات بگم اين سايت عاليه، تنها سايتى كه ميشه بدون جمله هاى كليشه اى و نصيحتهاى بيخود سوالامونو بپرسيم.
من ٢ سالو نيمه با دوست پسرم سكس عالى دارم ولى اون عاشق كونمه و هميشه ازم مى خواد افتتاحش كنه ولى من نميزارم آخه از چيزاى وحشتناكى كه مى خونم مثل خون ريزيو اين چيزا خيلى ميترسم.
سوالم اينه آيا از كون سكس كردن واسه ما خانمهام ارضا كنندست يا فقط واسه آقايون اينجوريه؟ من دختر هشرى هستم به شدت و واقعاً دلم مى خواد همه چى تموم باشم و نمى دونم اين مار ارضام مى كنه؟ اگرم ميشه بهم بگين تو سكس چه جمله هايى مردو هشرى تر ميكنه. در ضمن باعث ميشه كونم بزرگتر بشه؟ فكنم خيلى دوست داره خودمم خيلى دوست دارم سينمو كونم بزرگتر باشه خلاصه مى خام بمب سكسى باشم براش ٣ ماه ديگه عروسيمونه

16 05 2015
ظبب

سکس تل میکنم اونم از نوع خفنش فقط دخترا بزنگن 09386344827 سعید کیر کلفت

21 05 2015
امیر

سلام دنبال یه خانوم جهت صیغه از تهران هستم 33 سالمه
خانومی مطلقه یا بیوه تا 50 سال برای دیار حضوری از تهران تماس بگیره
09379976219

8 06 2015
قاسم جهان تیغ

سلام من ازمشهدم عاشق سکس ازکون باخانومای خوشگل هستم کسی است

17 06 2015
امير

با سلام من امير هستم ٢٩ ساله خواستم بكم جون من خودم سكس مقعدى دارم(مفعول هستم) كاملا حرفاتون صحيح است من خودم عاشق سكس مقعدى هستم و جالب بدونيد لذت در اين سكس انقدر براى من زياد هست كه من به راحتى در اين نوع سكس ارضا ميشم.و ديكه احتياج به جلق زدن يا ماليدن الت تناسلى نيست

26 06 2015
میلاد

سلام.
میلاد هستم 25 سالمه ازبوشهر
بخاطر لذت و شیرینی تجربه ای که توی دوران کودکی داشتم دوست دارم یه زن یا دختر که سنش از من بالاتر باشه ترجیحا 30 تا 35 سال منو بکنه. این علاقه خیلی وقته همراه با منه اما متاسفانه توی این سالها نتونستم پارتنر مورد نظرم رو پیدا کنم ، که اون هم به این مورد علاقمند باشه و بخواد که یه پسر رو بکنه.
اگه خانمی هست که این علاقه رو داشته باشه خوشحال میشم باهام تماس بگیره و آشنا بشیم.
Vampire.1910@yahoo.com

30 06 2015
زیبا

اگر بواسیر داشته باشیم چی ؟ بازم میتونیم کون بدیم؟ میشه جواب بدی؟ البته بواسیر حاد ندارم.اما پارتنرم میخواد . منم میخوام .

10 04 2016
آرمان

خوب منم میخوام

5 07 2015
دانیال کونی

من کونی هستم و عاشق کون دادنم . قد 168 وزن 52 فرم کون تنگ کمر باریک و زنونه. دنبال یه کیر کلفتم که همیشه زیرش بخوابم. آقایان تهرانی که مکان مناسبی دارند ایمیل بزنند.
danialgay666@gmail.com

11 07 2015
reza

سلام یه خانم با شخصیت از تهران جهت
رابطه و دوستی پایدار تماس بگیره من 32
سالمه 09122383823

16 07 2015
سینا

سکس تلی ها بدویید…..یه کیر دارم خیلی حشیریه همیشه راسته راسته…هر دختر و یا خانمی که اونمم کسش حشریه بزنگه تا سکس تل کنیم.سکس تل خفن میکنم اگه کست تحملشو د اره بزنگ!!! سینا 09017748641

25 08 2015
سکس تل

آخرین مدل های سکس تل به بازار عرضه شد:
سکس تل میکنم خیلی خیلی خفن هر دختری یا هر خانمی که واقعا فوق العاده حشریه و کسش همیشه میخاره و دوست داره آب کسشو بریزم بزنگنه تا ارضاش کنم. سینا 09017748641

31 08 2015
saber

بنظرم لیس زدن کون دختر خیلی بهتر از کردن بهت حال میده اونم چی کون قلمی و خوش فرم.. پس بوسیدن کونش بهتر از لب گرفتن هم عالیتره

19 09 2015
کیرعرب

کستوبکنم

22 09 2015
کیا مفعول

سلام به همه.
کیا هستم 25 سالمه مفعولم بدن سفید و تمیزی دارم تو سکس ساک هم میزنم. فاعل سالم و با جنبه در محدوده سنی 35 سال به بالا برای سکس واقعی میخام.
ایمیلم: kia.mahani@yahoo.com
منتظرتونم
در ضمن من لاین و واتساپ و از این جور چیزا ندارم. اولش فقط با ایمیل و چت.

8 07 2016
محمد

بهم پیام بره کیا جون میتونیم دوستای خوبی باشیم منم مفعول هستم عین خودت البته خیلی خوب میکنم عزیزم پیام بده.ziba73005@gmail.com

9 07 2016
محمد شیراز

کدوم شهری عزیز

31 10 2015
کامران

شیرازی نیست ازکون بده شماره 09339434823

25 11 2015
sex tel

سلام عاشق سکس تلم.خیلی خفنم حال میکنم.حشرم زیاده.دخترایی که دوست دارن سکس تل کنیم بزنگن. 09015099387 سینا (اگرم کسی روش نمیشه زنگ بزنه بهم یه اس خالی بده خودم میزنگم)

26 12 2015
musa

پسری خوشتیپ و تماشایی هستم ، هر موقع راه میرم همه دخترا و زن های کوچمون نگام میکنم ، به جون خودم راس میگم ، خیلی از دخترا تو کفم موندن ، این شمارمه 09399088178

29 12 2015
میلاد

دمت گرم جنده خانم حال کردم

اگه حرفات راسته به ایمیلم ادرس و شماره بده بیام از کون بکنمت فیض یبری از کیر 20سانتی ام

5 01 2016
سکس تل حرفه ای

سکس تل خيلي خفن و حرفه اي همه جور سکس تلي بلدم.خانم ها و دخترايي که اب کسشون زياه بزنگن تا جوري ارضاشون کنم آب کسشون بپاشه بيرون. فقط دختراي حشري بزنگن .آرش 09037902058

9 01 2016
سکس تل حرفه ای

سکس تل حرفه ای مخصوص دختر خانم های حشری و کس طلا.آرش 09037902058 هر کی هم روش نمیشه بزنگه یه اس خالی بده خودم میزنگم.لطفا فقط دخترای حشری بزنگن.(09037902058)

25 01 2016
فرزاد

سلام خاله…فقط میتونم بگم عاشقتم خییییییلی خوش حال میشم اگه بهم میل یا پی ام بدی ایدی تلگرام من pesareyaki

2 02 2016
مهران

سلام، مهران هستم 25 سالمه، مفعولم و بدن سفیدی دارم، فاعل با اخلاق خوب بالای 35 سال برای سکس حضوری و واقعی میخام. منتظرتونم. آدرس ایمیلم mehrannobahar@yahoo.com

21 02 2016
حامد

سلام
حامد هستم از مشهد
یه خانم مطلقه برا دوستی و سکس میخوام
vahdatihamed@ymail.com

21 02 2016
حامد

سلام
حامد هستم از مشهد
یه خانم مطلقه ، برا دوستی و سکس میخوام
vahdatihamed@ymail.com

21 03 2016
mino

من گی بات 40 ساله دنبال یک دوست گی تاپ هستم دوساتن گی من که علاقه مند به دوستی هستند به ایمیلم پیام بدن mino1980borhan@gmail.com

21 03 2016
mino

من گی بات 40 ساله دنبال یک دوست گی تاپ هستم دوستان گی من که علاقه مند به دوستی هستند به ایمیلم پیام بدن mino1980borhan@gmail.com

پاسخ

21 03 2016
mino

گی بات 40ساله هستم
دنبال دوست گی با مرام و با معرفت برای رفاقت هستم
برای دوستی
mino1980borhan@gmail.com

21 03 2016
mino

گی بات 40ساله از تهران هستم
دنبال یک دوست گی با مرام و با معرفت برای رفاقت هستم
دوستان گی علاقه مند که از تهران باشند برایم پیام بدk
mino1980borhan@mail.com

9 04 2016
مهدی

هرکی کوسش یا کونش کف کرده فقط شماره بده
مهدی هستم از کرمان.
قول میدم هر دفعه کمترازیک ساعت باهاش روی کار نباشم.اینم ایمیل
Mohammadmahdi3. 65.66@gmail

9 04 2016
ali

سلام من گی بات از شیراز هستم یک فاعل با معرفت و خوب حئ بدهalifars973@yahoo.com

10 07 2016
محمد شیراز

سلام عزیزم من هستم اگه مایلی بیا واتساپ تا باهم اشنا بشیم

12 05 2016
peyman

سلام.پیمانم ازکرج
خانم سکسی هات از کرج بزنگه.کوس و کون میکنم درحد لالیگا وحرفه ی مکانم دارم هرجای کرج باشه میکنم اینم شمارم منتظر خانمای سکسی هستم
09372953316

22 05 2016
سکس تل پر حرارت

سکس تل پر حرارت! دخترای ناز و مهربون و همیشه حشری که دنبال یه سکس تل توپ و با حال و داغ میگردن زنگ بزنن تا سکس تل کنیم.لطفا فقط خانما بزنگن اقایون زنگ نزنن. 09037338192 سکس تل هام خفن و همه جورست در حد المپیک!دخترایی که فوق العاده حشرن بزنگن تا اب کسشونوبخورم. اشکان 09037338192

19 06 2016
alireza

یه ساکر یا کون سن پایین از تهران جهت دوستی پایدار اس بده من علیرضا 35 ساله 09122383823

8 07 2016
مینو

سلام.مرسی خیلی حرفه ای عنوان کردی و واقعا آدم وادار میشه کون بده.بدون تردید شما روانپزشک و متخصص هستی و خیلی عالی این مشکل کون دادن رو کوچیک نمایان میکنی من خودم کونی هستم و همیشه درد میکشم البته لذتش تو دردشه چرا دروغ میگی مگه میشه کون داد و درد نکشید.

8 07 2016
محمد

سلام با خوندن این مطالب علاقمند شدم کون بدم ببینم چه لذتی داره نمیتونم باکسی درمورد حرف بزنم خجالت میکشم چون من پسر هستم در ضمن کون که فقط مال دخترا نیست پسرا هم حق دارن امتحان کنن.ممنون میشم راهنمایی کنین.

3 08 2016
سهیل

سلام سهیل هستم پانزده ساله میخوام بدم هرکی میخواد بیاد تلگرام. 09192009195

7 08 2016
محمد

سلام دوستان عزیز منم دنبال یه مفعول خوشکل هستم برای رفاقتی پایدار اگه کسی پیدا شد بزنگه09363085686

13 08 2016
حامد

حامدهستم.برده واسه دخترهاوبسرهازير 22سال.كون هم به پسر2سال ميدم09301319499

13 08 2016
مالك

دوست دخترميام كه بكنمش 09387434962وساپورتش ميكنم ازاصفهان وبوشهروتهران هم زيادتردد دارم

25 08 2016
علی

سلام . منم دلم خواست . هر کی پایه هست چه پسر یا دختر و حشری بود بگه تا من بکنمش . فقط از تهران و کرج . ۳۸ ساله . خونه و امکانات دارم . اینم ایدی تلگرام Ali2112 منتظر پیغام شما هستم

3 09 2016
ح

خاک ب رسر همه شماها که یک جنده سرکارتان گذاشته خدا را در یابید اسیر هوس نشید لذت ها گذرا هستند حیوانه بیشتر دنبال لذت هستند

7 09 2016
Soshiant adrian

یکی بیاد یه کون به من بده
لطفا تو تلگرام بهم پی ام بدین
09021088456

9 09 2016
داش قلام

هر گونه توهین بی احترامی تبلیغات و پی وی اکیدا ممنوع.
لینک گروه.
https://telegram.me/joinchat/DYwd5T-CeJRBGNrG9sRWBw این سوپر گروه خودمونیه همه چی آزاده بیا حال کن.

14 09 2016
زاگرس

سلام یه خانم محترم و سالار برای آشنایی و عاطفه و روابط همه جوره ی خوب که اهل مشروب و سیگارنباشه و خیلی محترم وقشر متوسط باشه وقابل اعتماد بزنگه مطلقه یا بیوه یا مجرد فرقی نداره ترجیحا غرب کشور سنندجم33ساله موقعیت خوب…09382391570 با هرکسی نمیتونم
ممنونم

14 09 2016
بنیامین

سلام.بنیامین 24ساله.تهران .اولینبارم میخوام کون بدم خیلی حشری هستم.دنبال ی بکن سن بالا هستم شماره تلگرام و تماسم.09389870309

14 09 2016
بنیامین

سلام.بنیامین 24ساله از تهران.کون سفید و گردی دارم اولینبار ک میخوام بدم حشری و داغ هستم.دنبال ی فاعل سن بالا هستم ک کونمو حسابی بکنه.شماره تماس و تلگرام من09389870309

26 09 2016
Sara

واااای منم هوس کردم از کون گاییده بشم یکی بیاد منو بکنه

7 10 2016
ادمیرال

091701601837…….قد 181….وزن 77 سایز 17/5 سفید

6 08 2017
حسن

جیمیل یا تلگرام بده تا حسابی واست تلمبه بزنم توش

6 05 2018
Amir
5 10 2016
فرزاددوست گی دوطرفه میخوام تهران۰۹۳۶۴۲۲۶۱۶۰

دوست گی دوطرفه میخوام تهران۰۹۳۶۴۲۲۶۱۶۰

29 09 2017
رضا سکسی

رضا هستم.۲۰ساله.مفعولم بیشتر.ساک میزنم.دو طرفه هم پا یه ام.09356249444 تهران

9 06 2018
Khosro

دروغه این. این شماره مامور هست

5 10 2016
ارش هستم کون پولی۰۹۱۲۲۷۵۲۰۹۸

09122752098کون پولی تهران ارش

11 10 2016
م.غ

اگه یه خانوم با شخصیت از شیراز واسه صیغه هست پیام بده 09333649776

8 11 2016
Ali

تو که میگی کون دادن لذت بخش است .و الان هیچ کونی نیست من بکنم .با حرفهای تو کیرم راست شده نمیخوابه.تو خوب آمادگی داری کاش پیشم بودی تو تا صبح از کونت می گائیدم .ما هم به آرزو مان میرسیدیم.و داخل کون میکردیم.

8 11 2016
mino1980borhan

محسن دیگ طاقت ندارم کون له له میرتو داره بذار تو تا آروم بگیره دیگه لامذهب.
به حالت داگی رو مبل چهار دست و پا قرار گرفتم و محسنم کیرشو با سوراخم تنظیم
کرد قبالا با شلنگ دستشویی و انگشتام خودم باز کرده بودم و بهش گفتم یه کم تف
بزن و زد گفتم حالا میخوام همشو یه داشت جا کنی توم عزیزم . گفت عزیزم اینجوری
دردت میاد . گفتم فدای سرت میدونم به جاش تو حال میکنی مرد من . انگار اتیش
بگیره یه دفعه تمام کیرشو تو وجدم احساس کردم و وجودم از سوراخ کون تا مغزم گر
گرفت و سوخت ولی همراه با یه لذت جدید . به محسن گفتم صبر نکنه و تند تند
کونمو بگاد تا خوب گشاد بشه و اونم مثل یه شوهر خوب انجام میداد . پوزیشن رو
عوض کردیم من روزمین به حالت یه ور خوابیدم و محسنم بغلم خوابید . دیوونه این
پوزیشنم. کیرشو با سورخم تظیم کردم حالا دیگه گشاد بودم و از رفت و آمد کیرش
به داخل کونم فقط لذت میبردم احساس یه زنه شوهردار رو داشتم که داره در قبال
شوهرش وظیفشو انجام میده و لذت میبره . هماهنگی تلمبه هاش و نبض زدن کیرش و
دیواره های کونم به چنان لذتی رسانده بودنم که مثل زن ها میگفتم بکنم منو بکن
من زنتم محسن . آخ که حالی داره تند تند بزن . محسن هم دیوانه وار تلمبه میزد
که یه دفعه باتمام وجود بغلم کرد و من کامل در آغوشش جمع شدم وتا آخرین جایی
که میتوانست کیرش را به داخل سوراخم فشارداد و با فریاد آبشو تو کونم خالی کرد
وای چه حس معرکه ایست وقتی که میبینی میتوانی مثل یک زن و حتی بهتر از آن آب
مردی دیگر را بیاوری . بعد از اون تا صبح دوبار دیگه کمرش رو خالی کردم و دم
صبح دیگه نایی برامون نمونده بود . بعد این قضیه چند باری توخونش یا خونم باهم
سکس داشتیم و خوش میگذشت . .

2016-11-08 23:02 GMT+03:30 fatijendeh :

> Ali دیدگاه گذاشت: «تو که میگی کون دادن لذت بخش است .و الان هیچ کونی نیست
> من بکنم .با حرفهای تو کیرم راست شده نمیخوابه.تو خوب آمادگی داری کاش پیشم
> بودی تو تا صبح از »
>

8 01 2017
elnaz

همین الان مدادکردم توکونم

3 03 2017
مم

سلام

8 01 2017
elnaz

چرا هیچ کیری نمیره توکون من

19 09 2017
آرش

بیا مال منو بگیر البته اگه پسری چون کون فقط وفقط کون پسرا

8 01 2017
elnaz

الان باید یه کیرتوکونم باشه یه کیرهم تاته تودهنم

8 01 2017
Omid

چرا نمیای تلگرام؟

8 01 2017
elnaz

کیرتوتاته توحلقم کن

8 01 2017
elnaz

کیرمیخوام

19 09 2017
آرش

کس نگو تنها چیزی که این مملکت زیادی داره کیر کف کردس … واقعا کس گفتی

19 09 2017
آرش

کس نگو تنها چیزی که این مملکت زیادی داره کیره

8 01 2017
elnaz

میخوام دخترکونی باشم

8 01 2017
Omid

Vindy99@
ایدی تلگراممه، بیا

3 03 2017
مم

خوبی الناز جان

19 09 2017
آرش

دخترجون راهت اشتباست پسر کونی میشه دختر کسی

7 02 2017
محسن

محسن هستم
کون میدم
09120256916

19 09 2017
آرش

دنبال کون تک پرم ترجیحا کون پسرای 13 الی 17 …. نبود اگه هست پیغام بذارید فقط خواهشن کسو شعر نگین جدی باشین

29 09 2017
رضا سکسی

رضا هستم.۲۰ساله.مفعولم بیشتر.ساک میزنم.دو طرفه هم پا یه ام.09356249444 تهران

3 03 2017
مم

سلام خیلی جالب بود

3 03 2017
مم

سلام پسر مجردم که دنبال يه دختر که ازعقب بده هستم و اگه مناسب بود باهاش ازدواج کنم.واسه آشنایی بیاد شخصی.

4 03 2017
الی

من می ترسم اما دوست دارم کون بدم

10 03 2017
مم

هر دختری که ازعقب بده همه جوره ساپورتش میکنم تا……….ازدواج.

22 06 2017
Abshkx

29سالمه دوطرفه بیا تلگ

19 09 2017
آرش

انگار فقط خودت بلدی این اعمال هم در انسانهای اولیه رایج بوده در ثانی آدم _ هوا رو همینطوری گایید

24 10 2017
حوسی

سلام من کونی نبودم تا حالا یعنی بودمااا ولی تو بچگی الان چند وقتیه دوباره کونم هوس کیر کرده بخدا ولی نمیدونم چطوری کون بدم سوراخمم تنگ شده میخوام گشادم کنم کنم ولی نمیدونم چطوری اگه میشه یکی بیاد پی وی تلگرامم تا راحتر بهم یاد بده عکسو فیلم کونمم میفرستم لطفا لطفا زودتر بیاید پی ویم و اگه اومدید (سوراخ گشاد ) رو برام بفرستید تا شمارو بشناسم
اینم ای دی تلگرامم Hoseijoo@ اگه میشه تا چند دقیقه دیگه بیاین ممنون از همتون کیرتون تو کوووووونم

لطفا بهم ایمیل نزنید ففط تلگرام

@Hoseijoo

24 10 2017
حوسی

سلام من کونی نبودم تا حالا یعنی بودمااا ولی تو بچگی الان چند وقتیه دوباره کونم هوس کیر کرده بخدا ولی نمیدونم چطوری کون بدم سوراخمم تنگ شده میخوام گشادم کنم کنم ولی نمیدونم چطوری اگه میشه یکی بیاد پی وی تلگرامم تا راحتر بهم یاد بده عکسو فیلم کونمم میفرستم لطفا لطفا زودتر بیاید پی ویم و اگه اومدید (سوراخ گشاد ) رو برام بفرستید تا شمارو بشناسم
اینم ای دی تلگرامم Hoseijoo@ اگه میشه تا چند دقیقه دیگه بیاین ممنون از همتون کیرتون تو کوووووونم

لطفا بهم ایمیل نزنید ففط تلگرام

@Hoseijoo
.

12 11 2017
سکس تل داغ و آب دار

سکس تل حرفه ای و خیلی خفن مخصوص دخترخانم هایی که همیشه داغ و حشرین.اشکان09376562479

14 11 2017
حسین.شیراز.

برین جق بزنین، حشرتون کم بشه،این قدر به شخصی آسیب نزنین. من چندین ساله جق می زنم و خیلی هم راضی ام. تا حالا چندین زن متاهل رو به سر زندگیشون برگردوندم، و با دخترای زیادی دوست بودم و بهشون کمک کردم.فقط دوستی ساده. این قدر زندگی دخترای جوان رو خراب نکنین. شرم کنین. همه چیز رابطه جنسی نیست. به نظر من جق باعث میشه انسان از خلاف دور بشه.

13 12 2017
Raha

ایا با این روش میتوان کونم را طوری گشاد کنم تتنگ نشود واز داخل بیرون بیاید.سوالی دارم مایعی ک از کون بیرون میاد چیه؟

27 01 2018
Mehdi.naz2018@gmail.com

سلام من نمیدونم ترنسم یا گی. ولی خوشگلم و صورتم مثل دختراست و قیافه نازی دارم. همه خصوصیاتم دخترونست.از پسر بودن فقط یه کیر دارم و بس. بطور وحشتناک کیر دوست دارم. آرزومه یکی بکنتم ولی خجالت میکشم به کسی بگم. اگه کسی واسه رابطه خوب هست لطفا به من ایمل بزنه. اسمم مهدی هست و مفعول میشم. بخدا قسم حرفهام الکی نیست. امیدوارم زودتر یه پسر خوب پیدا بشه که منو واقعی بکنه تا به آرزوم برسم. تا حالا کون ندادم. به فکر تغییر جنسیت افتادم ولی از حرف خانوادم میترسم. ولی اگه یکی باشه که مخفیانه منو بتونه هرازگاهی بکنه من راضیم و از زندگی لذت میبرم. بخدا تو آتیش دوست داشتن کیر دارم میسوزم.
اینم ایمیلم : mehdi.naz2018@gmail.com

31 01 2018
نیما

نیما ۳۸ ساله تهرانم یکی میخام که مکان داشته باشه ومنو بکنه فقط تهران ۰۹۱۱۸۰۶۴۷۳۲

4 02 2018
masoud

سلام
از کرمانشاه کسی بود همه جوره در خدمتش هستم ، لطف کنید پسرای خوشگل تا 25 سال تماس بگیرن خانمهای خوشگل فرق نداره مکان هم دارم . التماس دعا
09361166140

1 04 2018
دانیال

سلام یه پسر خوشگل بیاد تل فاعلم ۰۹۳۵۸۷۵۴۶۶۳ خانم مسن از کرمانم باشه خوبه

2 04 2018
دانیال

خانم مسن برا رابطه . مفعول بیاد تل از کرمان ۰۹۳۵۸۷۶۴۶۶۳

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: