پاسخ به کامنت‌ها

اولین نوشته این صفحه را می‌خواهم با پاسخ دادن به سوال سحر خانم آغاز کنم که گفته‌اند: من دوست دارم جنده باشم اما می‌ترسم.

البته این سوال خیلی به طور کلی بیان شده و برای پاسخ دادن باید جزئیات بیشتری را از زندگی شخصی که می‌خواهد جندگی را آغاز کند دانست. برای مثال این که آیا او دختر است یا مطلقه است یا بیوه یا این که آیا با خانواده خود زندگی می‌کند یا این که به طور مجرد و تنها زندگی می‌کند. وضع مالی او چطور است و این که آیا جندگی را برای امرار معاش انتخاب کرده یا کسب لذت و یا هردو و خیلی عوامل دیگر. ضمن این که قبل از پاسخ دادن به کامنت سحر خانم باید این نکته را هم یادآوری کنم که من شخصا به هیچ‌وجه قصد این را ندارم که جنده شدن را به افراد توصیه بنمایم و آن‌ها را به جندگی ترغیب کنم بلکه من به عنوان یک جنده باسابقه قصد این را دارم که تجربیات جندگی خود را در اختیار افرادی که در این شغل هستند قرار دهم تا به نتایج بهتری از کسب و کار خود دست پیدا کنند. پس پاسخ به سوال سحر را حمل بر تشویق افراد به جندگی نکنید لطفا.

ابتدا باید ببینیم چه چیز یا چیزهایی شخص را به سمت جندگی متمایل می‌کند. مهم‌ترین دلیل به عقیده شخصی من غریزه جنسی است. البته گاهی اوقات و مخصوصا در ایران افراد به خاطر کسب معاش به این کار تن می‌دهند اما به تجربه و تحقیق ثابت شده که افراد میلی درونی و قوی به برهنه شدن در انظار عمومی دارند و چیزی که مانع از اجرای این عمل توسط اشخاص می‌شود اخلاق و عرف حاکم بر جامعه است و یا ترس از ریختن آبرو، وگرنه اکثر افراد حداقل یک بار چنین فانتزی‌هایی را در ذهن خود مرور کرده‌اند. من بر حسب تجربه دریافته‌ام که خیلی از مردان هم به کون دادن و گاییده شدن علاقه‌مندند و باور کنید خیلی از مشتریان من بعد از کمی صمیمی شدن با من درخواست کرده‌اند که با فرو کردن اجسامی در قد و قواره کیر در مقعدشان لذت کون دادن و گائیده شدن را به آن‌ها بچشانم و خیلی‌هایشان نیز اعتراف کرده‌اند که حداقل یک بار چنین کاری را با خودشان انجام داده‌اند! . پس میل به جندگی در اکثر افراد وجود دارد اما خیلی‌ها آن را سرکوب می‌کنند.

سحر خانم هم مثل خیلی‌های دیگر میل به جندگی و جنده شدن را در خود احساس کرده ولی علت نرفتن به سمت آن را ترس عنوان می‌کند. ترس ایشان و افرادی مثل ایشان می‌تواند چند دلیل داشته باشد. مهم‌ترین ترس اشخاص ترس از بی‌آبرویی است که ترس‌های دیگر نیز نهایتا به همین موضوع ختم می‌شوند. در ایران چون جندگی و جنده بودن هنوز تابو محسوب می‌شود افرادی که در این شغل هستند یا می‌خواهند به آن وارد شوند سعی در مخفی نگه داشتن این موضوع می‌کنند (که البته روش صحیح در ایران هم به خاطر خطراتی که حتی جان یک جنده را تهدید می‌کند همین است) و برملا شدن قضیه جنده بودن شخص می‌تواند به آسیب‌های اجتماعی، روانی، مالی و حتی جانی منجر شود. ترس از دستگیر شدن توسط نیروهای حکومتی که مجازات‌هایی حتی تا سنگسار وحشیانه را می‌تواند در پی داشته باشد، ترس از اطلاع پیدا کردن خانواده که می‌تواند به طرد شدن، اخراج شدن از خانه و خانواده، ضرب و جرح و حتی قتل منجر شود، ترس از آسیب دیدن توسط افراد رذلی که فقط به خاطر پرداخت نکردن دستمزد چندهزار تومانی ممکن است ممکن است به جان و مال و آبروی افراد دست‌درازی کنند، ترس از نداشتن هیچ‌گونه حامی و پشتیبان در مواقع ضروری و … ترس‌هایی است که در اطراف یک جنده دور می‌زنند. خیلی از این موارد با رعایت جوانب احتیاط می‌توانند بسیار کمرنگ شوند. مثلا خطر دستگیری را می‌توان با نپوشیدن لباس‌های خیلی تابلو و آرایش غلیظ نکردن تا حد زیادی برطرف کرد و یا به دام افراد شیاد افتادن را می‌شود با انتخاب دقیق‌تر مشتریان به صفر نزدیک کرد اما به هر حال کسی که قصد دارد در ایران به سمت جندگی و جنده شدن برود باید پی این قبیل خطرات را به تن خود مالیده باشد. پس توصیه من این است که فقط وقتی به جنده شدن فکر کنید که بدانید می‌توانید از پس این مشکلات برآیید.

———————————————————

در اين قسمت مي‌خوام پاسخ سوال كيميا جون رو بدم كه پرسيده چه‌جوري مي‌تونم كير خوشمزه رو تا خايه‌ها فرو كنم توي دهنم؟

اين در درجه‌ي اول بستگي به اندازه‌ي كير دوست‌تون داره. اگه خيلي بلند باشه بعيده كه تا ته توي دهن‌تون فرو بره اما اگر خيلي بلند نباشه با روشي كه براتون توضيح مي‌دم مي‌تونين به مرور زمان قسمت بيشتري از كير خوشمزه رو داخل دهن‌تون كنيد تا اين كه مهارت‌تون كامل بشه و بتونيد تمام طول كير رو توي حلق‌تون فرو كنيد. ابتدا بايد اين رو بگم كه براي فرو بردن تمام طول يك كير در داخل دهان بايد قسمتي از اون وارد راه حلق و گلو بشه. طبيعتا مجراي ورودي دهان شما با گلوتون زاويه‌ي 90 درجه داره! بنابراين بهترين راه براي انجام اين كار اينه كه شما سرتون رو در وضعيتي قرار بديد كه دهان شما و ورودي گلوتون تقريبا در يك راستا قرار بگيرند تا كير بتونه وارد حلق شما بشه. من مي‌تونم چند راه پيشنهاد كنم. روش اول اينه كه به شكم بر روي تخت دراز بكشيد و سرتون رو 90 درجه به سمت بالا خم كنيد. بهتره كه سرتون نزديك به لبه‌ي تخت باشه تا دوست‌تون بتونه با ايستادن كنار تخت كيرش رو توي دهان شما فرو كنه.

مهم است كه تا جايي كه مي‌توانيد سرتان را به عقب خم كنيد كه دهان و مجراي گلو در يك راستا قرار بگيرند تا كير بتواند وارد حلق شود. مي‌توانيد از دوست‌پسرتان بخواهيد كه با دست موهاي شما را گرفته و سر شما را به طرف عقب بكشد البته مسلما نه خيلي شديد كه به مهره‌هاي گردن‌تان فشار وارد شود.

اين كار هم مقدار كمي خشونت دلپذير را وارد سكس‌تان مي‌كند كه مي‌تواند لذت‌بخش باشد و هم به شما در فرو بردن كير در حلق‌تان كمك مي‌كند. روش ديگري كه مي‌توانيد امتحان كنيد اين است كه به پشت بر روي تخت دراز بكشيد به طوري كه سر شما از لبه‌ي تخت بيرون و به طرف پايين خم شده باشد. در اين حالت دوست‌پسر شما مي‌تواند بر روي دو زانوي خود قرار بگيرد و كيرش را در دهان شما فرو كند.

در حالت ديگر مي‌توانيد روي زمين بنشينيد، بدن‌تان را با زاويه‌اي حدود 45 درجه به عقب خم كنيد و كف دستان‌تان را بر روي زمين بگذاريد سپس گردن‌تان را تا جايي كه مي‌توانيد به عقب خم كنيد تا دوست شما بتواند كيرش را تا دسته در دهان شما جا كند.

روش‌هاي ديگري هم كه شما بتوانيد در آن دهان و مجراي گلو را در يك راستا قرار دهيد و در عين حال راحت باشيد و به شما فشار نيايد هم همگي خوب هستند. در زير چند نمونه‌ي ديگر از اين روش‌ها را نشان مي‌دهم.

در تمام اين روش‌ها چند نكته‌ي مهم هست كه بايد توضيح بدهم. اولين نكته اين كه ابتدا تمام طول كير دوست‌پسرتان را با آب دهان خيس كنيد تا راحت‌تر داخل دهان و حلق‌تان شود. در هنگام باز كردن دهان براي ورود كير دهان‌تان را تا جايي كه مي‌توانيد باز كنيد و زبان‌تان را به كف دهان‌تان بچسبانيد (حالتي مثل خميازه كشيدن) يا اين كه زبان‌تان را كمي از دهان خارج كنيد مثل مواقعي كه پيش دكتر براي معاينه زبان‌تان را بيرون مي‌آوريد، با اين كار هم به كير عزيز اجازه‌ي ورود راحت‌تر را مي‌دهيد و هم مي‌توانيد بعدا موقعي كه كير دوست‌تان وارد دهان‌تان شد با داخل كشيدن زبان‌تان در حين اين كه به كير كمي فشار مي‌آوريد، كمك كنيد تا كير هر چه بيشتر در حلق‌تان فرو برود. نكته‌ي بعدي اين كه هنگام ورود كير در حلق‌تان به آرامي از راه بيني تنفس كنيد و چنانچه از ورود كير به داخل حلق احساس ناراحتي كرديد كير را از دهان‌تان خارج كنيد و چند بار نفس آرام و عميق بكشيد و دوباره امتحان كنيد. بايد اين كار را در هر بار سكس چند دفعه انجام دهيد تا به ورود كير داخل حلق‌تان عادت كنيد و بتوانيد كير را مدت بيشتري در دهان‌تان نگه داريد. هيچ‌وقت عجله نداشته باشيد كه در همان دفعات اوليه نتيجه بگيريد معمولا يادگيري تكنيك‌هاي اين كار كمي زمان مي‌برد. هنگامي كه كير به ابتداي راه گلو مي‌رسد ممكن است ماهيچه‌هاي حلق واكنش نشان دهند و خود را كمي جمع‌تر كنند تا از ورود كير ممانعت كنند، در اين حالت به كمي فشار اضافي نياز داريد. بدون اين كه كير را از دهان خارج كنيد سعي كنيد ابتدا زبان‌تان را كمي بيرون بياوريد و سپس آن را به همراه كير به سمت داخل برگردانيد. در دفعات اوليه و تا زماني كه هر دو بتوانيد تكنيك‌هاي اين كار را به خوبي ياد بگيريد شما بايد ورود و خروج كير به دهان‌تان را كنترل كنيد. براي اين كار مي‌توانيد دست‌تان را دور قسمت بيروني كفل باسن دوست‌تان بگيريد و با كشيدن او به طرف خودتان يا پس زدن او مراحل ورود و خروج كير در دهان‌تان را كنترل كنيد. نكته‌ي ديگري كه مهم است اين است كه قبل از اقدام به انجام اين كار بايد كاملا ريلكس باشيد. يك دوش آب گرم و گوش كردن به يك موسيقي آرام مي‌تواند كمك خوبي باشد يا هر چيز ديگري كه به ريلكس شدن شما كمك كند. مثلا از دوست‌تان بخواهيد ابتدا شما را نوازش كند و يا كمي بدن‌تان را ماساژ بدهد.

اميدوارم اين راهنمايي‌ها براي‌تان مفيد باشد و شما بتوانيد كير خوشمزه را تا خايه در حلق‌تان جا كنيد و لذت ببريد. نوش جان‌ گواراي وجود.

—————————————————————————————–

در اين قسمت مي‌خوام جواب يكي از مخاطبان محترم وبلاگ رو بدم كه در رابطه با خاطراتي كه من نوشته‌ام سوالاتي رو مطرح كرده. البته ايشون اسم اين خاطرات رو داستان گذاشته در صورتي كه اين‌طور نيست و من قبلا گفته‌ام و باز هم تاكيد مي‌كنم كه اين‌ها خاطرات واقعي من هستند و داستان نيستند. دوستاني كه علاقه‌مند به داستان‌هاي سكسي هستند مي‌تونند به وبلاگ‌ها و وب‌سايت‌هاي ديگه مراجعه كنند و به انبوهي از داستان‌هاي سكسي با مضامين سكس با عمه و خاله و مادر و خواهر و … دسترسي پيدا كنند! من نه علاقه‌اي به خواندن اين داستان‌ها دارم و نه علاقه‌اي به نوشتن‌شان. اگر قصدم نوشتن داستان بود مي‌تونستم داستان‌هايي به شيوه‌ي ديگران بنويسم و آمار وبلاگ رو به طور قابل‌ملاحظه‌اي افزايش بدم اما همون‌طور كه گفتم علاقه‌اي به داستان‌هاي سكسي ندارم و اين‌ها صرفا خاطرات من هستند. اما بپردازيم به سوالاتي كه شما دوست عزيز با نام ORAL مطرح كرديد.

نمي‌دونم چرا مردم ايران و به خصوص آقايون اين‌قدر به مچ‌گيري علاقه دارند؟! اگر قصد افاضه‌ي فضل است بهتره كه سعي كنيد فضل خودتون رو نشون بديد نه اين كه ديگران رو كوچيك كنيد. البته من براي تمام ايرادهايي كه گرفتيد جواب منطقي دارم كه عرض مي‌كنم. اون هم فقط به خاطر اين كه شما از مخاطبان خوب اين وبلاگ هستيد وگرنه كامنت رو بدون پاسخ حذف مي‌كردم. گفتيد «آخه كجاي دنيا يه دختر 16 ساله اين‌قدر حشريه…» جوابش اينه: همه‌جاي دنيا! 16 سالگي اوج غليان شهوت در يك دختره. يك دختر همون‌طور كه در جواب يكي ديگه از بازديدكنندگان هم گفته بودم از سن ده يازده سالگي ذهنش به سمت سكس و بدن خودش معطوف ميشه و در چهارده پونزده سالگي به رشد جسمي تقريبا كامل از لحاظ اندام‌هاي جنسي مي‌رسه و احساس سكسي بودن و مورد توجه بودن مي‌كنه. در شانزده هفده سالگي با توجه به اين كه در سني است كه خودش رو از دنياي بچگي و بچه‌ها جدا مي‌دونه و به خاطر همين موضوع اعتماد به نفس بيشتري در خودش احساس مي‌كنه براي همين به سمت سكس كشيده مي‌شه چون سكس كردن، هم كاريه كه آدم‌هاي بزرگ انجام مي‌دن و او هم ديگه بچه نيست و هم اين كه فكر مي‌كنه اون‌قدر بزرگ و عقل‌رس شده كه بتونه موضوع سكس رو از خانواده مخفي نگه داره بنابراين فرصت رو براي بروز احساسات و هيجاناتي رو كه از اولين باري كه بدن خودش رو به عنوان يك اُبژه‌ي سكسي احساس كرده در خودش خفه كرده مناسب مي‌بينه و با اشتياق به سمت سكس كشيده ميشه. تمام اين توضيحات مربوط به سوال اول بود كه چطور ممكنه يه دختر 16 ساله حشري باشه. اما بعدش گفتيد كه «چطور يه دختر 16 ساله مي‌تونه براي سكس‌وركر شدن در آينده تصميم بگيره؟» مگه چيز عجيبيه كه افراد در 16 سالگي تصميم بگيرند كه در آينده مي‌خوان چكاره بشن؟ مثلا فرض كنيد ديويد كاپرفيلد آن‌قدر به شعبده‌بازي و تردستي علاقه داشت كه به گفته‌ي خودش از سنين نوجواني مطمئن بوده كه تردست خواهد شد. من هم از سكس كردن آن‌قدر لذت مي‌بردم كه از هيچ چيز ديگر در زندگي تا اين حد احساس لذت نمي‌كردم و شايد شدت علاقه‌ي من به سكس خيلي بيشتر از علاقه‌ي ديويد كاپرفيلد به شعبده‌بازي بود پس چه دليلي داره كه من نخوام تصميم بگيرم در آينده يك جنده‌ي حرفه‌اي بشم؟ باز سوال كرديد كه «چطور در 16 سالگي مي‌تونستي سينه‌هاي خودت رو ليس بزني در حالي كه همين الان هم سينه‌هاي بزرگي نداري؟» سايز سينه‌هاي من 70 است، بله چندان بزرگ نيست اما وقتي سرم رو به طرف پايين خم مي‌كنم و با دست سينه‌ي خودم رو بالا ميارم به راحتي مي‌تونم سينه‌ي خودم رو ليس بزنم و در همون سن 16 سالگي هم مي‌تونستم اين كار رو بكنم حتي در 14 سالگي هم مي‌تونستم. براي اين كه بهتر متوجه بشيد كه براي ليسيدن سينه احتياجي به داشتن سينه‌هاي بزرگ نيست يك عكس مي‌ذارم.

همون‌طور كه مي‌بينيد اين خانم اصلا سينه‌هاي بزرگي نداره و سينه‌هاش از لحاظ قد و ارتفاع سينه از سينه‌هاي من كوچيك‌تره اما به راحتي داره سينه‌ي خودش رو ليس مي‌زنه. شما كه يك مرد هم هستي اگه كمي سعي كني شايد بتوني با كمي بالا كشيدن سينه‌ات و خم كردن سر و بيرون آوردن زبان سينه‌ي خودت رو ليس بزني، با اين وصف براي يك دختر 16 ساله حتي اگه سايز سينه‌ي بزرگي نداشته باشه رسوندن زبان به سينه‌ها كار سختي نيست. خواهش مي‌كنم شما و ديگر دوستاني كه سوالات مشابهي رو به قصد مچ‌گيري مطرح مي‌كنند نه خودشون رو زحمت بدهند و نه وقت من رو بگيرند! اگر ما ايراني‌ها ياد بگيريم كه يه كم بيشتر به هم اعتماد كنيم روزگار بهتري خواهيم داشت اما متاسفانه اين‌قدر دروغ و كلك در جامعه زياد شده كه من به شما خرده نمي‌گيرم كه چرا شك مي‌كنيد اما در هر صورت اميدوارم جواب سوالات‌تون رو گرفته باشيد.251 responses

6 01 2011
ramin

salam fati jun man ye pesaram vali kheyli delam mikhad ke dokhtar basham man har vaght tanha basham arayesh mikonam va lebasaye zanune mipusham va mikham ke jende besham lotfan behem email bezanid

19 03 2011
سسسسس

من هم مثل شما هستم اگه خواستی میل بزن اقا ramin

23 03 2012
ali

من عاشق همجنس بازی هستم ایمیلمdvydvydvy@yahoo.com.sg

29 03 2011
کوروش

salam dost aziz man afrad ziadi mesle shoma ra mishnasam agar mayel boodi be man email bezanid ta shoma ra erza konam man too in kar ostadam

27 08 2013
ali

ali23sale09371021737

15 02 2011
nima

agha ramin mitoonid ba man tamas begird man moshabeh shoma hastam

27 08 2013
ali

ali23

25 02 2011
amir hosein

برای پیدا کردن یه جنده خوب باید چیکار کنیم

17 11 2011
دایی جِی جِی

به وزارت اطلاعات مراجعه کنید و یا با شماره 113 تماس بگیرید

2 06 2015
nima

سلام دوست عزيز

من خيلي حشريم و روم نميشه بيرون دنبال جنده بگردم ولي عاشق جنده هام..تو فيس بوكم خيلي ازم شارژ دزديدن و همه سر كاري بودن .چطوري ميتونم جنده يواقعي پيدا كنم برا سكس

26 09 2016
Sara

من هستم هم کیرتو کامل میخورم هم کس و کونم در اختیارته..ولی کونم تنگه باید وهرد باشی تا بتونی بکنیش..اگه تونستی یه رفیق هم جور کن و چون دوست دارم یه بار دونفره منو بکنن..الان کسم آب افتاده از بس حشری شدم و یه کیر نیست سیرش کنه زود بیا پیشم..اگه نیستی هم چتی بهم حال بده دارم دیوونه میشم از بی کیری

7 02 2017
yunes

سلام ایمیل بده بیام

4 02 2018
daniyal

سلام سارا اسمم دانیاله ،حتما زنگ بزن سوپرایز دارم ،
جیگرتو09396673857

4 02 2018
daniyal

سلام سارا اسمم دانیاله ،حتما زنگ بزن سوپرایز دارم ،
جیگرتو09396673857

25 02 2011
picaso

فاطی جوون از خودت عکسی نمیزاری تو وبلاگ؟؟؟

25 02 2011
PESARSHIREN

منم دنبال جنده خوب هستم و زیبا

25 02 2011
zizooo

man ham khune daram ham mashin e jende top mikham kasi hast fati jun

26 02 2011
آرش

سلام
من آرش 31 ساله فوق لیسانس صنایع و خونه و ماشین هم دارم .و یه مشکل دارم اینکه یکم خجالتی هستم و توانایی ابراز حرف دل و یا پیشنهاد سکس را به کسی ندارم.
فاطی جون میتونید کمکم کنید . از لحاظ مالی هم برای طرف مقابل کم نمی ذارم.
اینم ایمیل منه. arash.salam@yahoo.com

26 02 2011
آرش

سلام فاطی خانم اگه بدونی شما چه ثوابی میبری و دل چندتا پسرو شاد میکنی
راستی من تا الان با هیچ دختری سکس نداشتم شاید چون به قول دوستمون خجالتیم ولی استعدادش رو دارم که توی یک سکس بترکونم

26 02 2011
ehsan

یه جنده زنگ بزنه هر چی پول بخواد میدم 09395992212

2 03 2011
mamad

damet garm

3 03 2011
محمدرضا

دوست دارم

3 03 2011
مسعود

شماره یک جنده خوب بنام فرحناز(طناز) آدرسش ………… است 0919……..

—————————————
شماره افراد رو اينجا ننويسيد از لحاظ امنيتي درست نيست.
توسط مدير وبلاگ اديت شد.

4 03 2011
حمید

سلام به همگی
عزیزان من 39 سالمه واقعا تنهایم ادم سالمی هم هستم قد 178 وزن 75 از تهران خواهشا موجبات اشنایی منو با یه خانم ناز و سکسی فراهم کنید اگه شماره دارین بفرستین فاطی خانم اگه مقدوره منو هم دریاب قربونتون برم
asadi4072@yahoo.com

12 03 2011
amir

فاطی جون لطفا در مورد دو کیره دان از جلو یا عقب و ساندویچی کون و کس باهم توضیح بده

14 03 2011
kamran

salam fati jon tanks az in kare arzeshmandet.
khaheshan age emkan dare be man komak kon chon ba 31 sal sen hanoz … nakardam.

19 03 2011
codi

لطفن تماس بگيريد مدير محترم
چند تا سوال دارم

19 03 2011
jendegi

سوال‌هاتون رو همين‌جا مطرح كنيد اگر قابل جواب دادن باشند و ارزش جواب دادن داشته باشند جواب خواهم داد

20 03 2011
kaz

ye kos khob behem znag bezane ta ye hali konim ba ham az kaz tarjihan 0936 721 4141

21 03 2011
sara

فاطی جان چرا نظر منو نذاشتی؟
———————————————–
شما نظري نذاشته بوديد كه من بخواهم درج بكنم يا نكنم!

23 03 2011
sara

پاسخ مدير:
پاسخ شما در كامنتدوني پست فاطي فاطي… داده شده. فقط سوال ديگري مبني بر اين كه خوردن آب كير مي‌تونه باعث ايجاد بيماري بشه پرسيده بوديد كه جواب اون هم در پست «آب كير؛ خوردن يا…» داده شده با اين وجود باز هم در اينجا پاسخ ميدم. آب كير چيز كثيفي نيست وگرنه در رحم زن باعث عفونت مي‌شد و از يك چيز كثيف و نجس نمي‌توانست بچه‌ي سالم به دنيا بياد. بنابراين اعتقاد به كثيف بودن آب كير غلطه. اما در مورد ايجاد بيماري بايد بگم اگر از سلامت شريك جنسي‌تون و اين كه به بيماري‌هايي مثل ايدز، هپاتيت، سوزاك و سفليس مبتلا نيست مطمئن هستيد مي‌توانيد كاملا اطمينان داشته باشيد كه انزال در داخل دهان باعث هيچ بيماري‌اي نخواهد شد.

25 03 2011
lion

چرا نظر منو نذاشتی؟
جرات نداری نه؟
———————————-
پاسخ مدير:
نظري كه شما توش يك مشت فحش آب نكشيده و يك مشت لعن و نفرين فقط نوشتي و آرزوي مرگ من رو كردي رو منتشر كنم كه چي بشه؟ خيلي دوست داري كه ادب و فرهنگت نمايان بشه؟ آرزوي مرگ كردن براي مخالفين و دگرانديشان يعني اين كه شما كمترين دركي از حقوق فردي و اجتماعي ديگران نداري و يعني اين كه شما يك جاني بالفطره و بالقوه هستي كه اگر از دستت بر بياد شخصا هم حاضر به نابود كردن مخالفان خودت هستي. امثال شماها با افكار پليد و ناپاك‌تون جامعه رو به سقوط مي‌كشونيد نه امثال منِ فاطي جنده. كامنت شما رو منتشر نكردم چون ذهن جامعه رو مسموم مي‌كنه و به سمت و سوي درنده‌خويي سوق مي‌ده. بحث جرات نيست بحث اخلاق انساني داشتنه كه شما ازش بي‌بهره‌اي.

25 03 2011
Arya

این رو یادتون رفت که به ORAL بگین «فاطی فاطی فاطی فاطی» غلطه و درستش اینه: «فاطی فاطی فاطی فاطی فاطی» که یه موزیک معروفه.

26 03 2011
jendegi

من سوال‌هايي رو كه در ذهن ايشون بود پاسخ دادم، قرار نيست به ايشون ايراد بني‌اسرائيلي بگيرم!

25 03 2011
نیکی

سلام
از نوشته هاتون ممنون واقعا جالب بودن.
اما بعد از بازدید از از وبلاگتون یه سوال برام پیش اومد…
آیا خانوادتون از این حرفه شما خبر دارن؟
اگر آره عکس العملشون چیه؟
ممنون، موفق باشید.

26 03 2011
jendegi

سلام. جواب سوال‌تون اينه كه بله خانواده‌ي من خبر دارند. وقتي كه 22 ساله بودم متوجه شدند. خُب مسلم است كه با توجه به فرهنگ و عرف جامعه‌ي ايراني، با من برخورد كردند اما بعد از مدتي متوجه شدند كه نمي‌تونند شيوه‌ي زندگي من رو تغيير بدن و باهاش كنار اومدند. البته رفتار من و تا حد زيادي شغل نيمه‌دولتي‌اي كه دارم در نحوه‌ي برخورد اون‌ها با من و پذيرفتن اين حرفه كه به نوعي شغل دوم من محسوب ميشه موثر بوده.

26 03 2011
katayoon

age beporsam chejuri fahmidan narahat nemishi? madrese chi? ba un ja moshkeli nadashti?

26 03 2011
jendegi

نه توي مدرسه و … هيچ‌وقت مشكلي نداشتم. من ظاهرم رو طوري درست نمي‌كنم كه توي ديد باشم. در مورد اين كه خانواده چطور فهميدند هم ظاهرا يكي از همسايه‌هاي فضول من رو سوار ماشين يكي از مشتري‌هام ديده بوده و به مادرم خبر داده بود. مادرم وقتي كه به خونه برگشتم قضيه رو به من گفت و كلي بحث كرديم اما آخر سر متوجه شد كه من قصد ندارم به كسي اجازه بدم كه راجع به بدن من كه شخصي‌ترين چيزيه كه يك انسان در اختيار داره تصميم بگيره. مادرم تهديد كرد كه قضيه رو به پدرم ميگه و من هم گفتم بالاخره اين قضيه بايد يك زماني مطرح مي‌شد هرچه زودتر بهتر، مرگ يك بار شيون هم يك بار! البته مادرم قضيه رو حدود يك ماه بعد به پدرم گفت و من چند روزي رو هم با پدرم بحث مي‌كردم اما بالاخره اون‌ها متوجه شدند كه من از حق طبيعي و انساني خودم براي تصميم گرفتن راجع به بدن خودم كوتاه نميام و بعد از مدتي سر و كله زدن با من واقعيت رو پذيرفتند و با اين كه روابط من و والدينم تا يكي دو سال بعد از اون كمي سرد شده بود اما الان ديگه به وضعيت كاملا عادي برگشته و با اين كه من جدا از پدر و مادرم و تنها زندگي مي‌كنم اما خيلي به هم نزديك هستيم و همديگه رو دوست داريم.

26 03 2011
مریم

سلام فاطي
اميدوارم که حرف هاي منو نذاري به حساب مسخره کردن اين سايت.
من فقط 2 روز هست که با اين سايت آشنا شدم و خيلي خيلي خوشم اومد. من قبلا سايت هاي ديگه رو رفته بودم ولي تو اونا هيچ نوع آموزشي در مورد روش سکس و قوانين مربوط بهش رو ياد ندادند.
من تا الان بارها شده که به دوستام و آشناهام کون دادم و خيلي واسم لذت بخشه. من الان 19 سالمه و از 17 سالگي شروع به کون دادن کردم. با اينکه من فقط 2 تا دوست پسر دارم ولي به غير از اونا و پسر داييم و پسر خالم به هيچ کي کون ندادم. شايد از نظر شما تعدادشون کم باشه ولي مطمئن باشيد دفعاتش زياد بوده و هست. من حداقل هفته اي 7 ساعت رو مشغول هستم. ولي تا به حال اصلا کير تو کسم نرفته. ساک زدن هم واسم عادي شده يعني نه واسه کير خوردن ثانيه شماري ميکنم و نه اينکه متنفرم.
نمیدونم که من تا اینجای کار از نظر شما یه جنده ی واقعی هستم یا نه ولی اگه نیستم دوست دارم راهنمایيم کنی.
الان من 3 تا سوال ذهنم رو مشغول کرده:
1) واسه ی یک جنده ی واقعی بودن باید حتما از هر 2 طرف خدمات بدم به مردم یا فرقی نداره؟
2) با اینکه من به پولش نیازی ندارم ولی برای کاسبی هم که شده میخواستم از شما که تجربه دارید سوال کنم که شما نرخش رو چطوری حساب میکنید؟ ( ساعتی یا اینکه وقتی مشتری ارضا شد یا…)
3) میخواستم بدونم شما قبل از سکس باهاش شرط میکنید که مثلا حق داری از جلو یا عقب یا هر دوش باهام سکس کنی یا نه؟
امیدوارم باعث ناراحتی کسی نشده باشم.

27 03 2011
jendegi

سلام. اول بگم كه من اين وبلاگ رو راه انداختم براي كساني كه خودشون اين‌كاره هستند و اصلا قصد ندارم دخترهايي رو كه جنده نيستند به جنده شدن ترغيب كنم و آموزش بدم. شما اگر با همون چند نفري كه نام برديد سكس دائم داريد و از كون دادن هم لذت مي‌بريد توصيه‌ي من اينه كه در همين حد نگه‌اش داريد، بنابراين پاسخ سوال اول شما رو نمي‌دم! در مورد سوال دوم و سوم هم بايد بگم كه من توي اين سال‌ها كه به جندگي مشغول بوده‌ام يك سري مشتري ثابت و دائمي رو براي خودم كنار گذاشته‌ام و اكثر مواقع فقط با همون‌ها سكس مي‌كنم و خيلي به ندرت پيش مياد كه مشتري جديدي رو بپذيرم كه لازم باشه در مورد نحوه‌ي محاسبه‌ي نرخ يا شرط و شروط گذاشتن براش توضيح بدم. البته من معمولا شرط جلو و عقب و … نمي‌ذارم چون محدوديتي در اين موارد ندارم!

27 03 2011
lion

می گم کمال خانم کارت به کجا ها رسیده میان ازت مشاوره می گیرن
خوب داری همه رو بد بخت می کنی
آخه انسان چقدر باید پست باشه که مثل حیوون با هر کی که سر راهش قرار گرفت آمیزش کنه بالاخره انسان با حیوان یه فرقی باید داشته باشه یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ازت خواهش می کنم نظراتمو یا نذار یا اگه میذاری بدون تحریف بذار
یه خواهش دیگه هم که دارم اینه که حتما جوابشو بفرست به ایمیلم می خوام جوابتو بدونم
خواهش می کنم

27 03 2011
jendegi

من چند بار اين رو گفته‌ام و باز هم ميگم كه قصد ندارم جندگي رو گسترش بدم. اين وبلاگ براي كساني نوشته ميشه كه خودشان جنده هستند نه اين كه بخواد كسي رو به جنده شدن ترغيب كنه. اين رو در پاسخ به كامنت‌هاي دختراني كه از من براي جنده شدن راهنمايي خواستند هم مي‌تونيد ببينيد بنابراين تهمت زدن‌تون بي‌اساسه. در مورد سكس كردن «با هر كسي كه سر راه قرار مي‌گيره» … اولا كه من با هر كسي كه سر راهم قرار بگيره سكس نمي‌كنم و فكر نمي‌كنم كه هيچ جنده‌ي ديگه‌اي هم اين كار رو بكنه دوما شايد شما در زندگي‌تون مدام احتياج داشته باشيد تا خودتون رو با حيوانات مقايسه كنيد تا نسبت به انسان بودن خودتون مطمئن بشيد اما من معمولا مقايسه‌اي بين خودم و حيوانات صورت نمي‌دم.

27 03 2011
saba

من برای اولین بار است که از وبلاگت دیدن می کنم . من قصد ندارم که بگم این کاره بودن خوبه یا نه چون اصلا به من هیچ ربطی نداره مهم اینه که به افرادی که متاهل هستند ضربه ای وارد نشه برای آموزش مطالبی که به درد متاهلین هم میخوره ممنون . چرا که اینجور مسائل هیچ جا آموزش داده نمی شود . با تشکر

6 06 2011
milad

اینجا بیشتر اموزش داده میشه. حتی واسه اونایی که ازدواج کردن خیلی خوبه.
حتی این سایت میتونه خیلی کمک کنه به اونایی که توی زندگی زناشوییشون مشکل دارن.
اگه همه زنها شوهراشون و اینجور که فاطیه عزیز میشناسه،میشناختن و از لذت های مرد با خبر بودن و سعی میکردن همونجوری باشن که شوهرشون دوست داره باشن، زندگی شیرین تر و دوام بیشتری خواهد داشت
اگه همین اقایان گمنام همین اموزش ها رو همینجور خیلی واضح و ساده به همه اموزش میدادن،میدادن، کلی این مشکلات مردم و حتی فحشا و روسپی گری در ایران کمتر میشد

27 03 2011
ali

salam fatijan
mamnooon az matalebe amoozeshiye khobo mofidet
man 3ta soooal dashtam mamnooon misham age javab bedi
1.shoma ke khodetooon ye jende hastid didgahetooon rajebe jendeha va kolan jendegi va sex ba hamjens chiye?
2.age shoma joz khanevadey booodid ke ye jende dar on khanevade boood ya masalan shoma mese mardoome adi booodid va ye jende roo mididid onmoghe nazar va didgahetooon rajebe on jende va karesh chiboood?
3.benazare shoma age faza azad boood mese keshvaraye dg onmoghe jendegi va in masael kamtar boood ya alan ke faza bastehas?
mamnooon misham age javab bediid va khoshhal misham nazareton ro bedooonam
mamnoooo000n

27 03 2011
jendegi

سلام. نظر من راجع به جندگي و جنده‌ها رو مي‌تونيد به طور مفصل در دو پست آغازين وبلاگ مطالعه كنيد. اين كه اگر من جنده نبودم چه ديدگاهي نسبت به جنده‌ها داشتم هم پاسخ‌اش اينه كه با ديدگاه الانم تفاوتي نمي‌كرد. جنده گناهكار نيست و جنايتكار هم نيست! اگر كمي انساني فكر كنيم مي‌بينيم كه تعريف «جنده» عبارت است از «يك انسان كه تصميم گرفته بدن خودش رو (كه تنها چيزيه كه از بدو تولد تا مرگ با انسان هست و چيزي خصوصي‌تر از اون وجود نداره) وسيله‌ي لذت خودش و ديگران قرار بدهد» حالا كجاي اين كار زشته من نمي‌دونم! آيا لذت بردن كار زشتي است؟ پس شما بستني نخور چون لذت داره! آيا اين كه من خودم راجع به بدن خودم تصميم بگيرم كار زشتي است؟ يعني اگر ديگران راجع به بدن من تصميم بگيرند خيلي قشنگ است؟! آيا شما به ديگران اجازه مي‌ديد كه مثلا به شما امر كنند كه حق نداري پيراهن آبي بپوشي؟! مسلما خير و جواب شما به اون‌ها اين خواهد بود: «به شما چه مربوطه؟». تازه پيراهن يك وسيله است كه شما مي‌توني با صنار سه شاهي بخري و استفاده كني اما اين بدن من است. بدن يك انسان، وجود يك انسان، اون‌وقت چه‌طور افراد به خودشون اجازه مي‌دهند كه براي بدن يك انسان ديگه تصميم‌گيري كنند؟ مسئله اينه كه جنده بودن هيچ مشكلي نداره و به هيچ كسي هم ربطي نداره و اين ماييم كه بايد چشم‌هامون رو شستشو بديم و جور ديگه‌اي نگاه كنيم، يك نگاه انساني‌تر. در مورد سوال سوم هم نمي‌تونم با قطعيت جواب بدم اما به احتمال زياد وضعيت به اين شكل كه الان هست نبود. مردم هميشه به سمت چيزهاي ممنوعه گرايش پيدا مي‌كنند و سكس هم از اين قاعده مستثني نيست. به عقيده‌ي شخصي من اگر در ايران مراكزي براي سكس وجود داشت سكس خياباني تا اين حد پررنگ به چشم نمي‌اومد چون مردم براي رفع نيازهاي جنسي به اين مراكز مراجعه مي‌كردند و در نتيجه تقاضا براي سكس خياباني كم‌تر مي‌شد و طبق يك قانون واضح اقتصادي وقتي تقاضا براي يك كالا كم باشه عرضه‌ي اون كالا هم متناسب با ميزان تقاضا كم خواهد شد بنابراين حضور جنده‌هاي خياباني يا Streetwalkerها بسيار كم‌تر از چيزي كه الان هست مي‌بود.

6 06 2011
milad

عزیز دل برادر.اقا پسر
فکر کردین فقط دخترا جنده هستن؟
نه عزیز من ما هم که با هرکی سکس داشته باشیم،یا بقول فاطی از بدنمون با بقیه استفاده کنیم ما هم جنده هستیم.
اگه ما فاحشه ای و کردیم پس منم یه جنده ام.
اگه مرد هروز با یکی باشه جنده نیست؟

28 03 2011
ali

salame dobare
mc fati jan ke besoalatam javab dady rastesh manam bat hamnazaram yani benazare manam harkasi khodesh mitone vase khodesho badanesho hamechizesh tasmim begire va kasi nemitoone ono majboor be kary kone ke chejoory begarde ya lebas bepooshe
khob rastesh man yekam konjkav shodam mikhastam bebinam ke age emkan dare vasatoon ye biogerafy az khodetoon begid albate age mayelid va midoonid moshkeli vasatoon ijad nemikone
age ham ke nemikhaid hadeaghal mamnoon misham begid ke tahsilatetoon cheghad hast
bazam mc az sayte khobetooon
mano0o0o0on

28 03 2011
jendegi

سلام. راجع به بيوگرافي مي‌تونيد با خوندن خاطرات تا حدي با بيوگرافي من آشنا بشيد اما من قصد ندارم به طور مجزا بيوگرافي خودم رو منتشر كنم يا كلا هر چيزي رو كه بتونه كمكي باشه براي آدم‌هاي بيكاري كه ممكنه به دنبال پيدا كردن من و امثال من باشند براي همين هم ترجيح مي‌دم تحصيلات خودم رو هم بازگو نكنم اما در اين حد مي‌تونم براتون بگم كه در يكي از رشته‌هاي علوم انساني تحصيل كردم اما اين كه مدركم دقيقا چيه و در كدام رشته و كدام دانشگاه رو اجازه بدين مسكوت باقي بمونه.

28 03 2011
ali

ok bazam mc
are betoon hagh midam va batoonam movafegham ke etelaatetoon ro nagid va khily ham movazeb bashid ke inroooza adamaye bikar ziyade
aha hads mizadam tahsilatetoon bala basheo tahsiil karde bashin
khob khily soal kardam sry
ama sooale akharame dg
age bargardid aghab masalan dorane nojavooni va avale rahi ke omadid bazam inraho entekhab mikardid ya na?
midoonam bekaretoon alaghe darid va razi hastid ama khastam bedoonam age bazam be hamoon sharayet berid aya inraho entekhab mikonid???
bazam mc az javabatoon ye pishnahadam mikhastam bedam inke age mishe khaterartetooon va sayto yekam zoodtar berooz konid alan khaterato darid haftey 1bar mizarid age beshe zoodtar bezarid benazare man behtaree
manoooon

28 03 2011
jendegi

بله اگه زندگي من 100 بار هم به عقب باز مي‌گشت من دليلي براي لذت نبردن از بدنم نمي‌ديدم. چرا بايد در بهترين سال‌هاي عمرم خودم رو سركوب جنسي كنم؟ فقط به خاطر اين كه يه پرده‌ي لعنتي وسط پاي دخترهاست كه بايد اون رو به شوهرشون تقديم كنند؟ حالا اگه با توجه به اين كه سن ازدواج هم در ايران بالا رفته يه دختر مثلا تا سي يا سي و پنج سالگي شوهر نكنه آيا بايد تمام اين سال‌ها رو كه بهترين سال‌هايي هستند كه مي‌تونه از بدن خودش لذت ببره در محروميت از سكس به سر ببره كه آخر سر اون پرده‌ي كوفتي رو تقديم شوهري بكنه كه قبل از آشنايي با اين دختر صدها بار سكس كرده ولي چون نشانه‌اي در بدن آقايون باقي نمي‌مونه مي‌تونه نقش پسر پيغمبر رو بازي كنه! پرده‌ي بكارت مسخره‌ترين چيزيه كه در بدن انسان‌ها وجود داره و اهميت دادن به بكارت دختر و توقع داشتن اين كه يه دختر تا هر سني كه شوهر نكرده بايد اين پرده رو حفظ كنه نشان‌دهنده‌ي عقب‌ماندگي جوامعي مثل جامعه‌ي ايران از اصول مترقي انساني است. اصولي كه در اون ارزش و انسانيت انسان‌ها با مسئله‌اي مثل سكس سنجيده نمي‌شه. در كشورهاي آزاد هيچ مردي توقع نداره اگر با يك دختر 25 ساله ازدواج مي‌كنه اون دختر باكره باشه و اگر احيانا دختر باكره باشه تعجب مي‌كنند و به سلامت عقلش شك مي‌كنند كه به چه دليلي اين دختر از اين لذت زندگي كه از بهترين لذت‌هاست و از لذت‌هاي رايگانه كه در اختيار همه‌ي انسان‌ها هست تا به حال استفاده نكرده. سال‌هاي عمر قابل برگشت نيستند و دختري كه تا 35 سالگي سكس نكرده باشه كه باكره بمونه ديگه نمي‌تونه لذتي رو كه در اين سال‌ها كه بهترين سال‌ها براي سكس كردن بوده در آينده به دست بياره و سكس كردن يك زن 40 ساله لذت و هيجان سكس كردن يك دختر 20 ساله رو نداره. من با دست‌هاي خودم در 18 سالگي خودم رو از شر پرده‌ي بكارت خلاص كردم و اگر الان به نوجواني برگردم در 15 سالگي اين كار رو مي‌كنم!

28 03 2011
ali

khob javabetoon jaleb bood manam bahatooon movafegham ke inja va too keshvaraey mese ma has ke faghat ye parde maskhare moheme va in parde mitoone masoom bodan ye dookhtar ya kharab boodane oono tayin kone dar inja. man khodam ye pesaram vali benazaram to keshvaraye mese ma dare be dokhtara zolm mishe marda ya pesara age 100 baram sex konan mohem nis va kasi nemifahme va age befahman ham migan mitoone va tashvighesh mikonan atrafian ama dokhtaraye bichare age kochektarin khalafi konan bayad sangsar beshan ya edam ya koolan az khanevade tard beshan chera chon khastan yekam az atrafeshoon lezab bebaran.
man mikham inja javabe yesery afrado bedam ke migan sex bade va…. sex ye niyaze jesmi va roohiye mese gorosnegi ke vaghty ye fardi gorosne hast hamoon moghe be ghaza niyaz dare va ghaza mikhad shayad on lahze ba ye nono panir ham razi beshe ama nemishe be oon gooft ke khob hala ghaza nakhor va gorosnegito tahamool kon va boro yek mah ya yek sale dg biya ke ma behet chelo morgh ya behtarin ghazaharo midim age intoor bood ke khodavand in niyazo to 40salegi be adam midad na too 20 salegi
ma ke az khoda agheltar nistim pas khoda ye chizi midooneste ke in niyazo to 20 salegi va zoodtar to badane adama mizare
be nazare man adam bayad az forsatash estefade kone va be digaran va harfa va nazaraye oona ham kary nadashte bashe har kasi vase khodesh zendegi mikone na vase mardoom shayad yeki bekhad sex kone yeki bekhad nakone har kas ye nazary dare va ye azadi
benazare man sex khoobe age har 2 taraf razi bashan va tajavoz be hoghooghe digaran nabashe
sorry ke nazaram ziyad shod
bazam mc fati jan
be nazare man rahe khodeto edame bede yani har kary doost dary va be nazaret doroste anjam bede va be digaran ham ahamiyat nade
khob hala ye soal baram ijad shood
ba tavajo be jame iran barkhorde famil bashoma chi boood? yani aghvam az kare shoma khabar daran? age daran barkhordeshoon chi boood?
mamnooon

28 03 2011
arshiyA

سلام
من یه پسر خیلی هات از تهران هستم
خونه و ماشین دارم
اگه میشه یه جنده به من معرفی کنید
برای مبلغ راضیش میکنم
ممنون

27 08 2013
far

09123643721

28 03 2011
arshiyA

من منتظر هستم

29 03 2011
picaso

fati jan toie facebook page dari ,?

29 03 2011
jendegi

نه. هيچ‌وقت از فيسبوك خوشم نيومده، نمي‌دونم چرا!

30 03 2011
picaso

hala yeki rah bendazi bad nist ,
manam aval badam miomad ama alan 24 saate onjam

29 03 2011
Arya

سلام.
نمیدونم چرا بجای اینکه بعضی ها از این وبلاگ استفاده کنن میخوان فضولی کنن. خب به کسی ربطی نداره زندگی شخصی دیگران. نمیخوام تو کارتون دخالت کنما ولی به نظر من شما از اول اشتباه کردین عکستونو گذاشتین.

29 03 2011
سنبل

دوستتون دارم

31 03 2011
alireza

فاطی جووووووووون عاشقت شدم بدجور میخواستم برام جنده گری کنی تلفنی ارزو دارم صداتوبشنوم به هم ایمل بزن خوشحالم میکنی منتظرم راستی من اشکان هستم

1 04 2011
pedram

سلام فاطمه جون
لطفا با من تماس بگیرین کارتون دارم.
مرسی
آی دی من در یاهو مسنجر:
love.song39@yahoo.com

1 04 2011
X-MAN

دمت گرم فاطی خانم(راجع به پرده بکارت مطلبی که نوشتی عالی بود)
من خودم یه پسر 25 سالم اصلا موقع ازدوج پرده برام مهم نیست .چون واقعا معیارهای دیگه مطرحه.
اولین قدم در رسیدن به یک جامعه پیشرفته کنارگذاشتن افکار پوسیده است
موفق باشید

5 04 2011
کوروش

فاطی جان کسانی که میخواهند در فیلمهای پورنو بازی کنند از کدوم سایت باید ثبت نام کنند؟

5 04 2011
jendegi

مي‌تونيد در سايت http://www.sexyjobs.com يك رزومه براي خودتون پر كنيد و منتظر باشيد تا به شما پيشنهاد داده بشه.

6 04 2011
katayoon

عزیزم میتونی یه پست بذاری برای این که حین سکس چه کار کنیم یا چه حرفایی بزنیم که بیشتر تحریک کننده باشه! بیشتر دوست داشته باشن؟

6 04 2011
jendegi

سعي مي‌كنم در آينده در مورد اين مطلب هم بنويسم.

4 02 2018
daniyal

09396673857

4 02 2018
daniyal

سلام عزیزم اگه خاستی بهت میگم چون من مردم کامل راهنماییت میکنم ،بترکونی حسابی

6 04 2011
mitra

فاطی جون از اسمت پیداست که خونوادت مذهبی بودند. درسته؟ من که خیلی خونوادم مذهبی نیستند میدونم اگه بفهمند من چیکار میکنم خاک تو سر میشم و علاوه بر کتک ها و سرزنش ها و تحقیرها و تحریم ها دیگه نمیذارند تا اخر عمر تا سرکوچه هم تنها برم. میخوام بهم بگی چطوری خونوادت رو متقاعد کردی؟ چی گفتی که بهت اجازه دادند ازشون جدا شی وتنها زندگی کنی؟ اگه خونوادت مذهبی باشند به نظر من کلماتت واقعا جادویی بودند. اون کلمات و دلایلت چیا بودند؟ نمیخوام کلی گویی کنی بیشتر به جزییات بپرداز که چیا گفتی. واقعا میدونند که دقیقا کارت چیه و کس میدی یا اینکه پیچوندیشون؟ این سوال رو اگه دوست داشتی جواب بده. خودت قبل و بعد از این شغل چقدر به مذهب و خدا بها میدادی و میدی؟ وای منو ببخش فکر کنم زیاد وراجی کردم سرت رو درد آوردم . منتظر جوابت هستم .قربونت .

6 04 2011
jendegi

ميترا جون خانواده‌ي من مذهبي نبودند و نيستند. فاطي يا همون فاطمه فقط يه اسم عربي پرتعداده كه متاسفانه خيلي‌ها رو بچه‌شون مي‌ذارن. نزديك به سه ميليون و هفتصدهزار نفر توي ايران اسم‌شون فاطمه است، من هم يكي‌شون. در ضمن شما در اين وبلاگ فقط با جنبه‌ي جنده بودن من آشنا هستين اما در زندگي من چيزهاي خيلي زيادي هست كه به خاطر اون‌ها پيش خانواده‌ام و اطرافيان احترام دارم. يعني اين‌طوري نبوده كه پدر و مادر من يه دفعه متوجه بشن كه يه دختر جنده دارند! نخير. اون‌ها و همين‌طور اطرافيان، من رو به لحاظ شخصيتي سال‌ها مي‌شناختند و مي‌شناسند. نمي‌دونم گفتن اين جملات درست هست يا نه چون خودم هم خوشم نمياد از خودم تعريف كنم اما من در خانواده و فاميل در حد يك قديس احترام دارم. خانواده‌ي من موقعي كه متوجه شدند عكس‌العمل‌شون بيشتر تعجب بود تا خشم، چون اون‌ها انتظار چنين كاري رو از طرف من نداشتند ولي در ضمن من رو مي‌شناسند و مي‌دونند هيچ كاري رو بي‌دليل و بي‌فكر انجام نمي‌دم. خُب البته اون‌ها ناراحت شدند اما من هم منطق و دلايل خودم رو داشتم كه اون‌ها بالاخره پذيرفتند. اما از من نخواهيد كه بگم چه چيزي در حرف‌هاي من بود كه اون‌ها رو متقاعد كرد چون اولا كه به زندگي خصوصي من برمي‌گرده و چيزهايي توي زندگي من هست كه دوست ندارم در اين وبلاگ مطرح بشن و دوما اين كه تمام منطق و دلايل من براي اين كار صرفا به زندگي خصوصي خود من برمي‌گرده يعني چيزي نيست كه من براي شما تعريف كنم و شما بتوني همون منطق رو به كار بگيري چون به شرايط زندگي من، شخصيتم، رفتارم و مهم‌تر از همه شغلي كه دارم برمي‌گرده و قابل تعميم دادن به افراد ديگه نيست و سوما حتي اگر من مي‌توانستم حرف‌هاي بين من و خانواده‌ام رو براي ديگران قرار بدم كه ازش استفاده كنند باز هم اين كار رو نمي‌كردم چون اين كار تشويق افراد به جندگي و ايستادن در مقابل خانواده تعبير مي‌شه و من بارها در همين وبلاگ تاكيد كرده‌ام كه قصد از راه‌اندازي اين وبلاگ تشويق افراد به جنده شدن نيست.

8 04 2011
نداااااااااااا

من ندا 15 سالمه و در حال حاضر اصلا به سكس علاقه اي ندارم

و تا حالا تجربه اي نداشتم

آيا واقعا سكس لذت بخشه و خوبه

من ميخوام بدونم چه شده كه شما به سكس علاقه مند شديد

…………. ممنون ميشم اگه جوابمو بدي

8 04 2011
امید

این بنده خدا چند بار گفته این وبلاگ برای افراد 18 سال به بالاست لطفا بچه‌ها وارد نشوند

9 04 2011
jendegi

سلام ندا جون. ببخشيد كه پاسخ به كامنت شما كمي دير شد. با توجه به اين كه شما در سن نوجواني هستيد هنوز براي شروع فعاليت سكسي دير نشده و لزومي نداره كه بابت بي‌علاقگي‌تون به سكس نگران باشيد. ميل جنسي در همه‌ي افراد يكسان نيست. ممكنه اين بي‌علاقگي به دليل كم بودن ميزان توليد تستوسترون در بدن شما باشه و يا مي‌تونه دلايل ديگه‌ي جسمي يا روحي داشته باشه. اضطراب، ترس، استرس، كم‌خوابي، خستگي و … مي‌تونن از دلايل كم شدن ميل جنسي باشند. در مورد شما با توجه به سن‌تون نكته‌ي نگران‌كننده‌اي وجود نداره. اما در اين مورد كه آيا سكس لذت‌بخش هست يا نه نمي‌تونم به شما پاسخي بدم چون به تشويق افراد زير سن قانوني به انجام سكس تعبير ميشه. اين كه چرا من به سكس علاقه‌مند هستم هم به اين برمي‌گرده كه برعكس شما در من ميل جنسي شدت داره. موفق باشيد.

23 04 2011
man

فاطی تستسترون هورمون آقایان مگه نیس؟

23 04 2011
jendegi

چرا تستوسترون هورمون مردانه است اما بدن زن‌ها هم اون رو به مقدار كم‌تر توليد مي‌كنه و يكي از عوامل مهم در شدت و ضعف ميل جنسي محسوب ميشه.

8 04 2011
hesam

سلام.
1.چرا کم‌کار شدی و دیر به دیر مطلب می‌ذاری؟
2.به نظرت چه‌جوری میتونم دوست دخترم رو ارضا کنم؟ بی تجربه نیستم ولی این یکی خیلی دیر ارضا میشه. در واقع اصلا نمیشه و البته پرده داره. راه خاصی وجود نداره؟
مرسی.

9 04 2011
jendegi

سلام. اين وبلاگ وقت و انرژي زيادي از من مي‌گيره. اين وبلاگ چند بخش مجزا داره كه آپديت كردن تمام اون‌ها و همين‌طور پاسخ دادن به كامنت‌هاي دوستان و نوشتن خاطرات و پست‌هاي جديد و … به اين نياز داره كه چند نفر هم‌زمان بخش‌هاي مختلف رو مديريت كنند در حالي كه من فقط يك نفر هستم و علاقه‌اي هم ندارم كه در نوشتن وبلاگ از شخص يا اشخاص ديگه كمك بگيرم بنابراين گاهي اوقات پيش مياد كه در آپديت كردن وبلاگ وقفه بيافته. سعي من بر اينه كه مطالب وبلاگ حداقل هفته‌اي يك بار به روز بشن. اگر گاهي وقت‌ها تاخيري پيش مياد به بزرگي خودتون ببخشيد. در مورد سوال دوم هم بايد بگم رسيدن به ارگاسم در خانم‌ها مي‌تونه از دو طريق اتفاق بيافته. يكي از طريق واژن و تحريك جي-اسپات و ديگري از طريق كليتوريس. شما به خاطر وجود پرده‌ي لعنتي بكارت(!) امكان دخول در واژن رو نداريد و بنابراين رسيدن به ارگاسم در دوست شما بايد از طريق كليتوريس صورت بگيره. از تحريك زباني معمولا به عنوان مهم‌ترين عامل در رسيدن به ارگاسم از طريق كليتوريس نام برده ميشه. اگر سكس مقعدي داريد در لحظاتي كه احساس مي‌كنيد دوست‌تون برانگيخته شده و آماده‌ي رسيدن به اوج هست مي‌تونيد تحريك كليتوريس با زبان رو به همراه مالش با دست و انگشتان امتحان كنيد. بوسيدن كليتوريس و واژن با صداي بلند و بادكش كردن كليتوريس و لب‌هاي بيروني واژن مي‌تونند براي زن بسيار تحريك‌كننده باشند. موفق باشيد.

9 04 2011
سامان

فاطي جوون ميشه يه راهنمايي بكني كه جنده ي خوب رو از بد چه طور تشخيص بديم؟
و كجا بتونيم پيدا كنيم؟خودت از چه طريق مشترياتو پيدا ميكني قصد فضولي ندارم اما شايد به درد ما كه ميخوايم اين نيازو بخوابونيمش بخوره

11 04 2011
jendegi

سامان جون اين كه يه جنده چقدر در كار خودش مهارت داره رو نمي‌شه قبل از انجام سكس مشخص كرد همون‌طور كه مهارت يك نجار رو نمي‌تونيم قبل از اين كه اون رو در حين كار ببينيم تشخيص بديم. اگه شما خودتون تجربيات سكسي خوبي داشته باشين شايد بتونين قبل از انجام سكس و مثلا در مدتي كه داريد براي رسيدن به محل انجام سكس حركت مي‌كنيد با پرسيدن سوالاتي در مورد سكس طرف‌تون رو محك بزنيد اما باز هم اين احتمال وجود داره كه اون شخص اطلاعات تئوريك زيادي نداشته باشه اما در عمل مهارت داشته باشه. در مورد خودم هم بايد بگم كه خُب من هم مثل خيلي‌ جنده‌هاي ديگه اين حرفه رو با خيابون‌گردي و سوار شدن به ماشين‌هايي كه احساس مي‌كردم راننده‌شون آدم‌حسابيه شروع كردم كه خُب البته گاهي اوقات اين حس به خطا مي‌رفت اما به تدريج با پيدا كردن يك سري مشتري‌هاي ثابت براي خودم خيابون‌گردي رو كنار گذاشتم و فقط با همون مشتريان ثابت سكس مي‌كنم.

9 04 2011
پـسر يـزدي

دارويي براي بزرگتر شدن آلت داريم كه عوارضي نداشته باشه؟

9 04 2011
jendegi

داروهاي مختلف و متنوعي در بازار هست مثل Shark Power يا Largo يا Magna RX و …. كه همگي هم ادعاي اصل بودن دارند و معمولا عنوان مي‌شود كه ساخت كشورهاي آلمان، آمريكا يا كانادا هستند و از تركيبات گياهي در آن‌ها استفاده شده و هيچ‌گونه عوارض جانبي ندارند اما هيچ‌كدام از اين ادعاها قابل اثبات نيست و براي مثال يكي دو مورد از اين محصولات رو پيش مشتريان خودم ديده‌ام كه حتي كيفيت بسته‌بندي اون‌ها آن‌قدر افتضاح بود كه اصلا شباهتي به توليدات آلمان نداشت و كاملا تقلبي به نظر مي‌اومد در حالي كه عبارت Made in Germany هم روي اون درج شده بود. به همين لحاظ من نمي‌تونم هيچ دارويي رو پيشنهاد كنم، شايد استفاده از دستگاه‌هايي مثل لارجرباكس ايمن‌تر باشه.

9 04 2011
حامد

با سلام به نظر شما آيا اينكه من به پاهاي خانمها اونم تو جوراب نايلون علاقمندم و دوست دارم اينطوري ارضا بشم مشكلي از منه؟ آيا شما تو تجربياتتون با چنين مردهايي برخورد داشته ايد؟ لطفا كمي راهنمايي كنيد ممنون.

9 04 2011
jendegi

اين قضيه به هيچ‌وجه مشكلي محسوب نمي‌شه. مردان زيادي هستند كه اين علاقه رو دارند، اگر در اينترنت با كلمات footjob يا foot fetish جستجو كنيد به موارد مشابه خودتون زياد برمي‌خوريد. پاها جزو اندام‌هاي سكسي خانم‌ها محسوب ميشن و با جوراب نايلوني هم سكسي‌تر به نظر ميان، بنابراين علاقه‌ي شما طبيعيه.

9 04 2011
كامران جان

فاطمه جونم ميشه بكي كي ها پاسخ كامنت ها رو ميدي حدودا كه بدونيم كي سر بزنيم؟ممنون عزيزم

9 04 2011
jendegi

سعي من بر اينه كه جواب دادن به كامنت‌ها بيشتر از يك يا دو روز طول نكشه.

9 04 2011
حامد

ممنون از پاسخ قبلي تون.احتمالا شما مي دانيدجهت جستجو حوراب نايلون بلند كه بالاتر از زانو و تا روي ران پا باشد و نه بصورت panty از چه كلمه اي بايد استفاده نمود.

9 04 2011
jendegi

مي‌تونيد از كلمه‌ي Stocking استفاده كنيد. جستجوي كلمه‌ي lingerie هم مي‌تونه مفيد باشه.

9 04 2011
hesam

سلام.ممنون از جوابت. باور کن اینقدر میمکم و میخورم که فکم درد میگیره ولی نمیشه. سکس مقعدی هم داریم، اگه موقع دخول کلیتوریسشو بمالم موثره؟ باور کن گیر کردم. هر کار میکنم ارضا نمیشه. البته انگشتم تا نصفش میره تو واژنش، ميتونه کمکم کنه این کار؟
بازم مرسی.

11 04 2011
jendegi

سلام. به ندرت پيش مياد كه بعضي از خانم‌ها به تحريك كليتوريس واكنش مطلوبي نشون نمي‌دن كه اين مي‌تونه هم منشا فيزيكي داشته باشه و هم منشا رواني. در مورد دوست شما چون ايشون باكره هستند پس شما امكان تحريك از طريق نقطه‌ي جي رو هم نداريد كه مهمترين عامل در رسيدن به ارگاسم مهبلي است. پيشنهاد من اينه كه دوست‌تون به يك متخصص و مشاور امور جنسي مراجعه كنه.

10 04 2011
BEHNAM

سلام خیلی باحالی دمت گرم .اگر میشه یکی از داستانهای سکسی خودتو برامون بنویس اگر شاکی نمیشی؟

11 04 2011
hesam

مرسی.

12 04 2011
حامد

سلام مرسي از پاسختون.خوش بحالتون چه اطلاعات كاملي داريد جاي تحسين داره. ببخشيد اين نقطه جي كه در يكي از پاسخها نوشتيد كجاست؟

12 04 2011
jendegi

سلام. خواهش مي‌كنم عزيزم. نقطه‌ي جي يا G-Spot كه مخفف Gräfenberg Spot است حدودا بين 3 تا 5 سانتيمتر در داخل واژن و در سقف واژن قرار گرفته كه تحريك‌پذيرترين نقطه در داخل واژن است و مهم‌ترين عامل در رسيدن به ارگاسم مهبلي است. بهترين حالت براي تحريك اين نقطه هنگام ورود آلت حالت Doggy Style است و يا اين كه زن به حالت ايستاده به جلو خم شده باشد و مرد آلت خود را از پشت وارد واژن نمايد. چنانچه بخواهيد با انگشت نقطه‌ي جي را تحريك كنيد اگر فرض بگيريم كه زن بر روي صندلي نشسته باشد شما مي‌توانيد با وارد كردن دو انگشت اشاره و مياني خود در واژن زن به طوري كه كف دست‌تان به سمت بالا باشد و سپس خم كردن انگشتان در داخل واژن به نقطه‌ي جي دسترسي پيدا كنيد. ديلدوهايي هم در بازار موجود هستند كه سر خميده دارند و مخصوص تحريك نقطه‌ي جي هستند.

13 04 2011
حامد

باز هم ممنون از پاسختون و حوصلتون تو پاسخ دادن. ديگه واقعا بايد گفت خانم دكتر فاطي.

14 04 2011
lez

سلام فاطی جون،چرا راجع به لزبین مطلب نمیذاری؟ دیگه کس دادن به پسر تکراری شده، اگه یکسری مطب به لزبین و سکس گروهی هم اختصاص بدی خیلی خوب میشه، مرسی که انقد حوصله داری و با سایتت مارو خوشحال و سرگرم میکنی

14 04 2011
مهرداد

سلام فاطی خانوم
من مهرداد هستم 21 ساله
الآن دوساله با جی افم زندگی میکنم
هر شبم سکس داریم
میخوام بدونم این مشکل داره بره جی افم؟؟

15 04 2011
jendegi

سلام. خير هيچ مشكلي وجود نداره و هيچ خطري سلامتي ايشون رو تهديد نمي‌كنه. اگر ايشون از لحاظ رواني مشكلي با سكس هر روزه نداشته باشند از لحاظ فيزيكي مشكلي وجود نداره.

14 04 2011
kami

Fati joon to che ghade bahali, yani adam mikhad jende ham bashe mese to bashe
ye jende hadafdare ba maloomato in ghad daghigh
o ba maram va motale in dige manish oon mafhoomi ke aksare adama az jende daran
nis. akhe kheili az adama az jende zanaye bicharei ke aksaran be har dalili nachar be in kar shode boodan ro be zehn miaran ama in tarifi ke to dari aslan oon jendegi nis in hamoon lezat bordane azade azad az janbe sexie badane ke har kasi khodesh
midoone
nazare to chie? .
albate manam mese to manzooram az in harfa targhibe jendegi ba har didgahi nis

ye soalam daram
alan ham az sexat hamoon gha lezat mibari ke ghablan
va sabet negah dashtane moshtariat baes delzade shodan az sex ba oona nemishe vasat?
mese vaghti ke ye nafar ezdevaj mikone va faghat majboore ta akhare omresh ye nafaro bokone ya be ye nafar bede.:

15 04 2011
jendegi

سلام. سكس براي من خسته‌كننده نشده چون من بر خلاف بعضي جنده‌هاي عزيز كه متاسفانه به خاطر نياز مالي به اين كار كشانده مي‌شوند به سمت اين كار نيامده‌ام و به لذت سكس كردن اهميت بيشتري ميدم تا به درآمدش براي همين هنوز هم سكس برام مفرح و لذت‌بخشه.

15 04 2011
m7

it`s go0d

17 04 2011
ایسان

عالیه

17 04 2011
m7

فاطی چرا از عکسای بازیگرای هالیوود استفاده نمیکنی
؟

17 04 2011
jendegi

اگر منظورتون از بازيگراي هاليوود اشخاصي مثل Emma Watson يا Angelina Julie يا افراد مشهور ديگري مانند اين‌ها است كه بعضي از سايت‌ها عكس‌هاي ساختگي سكسي از اون‌ها منتشر مي‌كنند بايد بگم اين مصداق بازي كردن با آبروي افراد است و با اهداف اين وبلاگ همخواني نداره.

17 04 2011
مینا

سلام نازنین
منطق قدرتمندی پشت هر کلمه ای که می نویسی وجود دارد.تحسین برانگیز است که حتی وقتی به تو توهین میشود، منطقی و محترمانه و بدون اینکه دستخوش احساس شوی پاسخ میدهی…

17 04 2011
مینا

سلام
یه سئوال فنی…
چرا خانمها جای تاریک رو برای سکس ترجیح میدن؟

17 04 2011
jendegi

سلام. احتمالا به دليل آرامش بيشتري كه در يك محيطِ با نور كم وجود داره، البته از نظر اجتماعي مي‌تونه به دروني شدن «ترس از ديده شدن» هم مرتبط باشه كه بالاخص در ايران به دليل تابو بودن سكس و مجازات‌هاي قانوني و دولتي پررنگ‌تر از بقيه‌ي كشورهاي جهان است.

17 04 2011
مینا

سلام…فوق العاده است.من چند هفته ای است که با وبلاگت آشنا شدم.نظرهایی که در روزهای اول می دیدم بیشتر اونجاتو بخورم واز این جور چیزها بود، ولی الان بیشتر بازدید کننده ها تحت تاثیر جو تبادل نظر حاکم بر این وب سعی میکنند بیشتر در بحث شرکت کنند و تمناهای جنسیشونو توی وبگاه های دیگه منتشر کنند.صمیمانه بهت تبریک میگم…
شاید عملکرد تو تایید این گفته باشه که قدرت دلیل از گلوله هم بیشتر است.
راستی این وبلاگ رو چه مدته راه اندازی کرده ای؟

17 04 2011
jendegi

سلام عزيزم. اين وبلاگ حدود شش ماهه كه راه افتاده.

17 04 2011
مینا

سلام نازنین
شاید ندونی ولی بار بزرگی رو برای تغییر افکار مردمی که اطرافت زندگی میکنن داری بر می داری… خیلی مواظب خودت باش. میدونم که خیلی های دیگه هم برای سلامتیت دعا میکنن.

18 04 2011
PDBX-Parsa

i loooooveeeeeeee yooooooooooou FAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAATIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

18 04 2011
m7

من منظورت رو درست نفهمیدم
من خیلی فیلم میبینم و صحنه هایی که تو این فیلما میبینم بهش نمیگم آبروریزی پس فکر نکنم که این عکس ها هم آبروبر باشن

18 04 2011
katayoon

من به باکره بودن قلب فاحشه ها و به فاحشه بودن فکر باکره ها یقین دارم!

19 04 2011
jendegi

بسيار زيبا! 🙂

18 04 2011
m7

به جان خودم قصدی از این حرفم ندارم
ولی یه عکس از یه بازیگر هالیوودی گذاشتی که نسبتا هم معروفه
حالا من دم خروس رو باور کنم یا قسم حضرت عباس رو
؟

19 04 2011
jendegi

منظورت Kristin Kreuk است؟! اون عكس ساختگي نيست بنابراين با اطلاع خود بازيگر منتشر شده و مصداق بازي با آبروي افراد نيست.
—————————————————
پ.ن: منظورم همون Michelle Trachtenberg بود نمي‌دونم چرا نوشتم Kristin Kreuk ! احتمالا چون يكي از فيلم‌هايي كه ديده بودم هر دوي اين‌ها توش بازي كرده بودند. بله اون عكس Michelle ساختگي نيست و بنابراين با اطلاع خودش در اينترنت منتشر شده و در دايره‌ي عكس‌هاي جعلي كه آبروي افراد رو به خطر ميندازن قرار نمي‌گيره.

19 04 2011
ahoora

salam fati ye soal daram albate shayad mese baghie commentam montasheresh nakoni, vali in haghe tabieite ke chio montasher koni, age fozuli nist mishe fantezie morede alaghe sexito tozih bedi?

20 04 2011
jendegi

ببخشيد اين سوال خيلي خصوصيه و حقيقتا تمايل ندارم به اون جواب بدم.

21 04 2011
ahoora

na khahesh mikonam, man mazerat mikham ke injur soale khosusie ro azat porsidam, negareshet mano yade «requim baraye yek rahebe» asare alber kamo mindaze ke dastane 2khtario revayat mikone ke rabeteye azade jensi dare va kamo be zibaeie harchi tamumtar uno be yek rahebe tashbih mikone, be hich onvan nemishe un 2khtaro pak nadunest hamuntor ke be nazaram fati ham ye 2khtare kamelan pake.

19 04 2011
mitra

چرا جواب منو نمیدیییییییییییییییییییی؟

20 04 2011
jendegi

ببخشيد اين روزها يه كمي سرم شلوغه و اصلا وقت نمي‌كنم به كار وبلاگ برسم. يه سري كامنت‌هايي كه جواب دادن بهشون وقت مي‌خواد رو گذاشتم كه سر وقت جواب بدم. باز هم ببخشيد عزيزم.

19 04 2011
m7

اونم هست ولی یه سری به عکسای با کیفیت بنداز از بالا چهاردهمی یا پونزدهمی که داره ساک میزنه تو یه نمای بسته که به دوربین هم نگا میکنه

19 04 2011
m7

michelle trachtenberg
اینم اسمش

19 04 2011
m7

راستی چرا فیلم سکسی نمیزاری
؟

20 04 2011
lez

فاطی جون،من با پسری سکس دارم که تا ارضاء بشه مدام آبش میاد یه آب رقیق که مثل آب دختراست که من تا حالا ایجوریشو تو هیچ پسری ندیده بودم!، ما بعضی وقتا بدون کاندوم سکس میکنیم میخواستم ببینم اون آب ممکنه آدمو باردار منه؟ یا نه اینم اضافه کنم که وقتی ام ارضا میشه آبش خیلی غلیظ نیست ما روند سکسمون عادی و خوبه…

21 04 2011
jendegi

سلام. آبي كه شما مي‌فرماييد مايع بي‌رنگي است كه هنگام تحريك شدن مرد از آلت اون خارج ميشه و به اون پيشاب ميگن. احتمال بارداري با پيشاب كمه اما صفر نيست. پيشاب مي‌تونه حاوي اسپرم باشه مخصوصا اگر بعد از انزال مرد، در يك دوره‌ي كوتاه چند ساعته دوباره نزديكي صورت بگيره احتمال وجود اسپرم در پيشاب بيشتر ميشه. احتمال بارداري به اين هم بستگي داره كه آيا شما در دوره‌ي تخمك‌گذاري بوده‌ايد يا نه.

20 04 2011
m7

فکر کنم منظورت euro trip هست
شرمنده یه سوال دیگه
تو از کجا میفهمی که اون بازیگر اطلاع داره یا نه؟
اگه از همین عکسا که طرف مطلع هست بزاری دعات میکنیم

20 04 2011
jendegi

بله دقيقا منظورم Euro Trip بود. عكس‌هاي فتوشاپي تا حد زيادي مشخص هستند. در خيلي از اين عكس‌ها مشخصه كه رنگ پوست صورت دست‌كاري شده تا با بدن هماهنگ بشه، در خيلي‌هاشون وضعيت سر با بدن تناسب نداره يا هماهنگي كمي داره، در خيلي‌هاش وضعيت بدن طوريه كه شما مي‌توني حدس بزني سر حقيقي چه وضعيتي داشته ولي عكس جعلي اون حالت رو نداره و … در ضمن طراحان عكس‌هاي جعلي در انتها سايز عكس و وضوح عكس رو تا حد زيادي كم مي‌كنند تا ايرادات رتوش و مونتاژ كم‌تر به چشم بياد اما عكس Michelle هيچ‌كدوم اين ايرادات رو نداره و سايز و وضوح‌اش هم فوق‌العاده خوبه و در منطقه‌ي گردن كه جاعلين از اون ناحيه سر جعلي رو به بدن مي‌چسبونند هيچ‌گونه رتوش يا ناهماهنگي بدن و سر ديده نمي‌شه. بعضي از فتوشاپ‌كاران هم گاهي اوقات در مورد چنين عكس‌هايي فقط چشم و ابروي شخص رو روي صورت عكس اصلي مونتاژ مي‌كنند كه در مورد اين عكس مشخصه كه اين‌طور نيست و به خاطر فرم خاص صورت Michelle واضحه كه اين صورت صورت خودشه.

21 04 2011
m7

روشن شدم
دستت درد نکنه

22 04 2011
کامی

من چند روزیه که با یه دختر افغانی دارم سکس میکنم که خیلی سفته خودش میگه 45 دقیقه طول میکشه تا بشه. من 15 دقیقه ای میشم چه راهکاری پیشنهاد میدی تا سکس بهتری داشته باشم و اونم ارضا بشه کامل.

23 04 2011
jendegi

يه طور كلي دخترها ديرتر از پسرها ارضا ميشن. قانون كلي‌اي وجود نداره كه من براتون توضيح بدم كه به چه وسيله‌اي مي‌تونيد ايشون رو ارضا كنيد. بهترين راه اينه كه از خودش بپرسيد نسبت به چه چيزهايي حساس‌تره و بيشتر تحريك ميشه.

23 04 2011
amir

amir hastam, kheily bahat hal kardam,ta 300 T ham ok hastam, age mAyel boodi email bezan. rasti bara ghesmat e HAMVATAN KOMAK ; mikham va mitoonam ta ye mablaghi komak konam vali chejoori motmaen basham ke dar rah e hadafesh kharj mishe

23 04 2011
jendegi

درباره‌ي بخش «هموطن كمك» من اميدوارم كه خوانندگان اين وبلاگ اگر كسي رو مي‌شناسند كه نياز به كمك داره معرفي كنند و شماره‌ي خودشون رو براي ارتباط قرار بدند تا افرادي مثل شما كه قصد كمك دارند بتونند به اين افراد دسترسي داشته باشند. در مورد اطمينان هم خودتون بايد تحقيق كنيد تا از صحت و سقم قضيه اطمينان حاصل كنيد.

24 04 2011
مهرداد

sallami 2bare be fati khanoom
kheli bebakhshid az in soalam
khordane ziade esperm ham bare gfam zian avar nist?

24 04 2011
jendegi

سلام. نه ضرري نداره.

25 04 2011
jeghele

salam fati
man chize ziadi darbareye sex nemido0nam
masalan to0ye dastana halat69 ya sexe fitishi rodidam
nemido0nam ina chie lotfan ye tozihi dar morede ina begoo

26 04 2011
hesam

سلام.
اندازه ی کیر (طول و قطر) چقدر تو سکس اثر داره؟اندازه ی کیر مهمتره یا تکنیک های سکس؟آیا شرایط یه خانوم 20 ساله با یه خانوم 40 ساله فرق میکنه؟منظورم سایز کیره که ارضا بشن.اصولا چقدر از لذت سکس برای خانوما به کیر؟فرق میکنه واسه یه خانوم که با کیر ارضا بشه یا با دست.
چون میدونم ج میدی خواهش میکنم کامل توضیح بده.اگه چیزه دیگه ام به نظرت میرسه در این مورد لطفا بگو.
مرسی.

28 04 2011
jendegi

سلام. اندازه‌ي آلت در سكس چيز مهمي نيست اما به واسطه‌ي فيلم‌ها و عكس‌هاي پورنو اين مساله به اشتباه بين مردم جا افتاده كه اندازه‌ي آلت هرچه بزرگتر باشه لذت بيشتري براي زن داره در صورتي كه زنان به دو طريق به ارگاسم مي‌رسند، از طريق كليتوريس و از طريق نقطه‌ي جي. كليتوريس كه در خارج از واژن هست و اصولا ربطي به سايز آلت مردان نداره، نقطه‌ي جي هم در عمق بين 3 الي 5 سانتيمتري داخل واژن قرار گرفته بنابراين كوچك‌ترين كيرها هم مي‌تونن به اون دسترسي داشته باشند بنابراين اين قضيه كه لذت سكس به سايز آلت بستگي داره بيشتر نوعي توهم است كه توسط ناشرين محصولات تصويري سكسي القا شده. سن زنان در مورد اين كه به چه سايز كيري علاقه داشته باشند فاكتور مهمي نيست البته امكان داره كه يك خانم مسن‌تر مثلا 40 يا 45 ساله اشتهاي بيشتري براي سايزهاي بزرگ‌تر داشته باشه كه اين مي‌تونه به لحاظ رواني به اين قضيه مربوط باشه كه اون‌ها دوست دارند به اندازه‌ي يك دختر جوان مورد توجه باشند بنابراين با علاقه‌مند نشون دادن خودشون به كيرهاي بزرگ و كلفت مي‌خواهند سكسي و حشري بودن خودشون رو به نمايش بگذارند. لذت سكس كردن بيشتر به حسي كه از شريك جنسي دريافت مي‌كنيد بستگي داره و به تكنيك‌هايي كه شريك جنسي‌تون با استفاده از اون‌ها شما رو به لذت مي‌رسونه. اگر شخصي كه آلت بزرگي داره تكنيك‌هاي عشق‌بازي كردن رو بلد نباشه صرفا به خاطر داشتن آلت بزرگ نمي‌تونه كسي رو به لذت برسونه. در مورد ارضا شدن با كير يا با دست هم بايد بگم اگر ارضا از طريق دخول و تحريك نقطه‌ي جي صورت بگيره به لحاظ فيزيكي تفاوتي بين ارضا شدن با كير يا با دست يا با ديلدو و … وجود نداره و نتيجه يكسان است اما به لحاظ روحي و رواني ارضا شدن با كير لذت‌بخش‌تره.

30 04 2011
m7

فاطی حالت خوبه؟
سالمی؟
چرا 2 هفته هست که آپدیت نشدی؟

1 05 2011
افسرده : آماده ی سکس درمانی

نیستی؟
الان دو هفتس که نیستی؟
بلایی سرت اومده؟

4 05 2011
sara

fatiiiiiiii junam kojayi
negaranet shodiiiiiiiiiiiiiiiiiima
emruz rajebet be mamanam goftam
va goftam ke che fekrhaye dorosti dari
hads mizanam doktor ya ravanshenas bashi
ama bishtar az un negaranetam
kojayiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii?

10 05 2011
mitra

سلام به فاطی جون که امیدوارم مشکل مهمی برات پیش نیومده باشه چون غیبتت یه کم طولانی و غیر عادی شده و درود به همه ی جندگان گرامی.تو چند تا از نوشته های بالا دیدم که صحبت از عکس سکسی بازیگران هالیوودی شده و اینجا لازم دیدم که بگم این عکس ها واقعا وجود داره واین بازیگرا بازیگر فیلمهای پورنو هم هستند یعنی جدای از سکسهایی که تو فیلمهای هالیوودیشون دارند میاند و مثل یک پورن استار سکس واضح و بدون پرده انجام میدند و من خودم فعلا حدود 40 گیگ فیلم از این افراد دانلود کردم و این کار رو دارم ادامه میدم البته بگم سایتهایی که این فیلمها رو در اختیار مخاطبانشون قرار میدند نزدیک به 100 درصدشون پولی هستند و تقریبا همه ی بازیگران هالیوود توی این فیلما شرکت دارند مثل انجلینا جولی-اما واتسون_نیکل کیدمن_کامرون دیاز_جسیکا البا_مگان فکس_جنیفر لوپز_پاریس هیلتون و ………………….. اگه فاطی جون موافقت کنه حاضرم هر بار چندتا از عکساشون رو بفرستم تا دوستان حالشو ببرند. موفق باشید

10 05 2011
jendegi

سلام. اميدوارم هرچه زودتر بتونم برگردم و خوانندگان وبلاگ رو راضي نگه دارم فعلا كه يه مقدار سرم شلوغه. در مورد فيلم‌هاي پورنوي بازيگران هاليوودي هم بايد بگم من مطمئنم كه هيچ‌كدومشون فيلم پورنو بازي نمي‌كنند. ممكنه مثلا در يك صحنه از يك فيلم در نمايي سكسي ظاهر بشن كه البته اون هم سكس كامل نيست ولي بازي كردن فيلم پورنو توسط بازيگران هاليوودي غيرممكنه. اولا كه بازيگراني مثل آنجلينا جولي يا نيكول كيدمن و غيره با دستمزدهاي 20 تا 25 ميليون دلاري براي هر فيلم احتياجي به بازي كردن فيلم‌هاي پورنو ندارند و مهم‌تر از اون هيچ ستاره‌ي هاليوودي‌اي حاضر به بازي كردن چنين فيلم‌هايي نيست چون محبوبيت خودش رو در جامعه‌ي به شدت مذهبي آمريكا از دست خواهد داد. شايد دونستن اين نكته براتون جالب باشه كه 46 درصد آمريكائيان به درست بودن قصه‌ي آدم و حوا ايمان دارند و معتقدند كه اون‌ها 4000 سال قبل از مسيح به زمين آمده‌اند. يعني كلا حياتي 6000 ساله براي نسل بشر قايل هستند! ضمن اين كه بازي كردن فيلم پورنو حتي اون دسته از مخاطبان غالبا نوجوان و جواني رو كه شخصي مثلا مانند جنيفر لوپز رو فانتزي سكسي خودشون مي‌دونند از ستاره‌ي محبوب‌شون متنفر خواهد كرد. حتي اگر به قول شما 100 درصد سايت‌هايي كه فيلم پورنوي اما واتسون رو بر روي وب قرار داده‌اند پولي باشند بالاخره يك نفر كه پول داده و اون فيلم رو دانلود كرده اون رو در سايت‌هايي كه فيلم و عكس به اشتراك مي‌گذارند شِير خواهد كرد. ضمنا واقعا فكر مي‌كنيد اگر كامرون دياز فيلم پورنو بازي مي‌كرد خبرش تا به حال دنيا رو نگرفته بود؟ اين ستاره‌هاي بدبخت اگه يه روز باد دامن‌شون رو 20 سانت رو هوا بلند كنه خبرش توي تمام مجلات زرد و غير زرد با عكس و تفصيلات چاپ ميشه يا مثلا يه لب گرفتن بريتني و مدونا چنان جنجالي رو در آمريكا به پا مي‌كنه اون‌وقت كامرون دياز فيلم پورنو بازي كنه و آب از آب تكون نخوره و كسي خبردار نشه فقط به خاطر اين كه سايت‌هاش پولي هستند؟؟ بس كنيد بياييد يه كم جدي و واقع‌گرا باشيم.

11 05 2011
mitra

وقتت بخیر فاطی خانم. بله این چیزایی که شما میگی کاملا درسته و منم قبول دارم و اگه کسی تا دو سه ماه پیش این حرفایی رو که من درباره ی این اشخاص زدم بهم میزد بهش یه پوزخندی میزدم و حرفایی که شما گفتید رو بهش میگفتم اما نکته اینجاست که من الان که دارم این مطالب رو مینویسم این فیلمها پیش روی منه و عکس هم نیست که بگم فتوشاپ و اینا روش انجام دادند. فیلمه و فیلم یه ساعتی رو که نمیتونند چهره ی فرد رو تغییر بدند و دستکاریش کنند و من خودم به دیدن عکساشون قانع نشدم وحاضر شدم هزینه کنم و خودم رو تو زحمت بندازم تا فیلمشون رو ببینم و وقتی فیلم رو دیدم دیگه به یقین رسیدم ولی هنوزم که هنوزه برام سواله که چرا این افراد این کار رو انجام میدند .حالا اگه بازم باورت نمیشه یه سری به این سایتا بزن xxxxxxx و xxxxxxx اون حرف پولی رو هم که زدم بخاطر این بود که دوستان خودشون رو خیلی برای پیدا کردن رایگانش اذیت نکنند چون گشتم نبود نگرد نیست.دیگه سایتی بزرگتر از xxxxxxx که نداریم که فیلم از همه جای دنیا و همه ی سایتا داره ولی فیلم استارها رو پیدا نکردم. مرسی و متشکر.
—————————————————————————————————-
سلام عزيزم. ببينيد درسته فيلم رو نمي‌شه با فتوشاپ درست كرد (هرچند كه ميشه ولي وقت و هزينه مي‌بره و البته اسم نرم‌افزارش هم فتوشاپ نيست) اما بازيگر رو كه ميشه گريم كرد و به شكل آنجلينا جولي يا هر كس ديگه درآورد، خيلي هم ساده‌تر و كم‌هزينه‌تر از ترميم فيلم با نرم‌افزارهاي پيچيده است. كافيه كسي رو كه به لحاظ قد و هيكل مشابه آنجلينا جولي است پيدا كنند و فقط صورتش رو گريم كنند. در ضمن اسم يكي از سايت‌هايي كه شما نوشتيد اين بود: fakexxxxx كه خود كلمه‌ي fake معني تقلبي مي‌ده. يعني حتي خود اون سايت هم نمي‌خواد اين ذهنيت رو القا كنه كه اين عكس‌ها يا فيلم‌ها واقعي هستند براي همين هم كلمه‌ي «تقلبي» رو در اسم سايت گنجانده تا براش مشكل حقوقي به لحاظ شكايت ستارگان هاليوود پيش نياد. تمام سايت‌هايي هم كه عكس‌ها يا فيلم‌هاي بازيگران رو منتشر مي‌كنند، يا در اسم سايت اين كلمه رو مي‌گنجانند يا اين كه در متن خود سايت اين توضيح رو به طور كاملا رسا و واضح و در مكاني كه به راحتي قابل ديد باشه قرار مي‌دن كه اين عكس‌ها و فيلم‌ها ساختگيه تا به خاطر تهمت زدن به افراد گرفتار قانون نشن. من دلايل مختلفي رو كه چرا اين ستارگان محاله چنين فيلم‌هايي بازي كنند براتون به صورت واضح و منطقي توضيح دادم و باز هم مي‌گم عقلاني نيست كه ستارگان هاليوود با اون دستمزدهاي كلان به بازي كردن فيلم‌هاي پورنو رو بيارن چون هم شخصيت خودشون رو در نزد مردم خراب مي‌كنند و هم اين كه كسي به هنرپيشه‌ي يك فيلم پورنو دستمزد ميليون دلاري پرداخت نمي‌كنه چون براي فيلم پورنو بازي كردن لازم نيست كه يك نفر حتما هنرپيشه‌ي قابلي باشه، همين كه كمي قيافه و هيكل داشته باشه براي سازندگان فيلم كفايت مي‌كنه و چيزي هم كه در غرب زياده دختران خوشگل و خوش‌هيكله كه با 2000 دلار يا حتي كمتر حاضرند فيلم پورنو بازي كنند (دختران روسي كه اتفاقا خيلي هم خوشگل و خوش‌هيكل هستند حتي براي 200 دلار هم حاضرند فيلم بازي كنند) و چه بسا كه از مريلين مونرو هم خوشگل‌تر باشند بنابراين هيچ سازنده‌ي فيلم پورنويي حاضر نمي‌شه به يه هنرپيشه 10 ميليون دلار بپردازه چون با همون بودجه مي‌تونه بيشتر از 1000 تا فيلم بسازه! ضمنا در پاسخ قبلي هم براتون توضيح دادم كه آمريكا يك جامعه‌ي مذهبيه و در اين جامعه‌ي مذهبي فيلم پورنو بازي كردن براي يك سوپراستار نكته‌ي منفي محسوب ميشه نه مثبت. بنابراين واقعا چه دليلي مي‌تونه داشته باشه كه يك سوپراستار هاليوودي به بازي در چنين فيلم‌هايي ترغيب بشه؟ آيا قصد خراب كردن وجهه و پايين آوردن دستمزد خودش رو داره؟! باور كنيد اگر آنجلينا جولي فيلم پورنو بازي كنه ديگه هيچ كارگرداني حاضر نمي‌شه حتي يك ميليون دلار بهش دستمزد بده چه برسه به 25 ميليون. يه چيز ديگه هم هست و اون هم اين كه درسته كه آمريكا يك كشور آزاده اما باز هم روابط اجتماعي تعاريف خاص خودشون رو دارند. اگر براي مثال براد پيت با اين مساله كه آنجلينا توي يك فيلم از كسي لب بگيره يا حتي برهنه در بغل كسي بخوابه مشكلي نداره به خاطر اينه كه هر دو بازيگر هستند و به اين واقف‌اند كه بازيگري در هاليوود اين چيزها رو هم به دنبال خودش داره اما اين به اين معني نيست كه براد پيت با فيلم پورنو بازي كردن زنش هم مشكلي نداره! مطمئن باش اگه آنجلينا حتي پيشنهاد چنين چيزي رو هم مطرح كنه زندگي اين زوج هنري به هم مي‌خوره. فكر مي‌كنم شما خيلي عمق روابط رو در كشوري مثل آمريكا دست‌كم گرفتي. باز بودن جامعه‌ي آمريكا معني‌اش اين نيست كه در اون جامعه هر زن و شوهري يا حتي هر دوست دختر و دوست پسري به خودشون اجازه مي‌دن كه با هر كسي سكس كنند. اتفاقا بحث خيانت در آمريكا بسيار جدي تلقي ميشه و باعث بسياري از كشمكش‌هاي خانوادگي و طلاق‌ها است، اون‌وقت شما چه‌طور فكر مي‌كنيد كه ممكنه اين ستارگان (كه اكثرا متاهل هم هستند و اگر متاهل هم نباشند حداقل يك دوست‌پسر جدي در زندگي‌شون هست) در فيلم‌هاي پورنو بازي كنند و مشكلي در روابط‌شون پيش نياد؟ بله ممكنه آمريكايي‌ها به خاطر سكس سر همسرشون رو نبرند اما حداقل‌اش اينه كه يا طلاق مي‌گيرند و يا اگر هم طلاق نگيرند لطمه‌ي سنگيني به رابطه‌شون وارد ميشه. يك بار ديگه به سايت‌هايي كه عكس‌ها و فيلم‌هاي سكسي اين بازيگران رو منتشر مي‌كنند دقت كنيد به طور حتم يا اسم «تقلبي» رو در آدرس سايت مشاهده خواهيد كرد و يا در قسمتي از سايت با جمله‌اي مشابه اين روبرو خواهيد شد: «تمام عكس‌ها و ويديوهاي اين سايت ساختگي و جعلي است».

11 05 2011
جواد

salam fati jon ya fati khanom man taze emshab sayteto negah kardam va dar honod 3 saat kolesho khondam az ye mozo khoshhal shodam va onam inke shoma say darid digaran ro az kari ke ta alan anjam nadadn dor negaheshon darid va ye babat narahat chon fekr makonam bache haye javoni ke in matalebo mikhonan dochare moshkel beshan chon harkasi age nesbat be eghtezaye hese daronish donbale in kar nabashe bekhatere khondane in mataleb shayad kami gomrah beshe mamnon azat

11 05 2011
jendegi

سلام. اين وبلاگ قصد گمراه كردن كسي رو نداره و اتفاقا من مدام تاكيد مي‌كنم كه افراد به سمت جنده شدن نرن چون مشكلات و ناملايمات خاص خودش رو داره بنابراين احتمال اين كه وبلاگ من كسي رو گمراه بكنه كمتر از اينه كه كسي رو از گمراه شدن نجات بدهد! ضمنا ميليون‌ها سايت سكسي براي گمراه شدن افرادي كه شما مي‌گيد وجود داره كه خيلي بيشتر از اين وبلاگ گمراه‌كننده هستند.

12 05 2011
mitra

عزیز دلم من به تمام مطالبی که شما درباره ی جامعه ی امریکا گفتید کاملا واقفم و میدونم که اونجا چه خبره و از نزدیک دیدم ولی خود منم تا مدتها باورم نمیشد و علامت سوال بزرگی تو ذهنم ایجاد کرد که فکر نکنم جواب قانع کننده ای از طرف این افراد داشته باشه و من به شخصه چندتاشون رو به عنوان یه بازیگر دوست داشتم و پیگیر کاراشون بودم و بعد از دیدن این فیلما ازشون بدم اومد ولی خب حرفی هم که شما درباره ی اینکه ممکنه افرادی باشند که شباهت زیادی {در حد کپی برابر اصل } با این ستارگان داشته باشند هم قابل تامله ولی با این حال اگه یه روزی گذرت به نصف جهان افتاد افتخار بده و منو به یه نحوی {اگه یه روزی خواستی ایمیل بزنی به ….drبزن}در جریان بزار تا هم چشمم به جمالتون روشن شه از تجربیاتت استفاده کنم وهم یکی از این فیلما رو بهت بدم ببینی شاید نظرت با دیدن این فیلما عوض شد.اگه یادت باشه یه سوال ازت پرسیدم که هنوز جوابی بهش ندادی {محض یاد اوری} و در اخر یه خواهش ازت دارم و قسمت میدم اگه با این سایتا مخصوصا با اون رایگانه به وسیله ی من اشنا شدی اونا رو به هیچ احدی معرفی نکن چون دوست ندارم اشاعه دهنده ی این کار و این فیلما باشم ولی اگه از قبل این سایتا رو میشناختی بهم بگو و خیال منو راحت کن تا عذاب وجدان نداشته باشم.در کلام پایانی هم میخواستم یه خسته نباشید از ته دل و با تمام وجود بهت بگم به خاطر این کار فرهنگی {در این مقوله خیلی حرفا دارم که در اینده به بحث میزارم } که داری انجام میدی و براش وقت میزاری و میدونم که کار راحتی نیست و وقت انرژی زیادی میگیره.من نوعی که فقط یه خوانندم هنوز نرسیدم حتی مطالب وبلاگ رو یه با سطحی و گذرا نگاه کنم وکاملا سختی کار رو درک میکنم و امیدوارم خوانندگان هم ارزش واقعی و هدف کار شما رو بفهمند. بهترینها رو برات ارزو دارم موفق و پیروز باشید

16 05 2011
mitra

درود و دو صد درود. امیدوارم دماغت چاق باشه عزیزم. یه سوال داشتم که ربطی به سکس نداره با خودم فکر کردم شاید شما بتونی کمکم کنی. شما فن قلم خوبی داری و زیبا مینویسی. میخواستم بدونم آیا این مهارت تو خونته و ذاتیه یا اینکه با مهارت و تمرین بدستش آوردی؟ اگه جوابت دومیه ممنونت میشم راهنماییم کنی تا منم بتونم خوب بنویسم و حق مطلبم رو تو نوشته هام بیان کنم.

17 05 2011
jendegi

سلام عزيزم. من از كودكي به ادبيات و نوشتن علاقه داشتم. زياد هم مطالعه مي‌كردم. تنها توصيه‌اي هم كه مي‌تونم بكنم اينه كه شما هم زياد مطالعه كنيد.

24 05 2011
sara

سلام فاطی جان
خوشال شدم که برگشتی .گفتم شاید گرفتنت خدای نکرده
میشه راجع به کلمات تحریک کننده در حین سکس بنویسی.
من نمیدونم چی باید بگم و دوست پسرم هم حساسه و اینو ازم میخواد

26 05 2011
mitra

این دومین کامنتیه که از من حذف کردی. میشه علتشو بهم بگی؟

27 05 2011
jendegi

سلام عزيزم. سوال‌ها و درخواست‌هايي كه كرده بودين مناسب انتشار در اين وبلاگ نبود. من از مدت‌ها قبل اعلام كرده بودم كه كامنت‌هايي كه خودشون يا جواب‌شون به دين و مذهب و حكومت ربط پيدا كنه رو منتشر نخواهم كرد يا پاسخ نخواهم داد چون اين وبلاگ رو از موضوع اصلي خودش منحرف و دور مي‌كنه. كامنت شما هم طوري بود كه پاسخ دادن به اون ممكن بود باعث ايجاد حساسيت‌هايي براي بعضي‌ها و گرفتاري‌هايي براي من بشه. در ضمن براي من به دلايل امنيتي مقدور نيست كه جواب‌ها رو به ايميل افراد بفرستم. بنابراين از شما معذرت مي‌خوام. اميدوارم از من ناراحت نشيد و موقعيت من رو درك كنيد كه مطمئنم درك مي‌كنيد. ممنونم. خوش باشي عزيزم.

28 05 2011
zaapaata

سلام و عرض ادب و احترام
بی مقدمه برم سر اصل مطلب . بسیار خوشحالم که در مملکتی زندگی میکنم که جوانه های خرد و تفکر در حال رشد هستند و انسانهائی شجاع و متفکر که جرات شکستن هنجارها و ناهنجارها را در خود میبینند هستند که من با انها هم دوره ام . بسیار متاسفم از سطحی نگری و کوته فکری برخی اقایان که برای ارضاي نفس خود حقوقی قائلند انچنانی که انها را در بزمهای خصوصی و …میشود پیدا کرد که بی خبر از زنی که کانون زندگیشان است سر در اغوش مه پیکری دارند همه کار میکنند و موقعی که به ازدواج میرسند دنبال دختری میگردنند که ساکن پشت کوه قاف باشد و افتاب ندیده که بله ناموس من است اما انگاری این غیرت و ناموس پرستی زمانی که به اوج لذت خواهی میرسد دیگر رنگی ندارد اخر این مه پیکری که به بغل گرفته ائی ناموس کسی نیست ؟؟ متاسفم که در قرن 21 هنوز متحجر مانده ائم و سنگ بر پیشانی میسائیم . خانم محترم امید دارم خاک پاک ایران زمین با قدمهای انسانهائی تابو شکن چون شما در نوردیده شود که در شوره زاری به این بزرگی رویش گل نشانه اغاز زندگی است . موفق و پیروز . سربلند و برقرار باشید و بمانید که جامعه جوان بی اطلاع و محدود امروزی ما که همین عامل نابودیش میشود بسیار نیازمند همچون شماست
ارادتمند

30 05 2011
ناشناس

سلام. کامنت منو تایید نکردید. جوابشم ندادید.
میتونم بپرسم چرااا؟

30 05 2011
jendegi

سلام. با چه اسمي كامنت گذاشته بوديد؟

30 05 2011
ناشناس

با همین اسم ناشناس.
اگه ممکنه جواب بدین.

30 05 2011
jendegi

با اسم «ناشناس» ديدگاه تاييد نشده‌ يا حذف‌شده‌اي پيدا نكردم. شايد كامنت شما در وبلاگ درج نشده باشه.

31 05 2011
مهدی

سلام

من دو بار برای شما کانت گذاشتم اما تایید نشد

می خواستم دلیلشو بدونم

متشکرم

1 06 2011
jendegi

سلام. اولا كه اين‌جا يك وبلاگ شخصيه و طبيعيه كه من اجباري در منتشر كردن هيچ كامنتي ندارم و لزومي هم نداره كه از اين بابت به كسي جواب پس بدم! اما در حالت كلي چند نوع از كامنت‌ها منتشر نخواهند شد. كامنت‌هايي كه حاوي لينك به هر سايتي باشند، كامنت‌هايي كه در اون‌ها شخصي شماره‌ي شخص ديگري رو به هر عنواني درج كرده باشه، كامنت‌هايي كه از من تقاضاي سكس يا معرفي كردن دختر براي سكس كرده باشند، كامنت‌هايي كه حاوي فحش و دشنام يا لحن زننده و بي‌ادبانه باشند، كامنت‌هايي كه حاوي تهديد باشند، كامنت‌هايي كه دربازه‌ي دين و مذهب باشند، كامنت‌هايي كه معني و مفهوم اون‌ها مشخص نباشه، كامنت‌هايي كه در اون‌ها از مسايل خصوصي زندگي من سوال شده باشه و صد البته كامنت‌هايي كه من از متن‌اش خوش‌ام نياد. حالا نمي‌دونم شايد كامنت شما زيرمجموعه‌ي يكي از اين انواع كامنت قرار مي‌گرفته. در هر صورت من هيچ كامنت حذف‌شده‌اي با نام كاربري «مهدي» ندارم. احتمالا با نام ديگه‌اي كامنت گذاشته‌ايد. اگر كامنت‌تون به هيچ كدوم از موضوعات ياد شده در بالا ربط نداشته دوباره مطرح كنيد.

31 05 2011
لعیا

سلام فاطی جون میشه بگی مرد ی که به زنش خیانت کرده را میشه تشخیص داد البته شاید سوالم مسخره باشه ببخشید سواله دیگه

1 06 2011
jendegi

سلام عزيزم. والا چي بگم؟! راه علمي و استانداردي كه مسلما وجود نداره. بايد از احساسات زنونه‌تون كمك بگيريد. گاهي اوقات از روي تغيير رفتار يا سرد شدن مرد نسبت به همسر چه توي روابط عادي و چه توي سكس ممكنه بشه تشخيص داد. يا اين كه از حواس بويايي و بينايي كمك بگيريد! اگه بوي عطر زنونه روي لباس يا بدنش باشه يا آثار روژ روي صورتش يا موي زنانه روي لباسش و …. به جز چيزهايي شبيه به اين‌ها فكر نمي‌كنم راه استاندارد و بدون خطايي براي تشخيص خيانت وجود داشته باشه. در هر صورت اميدوارم توي زندگي شما و هيچ‌كس ديگه هرگز پيش نياد. موفق باشيد.

1 06 2011
نیما

با سلام.
ممنون بابت مطالب و وبلاگ زیباتون.
میخواست بدونم شما میتونید تو پیدا کرد خانمی برای رابطه جنسی کمکم کنید؟
من خودم تو این مورد مشکل دارم. تحصیلات و تیپمم خوبه. ولی کم رو هستم
پیشاپیش متشکرم.

1 06 2011
jendegi

خير. چندين و چند بار من توي اين وبلاگ توضيح داده‌ام كه من نه خودم با كسي ارتباط برقرار مي‌كنم و نه هيچ‌كسي رو مي‌تونم براي سكس معرفي كنم.

1 06 2011
ناشناس

آخرشم جواب منو ندادی

1 06 2011
jendegi

سوال‌تون شخصي و خصوصيه و من تمايل ندارم جواب بدم.

2 06 2011
مهدی

سلام فاطی جان

هر جا هستی سلامت و شاد باشی. من از خارج از ایران برای تو می نویسم. آفرین بر دختر با فهم و شعوری مثل تو.همونطور که خواسته بودی دوباره کامنتمو می نویسم که مربوط به مسائل غیر مربوطی که گفته بودی درج نمی شند نیست.

1. می خواستم بدونم که چه چیزهایی شهوت زن رو برانگیخته میکنه و اونارو به سکس بیشتر مایل میکنه.

متشکرم

4 06 2011
jendegi

سلام. درباره‌ي سوال‌تون بايد بگم نمي‌شه راه مشخص و استانداردي پيشنهاد كرد كه براي همه‌ي زن‌ها صدق بكنه. مي‌دونم كه بعضي از كتاب‌ها و مقالات هستند كه روش‌هايي رو پيشنهاد مي‌كنند ولي من به شخصه اعتقاد چنداني به اين روش‌ها ندارم چون انسان‌ها با هم متفاوت هستند و هر كسي شخصيت منحصر به فرد خودش رو داره. ممكنه يكي از بدن عضله‌اي خوشش بياد و اون رو سكسي و شهوت‌انگيز بدونه و يكي ديگه متنفر باشه، شايد خيلي از دخترها از تيپ و قيافه‌ي يكي مثل محمدرضا گلزار خوششون بياد و براشون وسوسه‌كننده باشه و يكي هم مثل من از اين آدم و تيپ و قيافه‌اش متنفر باشه. بنابراين به لحاظ ظاهري نمي‌شه گفت چه چيزي زن‌ها رو جذب مي‌كنه حتي خوش‌تيپي هم ممكنه براي همه خوشايند نباشه و دخترهايي هم هستند كه ژوليدگي و آشفتگي ظاهر مرد رو به اتو كشيده بودن ترجيح مي‌دن. به لحاظ رفتاري و شخصيتي هم همين تفاوت سلايق باز وجود دارند، شايد من جذب مهربوني يك نفر بشم، خانم ايكس جذب صداقت كسي بشه و خانم ايگرگ جذب اعتماد به نفس كسي بشه. البته چيزهايي كه تا حالا گفتم مربوط ميشه به اين كه شما بخواهيد كسي رو جذب خودتون بكنيد اما اگه منظور شما اينه كه چه‌طور كسي رو كه باهاش دوست هستيد به انجام سكس مايل كنيد هرچند كه اون هم راه استاندارد و تضمين‌شده‌اي نداره اما به طور كلي زدن حرف‌هاي عاشقانه، بوسيدن گونه‌ها و گردن، در آغوش گرفتن و نوازش كردن، ماساژ دادن ملايم بدن، گرفتن دست‌هاي زن در دست‌هاي خودتون و بوسيدن اون‌ها، آماده كردن يك محيط آرامش‌بخش براي انجام معاشقه مثلا با كم كردن نورها و پخش كردن يك موسيقي ملايم و … مي‌تونن راه‌هايي باشند براي اين كه تمايل به سكس رو در يك زن افزايش بدهند.

2 06 2011
mitra

سلام فاطی جون.جواب سوالی که درباره ی قانون ازت پرسیده بودم رو به طور کامل پیدا کردم اگه یه روزی نیاز داشتی بگو تا ادرسشو بهت بگم. امروز که دانشگاه بودم یکی از رفقای مذهبی اومد یه سوالی ازم پرسید که واقعا تو جواب دادن به سوالش موندم جوابی بهش ندادم و ازش خواستم اجازه بده که بعدا جوابشو بدم.وقتی اومدم خونه به ذهنم رسید با شما مطرح کنم شاید با راهنمایی و مشورت شما بتونم جواب مناسبی بهش بدم.{اینم بگم با علم به اینکه من جندم و با پسرای زیادی ارتباط داشتم و دارم ازم این سوال رو پرسید}حالا سوالش این بود که اسلام تو قسمتی از روابط زناشویی به زن و شوهر دستور داده که اگه یه روزی کسی رو در بیرون خونه دیدند و به قول معروف چشمشون اونو گرفت و دل و پاشون خواست بلرزه و برند سراغ اون فرد برگردند نزد همسرشون و با همسرشون لذت ببرند چون همون چیزی که نزد دیگری هست قطعا نزد همسر خودش هم هست و همون لذت رو خواهد برد .رفیقم ازم پرسید ایا این حرف درسته یا نه؟ تویی که تا حالا افراد زیادی رو تجربه کردی ایا واقعا همشون یه لذت رو به ادم میدند یا اینکه هر کدوم لذت خاص خودشون رو دارند؟ علت اینکه جوابی بهش ندادم این بود این ایشون نزدیک یه سال عروسی کرده و با خودم گفتم اگه بگم اره فرق میکنه و هر گلی یه بویی داره چند سال دیگه اگه زبونم لال تو زندگی مشترکش دچار مشکل بشه مخصوصا مشکل جنسی که این روزا بین بچه مذهبیا کم هم نیست این حرف من ممکنه هر چند هم کم{1%} روش تاثیر بزاره و اونو به فساد بکشونه اگه هم بهش میگفتم نه با روحیه ای که ازش میشناسم و رفاقت چند ساله ای که داریم بهم میگفت خب اگه میگی همه یه لذت دارند پس مگه مرض داری که با اینهمه پسر دوستی؟ با این اوصاف خوشحال میشم نظر شما رو هم بدونم و کمکم کنی تا به جواب معقولانه برسم اگه دوباره نمی گید من دیگه تصمیم گرفتم درباره ی فلان و فلان صحبت نکنم. بای عزیزم

4 06 2011
jendegi

سلام. اين سوال دوست شما به نوعي سفسطه كردنه، چون وقتي شما كسي رو توي خيابون مي‌بينيد نمي‌تونيد بفهميد كه آيا آدم خوش‌سكسي هست يا نه. شما فقط ممكنه مجذوب ظاهر اون شخص بشيد. اين سوال اساسا ربط چنداني به دين نداره. طرفداران دين دوست دارند تمام قوانين انساني و اجتماعي رو نشات گرفته از دين معرفي كنند. مثلا مي‌گن در دين گفته شده دزدي نكنيد، قتل نكنيد، خيانت نكنيد و …. اما آيا اگر اديان نبودند اين قوانين هم نبودند؟! يعني قبل از پيدايش اديان وحياني همه‌ي انسان‌ها دزد و قاتل و خيانت‌كار بودند؟! قبل از ظهور اولين پيامبران هم قتل و دزدي و … مجازات داشته‌اند، اديان فقط اين قوانين رو جمع كردند و به اون‌ها برچسب آسماني زدند. موضوع خيانت در يك رابطه‌ي زناشويي هم به همين شكل. در هيچ‌كجاي دنيا چه در جوامع ديني و چه غيرديني خيانت امر پسنديده‌اي نيست و لازم نيست حتما مومن يا مسلمان باشيم تا اين رو درك كنيم و هر آدم بي‌ديني هم لزوما خائن نيست همون‌طور كه هر آدم دين‌داري هم لزوما فرشته نيست. پس وقتي يك نفر شخصي رو توي خيابون مي‌بينه و دست و دلش مي‌لرزه لزومي نداره كه حتما آدم مومني باشه تا بتونه جلوي خودش رو بگيره. كسي كه شخصيت محكمي داشته باشه اولا كه اصلا دست و دلش نمي‌لرزه ثانيا اگر هم لرزيد مي‌تونه با توجه به اخلاقيات و رفتارهاي انساني جلوي خودش رو بگيره نه اين كه از ترس انجام گناه خودش رو محدود كنه. اشكالي كه در اديان وجود داره در همين‌جاست. اديان انسان‌ها رو از عقوبت گناه مي‌ترسونند و در حقيقت به زور آتش جهنم و چماق سوزان و احكامي مثل بريدن دست و … مي‌خوان از انجام گناه جلوگيري كنند در حالي كه انسان‌ها بايد ياد بگيرند كه نسبت به انجام رذالت بي‌ميل باشند نه اين كه از انجام رذالت پرهيز كنند اون هم فقط به خاطر عقوبت. اگر مردي يك زن خوشگل رو توي خيابون ديد و اصلا ذهن‌اش حتي به سمت خيانت هم نرفت اون آدم انسان درستيه نه اين كه به خاطر چماق دين از انجام خيانت چشم‌پوشي كنه. در اين مثالي كه دوست شما گفته اسلام يك راه حل پيشنهاد كرده كه جلوي شهوت‌راني افراد رو بگيره و گفته لذتي كه در انجام سكس با اون فرد هست رو مي‌تونيد با همسر خودتون تجربه كنيد و چيزي كه دوست شما ناگفته باقي گذاشته اينه كه اگه به سمت اون شخص بريد سنگسار مي‌شيد. پس اسلام يك راه حل ارائه داده با يك فرض غلط كه قانع‌كننده نيست (چون مي‌دانيم كه هيچ دو نفري شبيه به هم سكس نمي‌كنند) و يك مجازات در نظر گرفته كه بسيار سبعانه است. يعني در حقيقت اسلام فكري براي قبل از مشكل نكرده بلكه وقتي مشكل پيش آمد از راه يك استدلال بچگانه و يك مجازات وحشيانه سعي در حل كردن مشكل دارد. مثل اين مي‌مونه كه من به شما توصيه كنم هر وقت بچه‌تون دروغ گفت با كابل فولادي كتك‌اش بزنيد! مسلما بهتره كه به جاي چنين پيشنهادي من به شما الگويي رو پيشنهاد كنم كه اگه طبق اون رفتار كنيد اصولا بچه‌تون دروغگو بار نياد كه بعدا لازم باشه به خاطر دروغ گفتن تنبيه‌اش كنيد. به خاطر تمام اين حرف‌ها و خيلي دلايل ديگه من هميشه از نگاه انساني به جاي نگاه ديني طرفداري مي‌كنم. انسانيت به شما ياد ميده كه انسان باشيد فقط به خاطر خود انسانيت اما مذهب سعي مي‌كنه شما رو انسان كنه به خاطر پاداش يا به خاطر ترس از مجازات و مشخص است كه اگر ما انسانيت رو فقط به خاطر خود انسانيت دوست داشته باشيم خيلي بيشتر ارزشمنده تا اين كه سعي كنيم انسان‌گونه رفتار كنيم تا به ما پاداش داده بشه يا لااقل مجازات نشيم. مي‌تونيد از زبان خودتون اين پاسخ رو به دوست‌تون بديد: «اگر من زماني ازدواج كنم به همسرم خيانت نخواهم كرد چون خيانت كردن رو رفتاري غيرانساني مي‌دونم و اين جزو شخصيت و رفتار منه بنابراين اگر هم مرد زيبايي رو در خيابون ببينم با وجود اين كه مي‌دونم ممكنه سكس با او بيشتر از سكس با همسرم لذت داشته باشه به اين موضوع فكر نمي‌كنم و در نتيجه افسوس هم نمي‌خورم اما فردي كه به خاطر دستور اسلام از اون شخص توي خيابون دست مي‌كشه اين كار رو از روي ميل باطني انجام نمي‌ده و صرفا به خاطر اجراي حكم اسلام از اين كار صرف‌نظر مي‌كنه و در نتيجه احساس مي‌كنه كه چيزي از او گرفته شده و حسرت اون روي دلش مي‌مونه و اين دو تا قضيه خيلي با هم فرق مي‌كنه». حتما شما هم خيلي پيش اومده كه چنين جمله‌هايي رو شنيده باشيد: «حيف كه زبان روزه هستم وگرنه مي‌دونستم چي جوابشو بدم» يا مثلا «اگه از خدا نمي‌ترسيدم خون‌اش رو مي‌ريختم» و امثال اين جمله‌ها كه نشون مي‌دن شخص گوينده‌ي اون‌ها به جاي اين كه نسبت به فحاشي (در مثال اول) يا قتل (در مثال دوم) بي‌انگيزه و بي‌ميل باشه داره سعي مي‌كنه كه به خاطر ترس از خدا و عقوبت از انجام اين رذالت‌ها پرهيز كنه بنابراين افرادي كه با اين ديد مذهبي بار اومده‌اند كه هميشه به خاطر ترس از خدا و مذهب از انجام رذالت پرهيز كرده‌اند اگر زماني بفهمند كه اعتقادات‌شون اشتباه بوده اون‌وقت ديگه هيچ‌چيز مانع از انجام فجيع‌ترين جنايت‌ها از طرف اون‌ها نخواهد شد اما اگه از ابتدا با ديد انساني بزرگ و تربيت شده بودند اون‌وقت ديگه انسانيت‌شون نيازمند واسطه نبود تا اگر زماني اون واسطه دچار خلل شد انسانيت هم مفهوم خودش رو از دست بدهد.

7 06 2011
sara

chera hishki javab mano nemide…………man mikham bedunam heyne sex chi bayad begam???????

8 06 2011
jendegi

سارا جان پيدا كردن جمله‌هاي سكسي و شهوت‌آميز كار سختي نيست. خودت هم اگه يه كم فكر كني صدها جمله به ذهن‌ات مي‌رسه. هر چيزي كه خودت دوست داري و فكر مي‌كني سكسي و شهوت‌انگيزه بگو.

12 06 2011
sara

دوباره سلام
شاید سوالم به جا نبوده حس میکنم حرفهای مهمتر از اینها میشه اینجا زد.با اینکه هر چی فکر میکنم چیزی به ذهنم نمیرسه اما صبر میکنم تا در آینده مطالب عمومی رو بخونم و نظم بحث رو در اینجا به هم نزنم.
لطفا اگه امکانش هست در مورد نحوه رفتار یه مطلبی بنویس فاطی جان.

7 06 2011
mitra

سلام فاطی جون.در مورد جواب اخری که بهم دادی باید بگم من خودم با نظراتت مخالفم و گاها برام قابل هضم نیست که با چه استدلالی این حرفا رو میزنی و اینجا هم جای بحثش نیست چون ناخداگاه وارد مسایل دین و مذهب میشیم که شما خودت مخالفی پس منم وارد نمیشم. یه سری حرف میخوام بزنم که شاید به نوعی درد دل محسوب بشه و دوست دارم بهشون بها بدی. بالاخره ما داریم میون مردم زندگی میکنیم وجزیی از مردمیم و با نظرات و عقایدشون در مورد مسایل مختلف کم و بیش اشناییم ومیبینیم که چیا میگن ولی برای اطمینان اومدم وبا حدود صد نفر ازقشرهای مختلف جامعه از مذهبی و هیئتی وبسیجی گرفته تا شیطون پرستا و کسایی که مدام تو خیابونا کوس چرخ میزنند {البته اکثر افراد ما بین این دو گروه بودند } صحبت کردم و به نوعی امار گرفتم.چیزی که از این افراد سوال و در موردش باهاشون صحبت کردم و ازشون نظر خواستم موضوع جندگی وجنده بود که متاسفانه نتیجه ای که بدست اوردم اصلا جالب نیست.اکثریت این افراد جندگی رو زشت ترین کار وجنده رو با کلماتی مثل کثافت و لاابالی وکسی که هیچ اراده ای از خودش نداره معرفی میکردند به عنوان مثال یکی میگفت جنده کسیه که میگه کیر باشه حالا کیر خر باشه یا کس دیگه ای میگفت جنده کسیه که براش فرقی نمیکنه که طرفش پیرباشه جوون باشه سالم باشه معتاد باشه فقط میخواد یکی یه چیزی بکنه توش و خیلی حرفای دیگه که به نظرمن حق هم دارند چون عملکرد غلط اکثریت جنده ها باعث این دیدگاه در بین مردم شده وخود شخص من نمونه واقعی این افراد رو دیدم.وقتی پیش دانشگاهی بودم یکی از همکلاسیای خودم که 17 سالش بود با یه مرد 55 ساله رفته بود حالا جالبیش اینجا بود که طرف یه مرد پشمالویه چاق بود که با یه رنو اومده بود دنبالش و برده بودش تو یه خونه خرابه.خب یه چنین ادمی لیاقت این جور توصیفات و القاب رو داره ولی مردم باید بدونند که همه ی جنده ها مثل هم نیستند و بعضیا واقعا به یه اصولی پایبندند و باید حسابشون از بقیه جدا باشه.البته میدونم خودت به این مسائل واقفی وگرنه چنین وبلاگی رو راه اندازی نمیکردی.به نظرت وقتش نرسیده که یه خط قرمزایی برای جنده ها کشیده بشه و یه سری اصول اولیه به جنده ها گوشزد و اموزش داده بشه. شما به عنوان کسی که به نوعی یه تریبون در اختیار داری باید تو این زمینه خیلی بیشتر از اینا فعالیت کنی چون من نوعی فقط میتونم به کسایی که حضوری میبینم توضیح بدم ولی از اینجا میشه هزاران نفر رو مطلع کرد و من ازت خواهش میکنم تو این موارد کوتاهی نکنی . به نظرم میاد تو این زمینه باید کار فرهنگی خیلی بیشتر بهش پرداخته بشه.دوست دارم بدونم شما برای اینکه رونظرات مردم در این مورد تاثیر بزاری تا حالا چه کارایی انجام دادی و ایا پیشنهادی داری و کاری هست که بخوای در اینده بهش بپردازی؟ من خودم یه نظراتی در این زمینه دارم ولی خب به نظرم شما اگه حرفی داری بزن تا من اگه لازم بود و شما اجازه دادی بگم و در موردش صحبت بشه بلکه به یه نتیجه برسیم که بتونه یه کم شرایط فعلی رو تغییر بده. خوشحال میشم نظرتو بشنوم

8 06 2011
jendegi

سلام عزيزم. ببينيد اين كه آدم‌ها نگاه غلطي به يك موضوع دارند دليل غلط بودن اون موضوع نيست. يكي از سايت‌هاي ايراني عكس‌هايي از يك پيرزن آمريكايي در كنار دريا منتشر كرده بود كه بيكيني پوشيده بود، شايد حدود 200 نفر از ايراني‌ها زير اون عكس‌ها كامنت گذاشته بودند كه «اه اه چندشم شد، حالم به هم خورد، زنيكه‌ي بدتركيب، كثافت، آشغال، مثل ميمون مي‌مونه، مي‌ترسم شب بياد به خوابم و …» خُب وقتي كه ما از يك انسان فقط به خاطر اين كه پوست چروكيده‌اي داره حال‌مون به هم مي‌خوره و انواع و اقسام فحش‌ها و حرف‌هاي زشت و ناسزا رو به اون نسبت مي‌ديم مسلما ايراد از نگاه ما و انسانيت ما است نه از اون زن بيچاره. ما ايراني‌ها متاسفانه بر خلاف ادعاهامون كم‌ترين بهره رو از انسانيت و ديد انساني برده‌ايم. در مورد نگاه و طرز تلقي‌اي كه در جامعه نسبت به جنده‌ها و جندگي وجود داره هم همين‌طور. حتي خود شما هم تا حدي همين ديدگاه رو داريد كه من واقعا انتظار نداشتم و متعجب شدم. 55 ساله و چاق و پشمالو بودن مگه از انسانيت كسي چيزي كم مي‌كنه؟ آدم‌هاي پير كم‌تر انسان هستند؟ يا آدم‌هاي چاق و پشمالو قابل دوست داشتن نيستند و انسانيت‌شون مورد ترديده؟! همين انساني كه شما با نفرت ازش ياد مي‌كني بالاخره در خانواده‌ي خودش عزيزه و براي همسرش، بچه‌هاش، والدين‌اش، خواهر و برادرش و خيلي‌هاي ديگه عزيز و دوست‌داشتني است. اتفاقا به نظر من كار اون دختر ستودني و كاملا انسانيه و نه تنها لياقت اون القاب ركيك رو نداره بلكه بايد بهش آفرين گفت كه زشتي و زيبايي ظاهري افراد رو ملاك شخصيت و انسانيت اون‌ها قرار نمي‌ده. چه اشكالي داره كه يه جنده به يه مرد پير سرويس بدهد؟ براي من مهم نيست كه مردم چه‌جور افكاري توي سرشون دارند. اگر من به درستي كاري كه انجام مي‌دم اطمينان داشته باشم حرف و نگاه مردم برام اهميتي نداره. سطح شعور، آگاهي، فرهنگ، سواد و انسانيت من از متوسط جامعه بالاتره بنابراين در درجه‌ي اول نظر و عقيده‌ي خودم برام اهميت داره تا عقايد پوسيده‌ي يك مشت آدم متحجر و عقب‌افتاده كه حتي روي نظريات‌شون و مسلك‌شون اسم عقيده هم نميشه گذاشت چون خودشون هم نمي‌دونن كه به چه چيزي اعتقاد دارند. هنوز در برخي جاهاي اين مملكت هستند پدران و برادراني كه اگر دختر يا خواهرشون از ازدواج با پسرعموش سر باز بزنه با بلوك بتوني مغزش رو متلاشي كنند! اون‌وقت ما در مراسم و همايش‌هاي مختلف هي از فرهنگ والاي ايراني و ايرانيان داد سخن مي‌ديم! كدوم فرهنگ؟ كدوم انسانيت؟ يه نگاه به آمار قتل و دزدي و كلاهبرداري و خيانت و … تو كشورمون بندازيم بعد از خودمون بپرسيم كدوم انسانيت؟ يه نگاه به شيوه‌ي رانندگي و تميزي شهر و خيابون و … بندازيم بعد از خودمون بپرسيم كدوم فرهنگ؟ مگه با خودمون تعارف و رودربايستي داريم؟ بابا ما انسانيت و فرهنگ نداريم. چه خوش‌مون بياد چه خوش‌مون نياد نداريم. شايد حرف‌هاي من به بعضي‌ها بر بخوره اما تا زماني كه هي بخواهيم خودمون رو باد كنيم و از فرهنگ والاي خودمون حرف بزنيم وضع بهتر از اين نميشه. يكي بايد حالي ما بكنه كه فرهنگ نداريم تا لااقل سعي كنيم ياد بگيريم. من سعي خودم رو مي‌كنم كه چيزهايي رو كه به نظر خودم درسته از تريبون اين وبلاگ به افرادي كه به اينجا ميان منتقل كنم، حالا اين كه چه‌قدر در اين كار موفق باشم رو به طور دقيق نمي‌تونم تخمين بزنم اما حتي اگه حرف‌هاي من ديدگاه فقط يك نفر رو تغيير بده من از تلاشم راضي خواهم بود.

17 06 2011
س

به نظر من شما دختر ویژه ای هستید . شخصیت جالب و پیچیده ای دارید .

9 06 2011
علی

فاطی جون از بابت اطلاعا تی که می دی به همه ممنونم

10 06 2011
farshid

fati jooon merc az weblaget man har rooz yebar b inja sar mizanm akhe delam bara harfat tang mishe

14 06 2011
کسزی

فاطی جون سلام

چقدر از دیدن پایگاه اینترنتی شما و خواندن نوشته هایش لذت بردم و به شما به خاطر چنین کار باارزشی که انجام دادی تبریک می گویم. اینکه گفتم باارزش صادقانه بود و هرگز تعارف نکردم. زیرا باور دارم که در یک دنیای آزاد هر کسی حق دارد دگراندیش باشد، مانند دیگران حرف نزند و هرآنچه را که باور دارد بیان کرده و خودش را هرگز محدود نکند. از طرفی به نظر من فکر کردن به سکس و فانتزی های سکسی و همین طور داشتن سکس های گوناگون اصلاً بد نیست و اگر کسی بخواهد چنین عمل کند باید آزاد باشد.
از این حرفها که بگذریم خوشحالم از اینکه خانمی را یافته ام که می توانم با او درباره سکس حرف بزنم. من و همسرم رابطه خیلی خوبی را داریم و آزادانه درباره سکس حرف می زنیم و حتی فیلم های پورنو می بینیم. اما نمی توان این رابطه را با رابطه ای که دوست دارم باشما داشته باشم مقایسه کرد. آن چیز دیگری است و این چیز دیگری.
فاطی جون من خیلی به سکس فکر می کنم و از اینکه فانتزی های گوناگون را برای خودم ترسیم کنم بسیار لذت می برم. البته با یک تفاوت بزرگ. فانتزی های من از دید یک مرد نیست بلکه همیشه خود را یک زن تصور کرده ام که در زندگی هیچ محدودیتی برای خود قائل نیست و بسیار سکس می کند. حتی اگر امکان داشت دوست داشتم که وقتی از خواب بیدار می شوم یک زن شده باشم. لباس پوشیدن تان را حتی با محدودیت های کشورمان دوست دارم. آرایش کردن تان را بسیار دوست دارم و شیوه های سکس کردن تان حتی ناله هایتان هنگام سکس را می پرستم. خلاصه کلام که شاید باید یک زن به دنیا می آمدم.
دوست دارم از این به بعد بیشتر با شما در ارتباط باشم و با هم درباره مسائل مخنلف حرف بزنیم.

با تشکر—کسری

16 06 2011
مهدی

سلام
میدانم که ممکن است با اصول ایجاد این وبلاگ مغایر باشد اما ممکنه بگی در کدام نقاط شهر میتوان دخترهای زیباتر و با کلاس کاری بالاتری را ملاقات کرد.

16 06 2011
jendegi

سلام. در وهله‌ي اول اين دست سوالات به اين وبلاگ مربوط نمي‌شن و ضمنا جواب واضح و مشخصي هم ندارند. طبيعي‌اش اينه كه من بگم در نقاط بالاي شهر راحت‌تر مي‌تونيد چيزي رو كه دنبال‌اش هستيد پيدا كنيد اما حقيقت اينه كه خيلي از جنده‌ها براي پيدا كردن مشتريان بهتر، از تمام نقاط شهر به سمت مناطق بالاي شهر ميان پس تضميني نداره كه اگر كسي رو در اون مناطق پيدا كنيد حتما همون كسي باشه كه به دنبالش هستيد هر چند كه به هر حال شانس يافتن جنده‌هاي باكلاس‌تر در بالاي شهر بيشتره. در ضمن شما شهرتون رو هم مشخص نكرده بودين بنابراين من فرض گرفتم كه در تهران هستين.

16 06 2011
نداااااااااااااا

سلام ………. دوست پسرم اصرار زيادي داره كه باهاش سكس كنم

ولي تا الان سكس نداشتم ……….. ميترسم ……… چيكار كنم ؟

ميخوام بدونم اگه شروع كنم شهوتم بيشتر ميشه ؟ چون خيلي خوشم نمياد از سكس

16 06 2011
jendegi

سلام. اين چيزيه كه تصميم‌اش با خودتونه. من نمي‌تونم به شما بگم با دوست‌تون سكس بكنيد يا نه. حتي اگه مي‌تونستم هم چنين پيشنهادي نمي‌دادم كه سكس بكنيد چون شما تا حالا سكس نكرده‌ايد و با توجه به مشكلاتي كه در مملكت ما مي‌تونه در آينده براتون پيش بياد ترجيح من اينه كه سكس نكنيد.

17 06 2011
sara

من اونقد واسه یه مطلب جدید سر زدم و هر بار حالم گرفته شد دارم دپرس می شم.یه مطلب جدید می خواییییییییییییییم فاطی جون.منتظرم جدا.دوس دارم بازم نوشته های زیباتو بخونم
راستی خود ارضایی ده بار در روز عادی؟

18 06 2011
jendegi

ده بار در روز؟ نه، زياد عادي نيست! خودارضايي بد نيست و راهيه براي تخليه‌ي نيازهاي جنسي اما افراط در اون مثل خيلي چيزهاي ديگه خوب نيست. به طور عادي در افرادي كه خودارضايي مي‌كنند (كه تقريبا شامل تمامي افرادي كه بين سنين 15 تا 45 سال هستند ميشه) اين عمل بين 10 تا 45 بار در ماه انجام مي‌گيره. ده بار در روز مي‌تونه انسان رو از لحاظ جسمي و روحي تحليل ببره. اگر سوال‌تون در مورد خودتون بوده سعي كنيد دفعات‌اش رو نهايتا در حد 30 بار در ماه محدود كنيد.

25 06 2011
bunknewage

سلام.
می خواستم به احترام شما از جام بلند شم و کلاه از سرم ور دارم.
لذت می برم آدمایی مثل شمارو می بینم که تکلیفش با خودش معلومه.
امیدوارم سریعتر مشکلاتت بر طرف بشه و بیشتر اینجا باشی.
از ته دل برات آرزوی موفقیت می کنم.

30 06 2011
saman

سلام، وقتتون بخير
من چندساعته كه با وبلاگ شما آشنا شدم
راستش من هميشه جنده ها رو انسانهايي پست و فرومايه مي پنداشتم
انسانهايي تك بعدي كه فقط به سكس فكر ميكنن، البته خوب وبد همه جا هست و متاسفانه من بداش رو ديدم بخاطر همين طرز فكرم اين بود
ولي شماديدم وباز كردين، درواقع يه چيزايي ميگي كه من تابه حال نشنيدم
ازتو ياد گرفتم كه همه انسانها رو از ديد انساني كه سرشار از دوست داشتنه ببينم و البته ديدم نسبت شما اين نيست كه يه جنده عاقليد بلكه شما رو به چشم استاد دانشگاه ميبينم، چون مطالبتون بسيار پرمغز ومفيده.
سپاس بخاطر اين آگاهي كه به من داديد.
شايد بشه گفت كه بدترين شرايط روحيم رو دارم،23 سالمه ازشيراز،مثلا مهندسم، يه مهندس بيكار، البته به لطف يارانه ها كه پدرصنعت رو درآورده
از طرفي بيكاري و ازطرف ديگر فشارهاي جنسي فوق العاده زياد
جووناي زيادي رو ميشناسم كه درشرايط منن
براي اين همه جوون، با اين همه نيازچه ميشه كرد
اين نيازها باعث گسترش نا امني ميشه، چرا كه گاهي اوقات حتي خودمم يه فكرايي به ذهنم خطور ميكنه كه هيچ وقت انتظارشو نداشتم
فاطي خانم اگه شما جاي ما بودي چيكار ميكردي؟
شايد نظرشما راهگشاي خيلي ها بشه

7 07 2011
تنها

ممنون از راهنماییت فاطی جونم
ولی برام این سواله که همه می تون به اون شکل ارضا شن …
من سکس کامل دارم ولی اینو تجربه نکردم
چه جوری می تونم به اون ارضا شدن و بیرون اومدن squirt برسم …
اگه این اتفاق نیفته یعنی تو ارضا شدن مشکل دارم …؟

10 07 2011
مریم

باسلام خدمت همه شما وفاطی جون…وبلاگتون بقول خودتون فقط واسه جنده هاس نه برا امثال منی که تابحال باکسی سکس نداشتم ونخواهم داشت آخه من معتقدم تنها دوست ادم شوهرشهوتنها باید با اون سکس داشته باشه

10 07 2011
sara

سلام فاطی عزیزم
از همون اول یه چیزی بود که منو جذب میکرد.
اصلا حس میکردم با سر زدن به این سایت اومدم به خونه ی خودم
وجه مشترک ماها سکس نبود بلکه یه تفکر ازاد درست و حسابی بود
شایدم حتی یه روح پاک ته ذهن هر کدوممون……
هر روز سر میزدم و میدیدم وبلاگ نیست
تا اینکه خداحافظیتونو خوندم
خیلی ناراحت شدم.خییییییییییلیییییییییییییییییییییی
منو عوض کردی
مارو عوض کردی
من تا حالا سکس نداشتم
اما یه دوست پسر خوب دارم یه ساله….که بالاخره راضی ام کرده.
هر جا هستی خدا به همراهت
idمنو داری.اگه کاری داشتی در خدمتیم
می بوسمت

26 08 2011
دوستدار

سلام فاطي جان.
صفحات قبلي وبلاگت رو بصورت فايل فشرده توي لينك زير آپلود كردم.تقديمش ميكنم به تو و همه دوستدارانت.
http://uploadcenter.net/files/qWcO1314354332.html

13 09 2011
کیوان

سلام و خسته نباشین ،تمام کامنت هارو خوندم.جالب بود، من یه پسره 23 ساله هستم، تا حالا سکس نداشتم،قبلا با اولین دوست دخترم یبار داشت موقعیتش پیش میومد که نمیدونم چی شد که نخواستم، خیلی حشریم اما تمامه تلاشم اینه که سکس رو با کسه دیگه ای جز همسره آیندم تجربه نکنم. تا الانم خودمو با خودارضایی نگه داشتم، واسه همینم هست دارم تلاش میکنم که سروساموون بگیرم، اصلا مذهبی نیستم اما بشدت به دنیای دیگه اعتقاد دارم و البته از امربه معروف بشدت بیزام ، تنها چیزی که داره آزارم میده ازدست رفتن دوران جوونیمه، این فکر مثل خوره افتاده به جونم، لحظه ای نیست که بهش فکر نکنم،خواهش میکنم کمکم کنید و بهم بگین چیکار کنم تا آروم شم

18 09 2011
alireza

salam goooolam behem shomare yek jende hat bede man hameshe az harfat lezat mebaram.boooooooooooooooooossss ali_kh771411@yahoo

27 01 2012
ما

چقدر خوبه ما ایرانی ها یاد بگیریم به عقاید هم احترام بزاریم واقعا شاید بزرگترین دلیل عقب موندگی ما همین باشه.چند باره میام اینجا اولش برام جالب بود ولی الان که دارم این کامنتو می نویسم افسوس می خورم که چرا ما برامون عجیبه یکی برا خودش بتونه تصمیم بگیره که چجوری زندگی کنه و افسوس خوردم چرا شما که از جرگه ی اهل تفکر و مطالعه تشریف دارین هنوز احساس میکنم گاهی اوقات یه طرفه به قاضی میرین یا بهتر بگم خیلی مطلق به مسائل نگاه میکنید.(لحن=کاملا مودبانه)شما گاهی اوقات درست بر عکس ادعاتون که میگین راجع به ادما نمیشه به راحتی نظر داد حکم های قاطعی می دین و چه نیک است با سعه صدر بشود تفکر کرد.به امید تبلور احساس های پاک همه ی ما.سپاس

28 01 2012
ashkan

fati joon shoma k enghad khobio b ma javoona komak mikoni che khoob mishe ag b salahe khodetoon mahaee k hotimo b ham moarefi konid man ashkanam 22 salame az teh vali tajrobe sex nadashtam

14 03 2012
sara

fati mano dust pesaram dashti harf mizadim hardo be in natije residim ke jendeha mehrabuntarin adamaye donya mitunan bashan.chonke hame be agushe una panah mibaran va aramesho unja peyda mikonan.albate tu har senfi khubo bad peyda mishe…….

21 05 2012
sasan

تو هم میتونی مهربون ترین ادم دنیا باشی
یکی مثل من کیرش بیکار نمونه

12 04 2012
محسن

خاک بر سر هر جی مرد بی غیرته
نگاه کن داره میگه مردها هم میل به …. دارن
اگر گیرت میاوردم به سزای اعمالت میرسوندمت اما حیف

13 04 2012
کوس لیس

خوبی فاطی جون من اولین باره میام تو این سایت یک سوال دارم من تا حالا با کسی سکس نداشتم من نمی دونم چرا عاشق خوردن کوسم نمی دونم چرا دیونه کوسم دوست دارم صبح تا شب کوس بلیسم بخورم بمکم کمکم کن بگو من چرا اینجوری هستم چجوری می تونم این فکرو از سرم دور کنم کمکم کن فاطی جون ای ای دی من younesvu منتظر جوابتم

13 04 2012
کوس لیس

کاشکه همهه ی کوس های دنیا مال من بود صبح تا شب می خوردم سیرم نمیشودم من دیونه کوسم اونم کوس سن پاین وایییییییییییییییییی

1 05 2012
امير

فاطي مهربان ودوست داشتني اگه تونستي منو يه راهنمايي درست بكني ازت بي نهايت ممنون ميشم واميدوارم بتونم ازخجالتت دربيام…درضمن قول ميدم بعدها هم سربلند بشي…
من دنبال يه خانم خوب ومطمئن ازمشهد هستم…با تشكرواحترام فراوان
am2_ni@yahoo.com

21 05 2012
sasan

من دانشجوی دانشگاه شریف هستم
تا حالا سکس واقعی نداشتم
با یکی قبلا دوست بودم و سکس شفاهی زیاد داشتیم
ولی حتی نشد از کون هم سکس کنیم چون می ترسید
الان یه مدته تنهام
میخام سکس داشته باشم
ولی نمیدونم کی و کجا. چون مکان هم ندارم
اگه کسی می تونه یه راهنمایی بکنه تا با یکی که اهل حاله دوست بشم
با تشکر
sasanamini806@yahoo.com

27 05 2012
مختار

من هستم.زاهدان

21 06 2012
هادی

سلام من 29 سالمه از تهران الان حدود 1 ساله ازدواج کردم . اما از قبل از ازدواج همیشه میخواستم با یه زن روسپی بخوابم بخصوص از اون خوشگلاش . این حس بعد ازدواج بازم تو من کم نشد چون من یه حس خیلی زیاد عاطفی با همسرم پیداکردم و وقتی بحث سکس میشه احساس میکنم میخوام کاره بی ادبی انجام بدم . بخاطر همین هی ازش فرار میکنم ولی این حس و نسبت به دیگر زن ها ندارم بلکه واقعاً نمیتونم ندیده بگیرمشون . در ضمن تا حالا با هیچ کسی بجز همسرم همبستر نشدم .حالا اگه میشه یه راهنمایی کن که آیا داشتن سکس با یک نفر غیر همسر میتونه به آدم آرامش بده یا بازم آدم حریس تر میشه و مشکل جایی دیگس . ممنون .

2 05 2013
amin

آقا هادی یه روشی رو بهت میگم که هم به خواسته ات برسی هم اینکه به زنت خیانت نکنی (که اصلاً کار درستی نیست ) هر وقت هوسی شدی به زنت بابت دادن پول بده بعد فکر کن یه زن غریبه است و مثل هرزه ها باهاش رفتار کن حتی گاهی با کمی خشونت البته با یه کاندم تاخیری بعد از مدتی خودت نتیجه اش رو میبینی و موقع سکس اصلاً به عشق و علاقه فکر نکن و اینو بدون که همه زنها عاشق اینجور سکس هستند و بخاطر همین بعضی ها میرن جنده میشن مردهای شهوتی هم میرن دنبالشون حالا تو امتحان کن بعد میگی آب در کوزه و ما تشنه لبان میگردیم از طرف یه دوست

21 08 2012
حمید

سلام
من مجردم. 24 سالمه. اما هر چی گشتم تو اینترنت همه الکی چول شارژ ازم گرفتن!
نعمت یه سکس ساده هم ازم دریغ کردن…
اگه میشه یا شمارهی کسی رو میشناسین بم بدین یا این که بگشن از کجـــــــــــــــــــا چیدا کنم! پیر شدم به خدا انقدر همه دروغ گو و شارژ دزد هستن

1 09 2012
رسول

(09149693318)
golmohammad_1308@yahoo.com
پاسخ به سئوالات شرعی شما عزیزان در کمترین زمان ممکن

1 09 2012
رسول 2

09149693318)
golmohammad_1308@yahoo.com
پاسخ به سئوالات شرعی شما عزیزان در کمترین زمان ممکن

26 10 2012
Sina

سلام فاطي خانوم گل. من از بندرعباس هستم . من دنبال يك جنده ميگردم در بندر لطفاً اگر ميشناسيد يا ميتوانيد از دوستانتان بپرسيد دريغ نكنيد . ممنون. البته مطمئنم كه درد نياز به سكس رو ميدونيد.

26 10 2012
farhan

سلام
چند توصیه با ارزش و مفید در برقراری سکس با یک جنده به من بدهید (نکاتی از قبیل رفتاری امنیتی و بهداشتی)

27 10 2012
mostafa

سلام فاطی خانم من اعتراف میکنم که تمام افکارتون به خصوص دیدگاه انسانی و اسلامی عالیست.همین حس انسانی به من میگه که اکثر مطالب که تو ایران توسط حکومت به ظاهر اسلامی سفسطه است اگر امثال تو با این سطح افکار به جای اخوندا انسانیت رو به مردم یاد میدادن وضع مردم ایران بهتر از این بود

27 10 2012
mostafa

چون من خودم پسرم به پسرا راهنمایی دارم در مورد پیدا کردن شریک جنسی.الف)اینها یاد دادنی نیست بلکه باید دختر طالب سکس و دوست پسر رو شناسایی کنه. این قسمت نکته ی اساسیشه که واسه کاندیدایی که در نظر گرفتین که اکثر پسرا توش ضعف دارن این که دختره باتون دوس بشه یا نه تا حد زیادی به خودتون بستگی داره ولی من رو تجربه ام میگم رعایت نکات زیر الزامی است. 1دخترا دوس دارن طرفشون با اعتماد به نفس باشه(پس خجالت میکشم واینا رو بریزین دور)به تعقیب سوژه بپردازید و هرزگاهی چندتا تیکه با حال بندازید.نکته 2:بعد که دختره متوجه شد شما روش نظر دارید اگه شما معیارهایی که اون میخواد (تو این مرحله لازمه که حتما خوش لباس باشید خوش لباسی مهمتره تا خوش قیافه گی البته لازمه حداقل جهرتون به ادم بخوره)رو داشته باشید شروع میکنه به چراغ سبز دادن بعد در یک فرصت مناسب با اعتماد به نفس کنارش راه میرید واشناییه ی اولیه رو صورت میدید یا اگه نمیشد شماره بدید که اگه موارد فوق رو درست رعایت کرده باشد 100%زنگ میزنه نباید توقع داشته باشید از همون اول با تون صمیمی باشه کم کم صمیمیت رو جلو برید اگه عاشق بازی رو درسا انجام بدید اکبندترین دختر به در خواست سکستون نه نمیگه.اگه ناموفق بودید بدون شک یکی از نکات بالا رو درست انجام ندادید باید رو سوژهای بیشتری کار کنید (دخترا دوست دارن نازشون کشیده بشه اگه لازم بود برای نیل به هدف کنید البته به طوری که غرور مردونتون کوچکترین خدشه وارد نشه)بعد از یه مدت میشین اوستای پا گرفتنالبته که وقت گیره ولی هرکی تابوس خواهد جور هندستون و از اینجور حرفا……ادامه دارد

27 10 2012
mostafa

اما روش دوم بسیار متفاوت ترب)در این روش شما یه ابزار لازم دارید یه ماشین از پراید به بالا سوژه مورد نظر کنار خیابون منتظره که حتما پسرابه طور غریزی توانایی بالایی در شناسایی این سوژها دارند دوباره اعتماد به نفس ترمز جلوش میکنید اگه ببینه سرتون به تنتون می ارزه حتما سوار میشه و بقیه ماجرا رو که خودتون میدونید در ضمن تجربه ی اولین سکس با اون جیزی که تو فیلم ها میبینید زمین با اسمون

27 10 2012
farhan

سلام
برای داشتن سکس با یک جنده به چه مواردی باید توجه کرد؟ لطفا توصیه هایی در مورد چگونه رفتار کردن با این افراد (خصوصیات روحی و روانی) و رعایت موارد امنیتی (سارق بودن و فیلم برداری و سوئ استفاده و …..) و همچنین موارد بهداشتی (رعایت چه مواردی که جلوگیری از بیماری های عفونی شود و نظافتی که باعث لذت بیشتر هر دو طرف شود….) و در کل چگونه با یک جنده باشیم ؟؟
با سپاس فراوان

31 10 2012
yasaman

سلام عکسات باز نمیشه اگه میشه یه کریش کن یا برام میل کنyasamanemail@yahoo.com

16 03 2013
ram ram

salam fati jon , man donbale ye sharike jensiye sabetam k hamishe baham bashe polesham moshkeli nadare faghat khaheshan mano bi pasokh nazar hata dar hade yek mojod nist avalin pishnahadamam b khodete.

17 03 2013
ram ram

azizam man bi sabrane montazere javabetam

2 05 2013
amin

هزار تا آخوندها بمیره یه جنده سردرد نگیره خدا نگهدارتون باشه که به همه حال میدین امیدوارم خدا هم به شما حال بده اساسی

10 05 2013
amin

وبلاگتون عالیه برای همه مخصوصاً متاهل ها چون ایرانیها به دلیل مذهب ودید غلط و بد نسبت به سکس و عدم آموزش اطلاعات کمی دارند در مورد سکس خوب و اکثراً خجالت میکشند سوال کنند شما فاطی خانم واقعاً کار بزرگ و قابل تقدیری انجام میدی دم شما گرم لطفاً برای جلوگیری از شیوع بیماریهای مقاربتی و ایدز و هپاتیت استفاده از کاندم های مطمعن رو به مردم توصیه کنید خدا یار و یاورتون باشه وبدرود

27 08 2013
far

شماره ی جنده یا دختر اهل سکس برام بفرستید ممنون میشم09371021737بخاطر افراط در جلق داغون شدم

7 09 2013
میلاد

سلام.. شماره جنده اهوازی میخوام.اگر کسی داره ممنون میشم بهم بده.هرچند خیلیا ادعا میکنن که شماره جنده دارن ولی اخرش همشون تو زرد در میان همشون دروغ میگفتن.اگر کسی شماره جنده از اهواز داره به این شماره اس بده.09168245456.ممنون

25 10 2013
mehrshad

salam mehrshad 28 az teh ba mohaye talaye akhe madram roosiye donbale ye dokhmale khoshjel baraye dosti va sexxx 09358902092

7 11 2013
missy

سلام
من و دوست پسرم تمایل داریم سکس سه نفره داشته باشیم با یه خانم اما من خیلی از بیماری های مقاربتی میترسم.درسته با کاندوم تا حدی حل میشه اما بعضی بیماری ها ممکنه از آب دهان و مایع درون کس منتقل بشه از طرفی فرض کن الانم از خانم آزمایش میگیریم تا وقتی جوابش بیاد هم ممکنه با کسی که بیماره سکس کنه و مریض بشه!!
این مساله خیلی منو پریشون کرده و دوس دارم دوست پسرمو خوشحال کنم.میشه یه راه مطمعن بگی؟
یعضیا میگن با آشنا بکنید که مطمعن شین.من نمیخوام با آشنا این کارو یکنم
ممنون

18 11 2013
مهدی

مهدی از مشهدم کون میدم هر کی میخواد میل بزنه

31 12 2013
کیرگرسنه

از وبلاگات متشکرم تازه فهمیدم که باید تمرکزکنم وخودم رو به راحتی نفروشم
همیشه میگفتن ادب از که اموختی از بی ادبان در مثل مناقشه نیست
پس به خودتون نگیرید مبحث چیز دیگه است که شکر که مفت خودمو به هیچ کثافتی نمالیدم
وای وای وای که چه دنیاییه همش کثافته دیگه به کثافت کاریمون هم افتخار می کنیم و اثر می بخشیم
مرگ بهترین نعمته که واسه من و رسوایش ماله اونی که دوستدارکثافته

22 03 2014
جوادجون

چراعکسات باز نمش فاطی

13 05 2014
eshgi

میگم فاطی کون باز شده رو میشه به حالت اولش برگردوند

18 08 2014
بهزاد

سلام بهزادم دنبال خانومی جهت صیغه از تهران هستم 34 سالمه و مذهبی هستم09379976219

30 08 2014
علیرضا

سلام یک خانم محترم فقط از تهران جهت ساک زدن اس بده 09122383823

14 09 2014
farzad

سلام . به نظرتون دخترا کیرهای سیاه بیشتر دوس دارن یا صورتی؟؟؟؟

23 09 2014
بهزاد

سلام بهزادم 33 ساله از تهران دنبال خانومی جهت رفاقت و ….. تا 45 سال از تهران هستم 09379976219

29 09 2014
فاعل

یه پسر مفعول فقط از تهران با مشخصات کم مو کم سن و فول مفعول و قابل اعتماد اس بده 09122383823

24 10 2014
امیرحسین مشهد

ازمشهد یه خانم بالای 27 میخوام واسه دوستی ساده وهات مثل خودم هرکی میخواد اد کنه هرشب بهش میزنگم tajertoos@yahoo.com

3 01 2015
aria

سلام ببخشید من نتونستم اینو پیدا کنم که قطر طبیعی کون خانمها باید چقدر باشه!
از روز اول حداقل یه انگشت خیلی راحت تو کون خانومم میره . میخوام بدونم این طبیعیه یا نه ؟

16 01 2015
اشکان

من هکر اشکان0098 هستم توی گوگل سرچ کنی میفهمی چ گنده ای هستم 100 تا سایت و چت روم رو هک کردم یک باگ از سایتت دارم اگ نیای کیرمو بخوری و ابشو بخوری وبت ترکیده 09338455863

20 07 2015
ali

منم دوست دارم سکس کنم هر کسی میخواد بیاد

10 09 2015
هلی

سلام فاتی جان
وبلاگ خوبی داری.
یه سوال دارم. پارتنر من دوست داره از پشت بده و گاهی کارای زنونه بکنه. میتونی یکم در مورد این تمایل مردا توضیح بدی واسم. و اینکه بلد نیستیم از پشت بکنیم… دردش میگیره حتی با وسایل کوچیکتر از کیر.
مرسی

11 09 2015
هلی

فاتی جان یه سوال دیگه هم دارم
میشه بهم میل بزنی؟
ممنونم یه عالمه آبجی

1 01 2016
امیر باربد

Arad.zandi.sh@gmail.com
برای سکس ایمیل بدید لطفا

4 01 2016
علیرضا

با عرض سلام خدمت شما من پسری هستم که عاشق سکس حضوری با مردان و زنان متاهل تهرانی هستم
من خودم مجردم ساکن تهران ۲۳ سالمه اگه شماره دختر یا زن جنده یا زوج تهرانی در اختارتون هست
یا کسی و میشناسید لطفا به من معرفی کنید ممنون میشم اینم شماره واتاپم ۰۹۲۱۲۴۱۲۶۱۶ شماره موبایل خودم ۰۹۲۱۲۳۸۰۴۱۹ منتظرم نذارید اینم ایمیل منه
lyrdabygy04@gmail.com منتظر جوابتونم در ضمن اگه ممکنه اسمم و توی سایت های سکسی بذارید با شماره ام

علیرضا هستم ۲۳ سالمه دنبال یه زوج متاهل تهرانی هستم باهاشون رابطه جنسی داشته باشم من مجردم اگه زوج متاهلی دوست داره باهاشون سکس کنم پیام بده ۰۹۲۱۲۳۸۰۴۱۹ شماره واتاپم ۰۹۲۱۲۴۱۲۶۱۶ منتظرم نذارید

سلام من علیرضا هستم ۲۳ سالمه دنبال سکس حضوری دوطرفه با زوج متاهل تهرانی هستم زنان و دختران سکسی تهرانی پیام بدن من خودم مجردم مکان ندارم دوست دارم با یه زوج متاهل تهرانی حال کنم 09212380419 شماره منه و شماره واتاپم ۰۹۲۱۲۴۱۲۶۱۶ منتظرم نذارید لطفا

17 02 2016
maryam

شماره یک پسره حرام زاده که خواهر و مادرش جنده اند و خودش کون می ده و باباش کونی هست و کلا مفتی کوس و کون می دهند و خیلی بی ناموس و کوس کش و کونی و حرم زاده هستند: 09199791790

27 02 2016
پریسا

سلام
منم خیلی به جندگی علاقه دارم ولی از اون جایی ک پرده دارم و اکثر ایح م استفاده ای از پردم بکنممهریه بالاحترامی ک پسرای احمق ب پسراعوضینپردمه دخترایک پردم بباکپضینپرددخترامیذارنرهپردمرنپردمپسریهگی رو شروع میکنم خیانت هم نمیتونم .مشکل از پسریه ک باکره هارو خوب میدونه همرو بد .انسانیت ب ی پرده نیس..
اینارو گفتم ک اونایی ک دنبال باکرن شاید عقلشو ب کار ببیفته
سپاس از سایت خوبت

11 03 2016
علیرضا

سکس سه نفره با زوج های تهرانی

سلام من علیرضا 23 ساله از تهرانم مجردم و مکان ندارم دنبال یه زوجم که باهم سکس سه نفره داشته باشیم اینم شماره منه 9212380419 منتظرم

11 03 2016
علیرضا

سکس سه نفره با زوج های تهرانی

سلام من علیرضا 23 ساله از تهرانم مجردم و مکان ندارم دنبال یه زوجم که باهم سکس سه نفره داشته باشیم اینم شماره منه 9212380419 منتظرم

سکس سه نفره mfm با زوج های تهرانی

سلام من علیرضا هستم تهرانم 23 سالمه دنبال یه زوج از تهرانم که باهاشون سکس کنم اینم شماره من 09212380419 منتظرم

26 09 2016
Sara

واااااای من زوج ندارم اما اگه یه پسر دیگه پیدا کردی بیاین منو جر بدین خیلی کیر میخوام

26 09 2016
Sara

من یه دختر خیلی حشری ام و وقتی داغ میکنم دلم میخواد ساعتها بدم..الانم دوتا کیر میخوام که کس و کونم رو جر بده..بگین کجا تا بیام منو بکنین فقط سریعتر چون دارم از حشر دیوونه میشم کیر کلفت باشه بهتره چون سوراخ کسم یه کم بازه اما کونم خیلی تنگه کسی نتونسته تاحالا بازش کنه میخوام یه آدم وارد باشه که کونمو هم باز کنه و هردوتا سوراخمو دونفری جر بدن

26 09 2016
Sara

فاطی جون انقدر داغ کردم میخوام جنده بشم به همه بدم دوتا پسر باحال بهم معرفی کن که قابل اعتماد باشن..اگه تو سکس ماهر باشن که چه بهتر چون الان یه آماتور نمیتونه دیگه از پسم بربیاد و کسمو سیر کنه

17 02 2017
سینا

سلام خوب هستین فاطی جون من یه پسر ۱۷ ساله ام خیلی خیلی حشریم من چون وزنه میزنم و تغذیه زیادی دارم تستوسترون خونم خیلی بالاست در نتیجه میل جنسیم وحشتناک زیاده من ساکن اراکم وبشدت نیاز به سکس دارم اما کسیو پیدا نکردم تا حالا چون سنمم کم هست نمیتونم با دختر سن بالا دوست شم بدنمم خوبه اگر میتونید معرفی کنید sina.gymnation@gmail.com

17 02 2017
سینا

لطفا اگر کسیو میشناسید معرفی کنید من فوق العاده حشریم و خیلیم عشق بازی دوست دارم یه جنده هات و حشری،ترو به هر کی دوست داری کمکم کن دارم نابود میشم چون من خود ارضاییم نمیتونم بکنم بدنم خراب میشه خواهشا کمکم کن

12 10 2017
eynooollah

سلام من چن ماه پیش با ی خانم جنده ای به نام مهین ۲۰ ساله اشنا شدم این خانم اویل دوستی با من گرم صمیمی بود اما بخاطر اینکه تخمی شد جواب نداد منو به بازی گرفت مجبور شدم شمارشو همه جا به اشتراک بذارم اعلام میکنم جنده کونی شارژ پول میگیره میاد سر قرار اونایی که تمایل دارن این شمارش09359862529 تلگرام واتساپشم فعال زنگ بزنید اطلاعات بیشتر ازخودش بگیرید

5 03 2018
پدرام

Sara خانوم به اینجا سر بزن سیرمیشی
https://t.me/joinchat/BFWMVD9vp0ydNU5XffEcCQ

5 03 2018
پدرام

گروه پیراستن اندیشه است

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s
%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: